37:38 2 min. Pawieł Kostromitin #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:25 2 min. Robert Kostecki #10 Wymuszanie kary (symulowanie)
49:25 2 min. Łukasz Podsiadło #25 Zahaczenie
51:15 2 min. Michal Danko #5 Trzymanie kija przeciwnika
51:27 2 min. Martin Vozdecký #8 Uderzanie kijem
52:37 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
54:27 2 min. Tobiasz Bigos #86 Wysoko uniesiony kij
55:06 2 min. Martin Przygodzki #10 Wysoko uniesiony kij
57:08 2 min. Jeffrey Terminesi #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:06 2 min. Michał Krokosz #11 Zahaczenie

----
KONIEC MECZU

63 min - GOOL! Pozostawiony samotnie Sinagl przejechał przez pół tafli i po szybkim zwodzie dał swojej drużynie zwycięstwo

62 min - Mikes uderzył na bramkę, łokciem krążek wybił Skrabalak

61 min - Krążek dla gości

60 min - W Katowicach czeka nas dogrywka!

58 min - Zwrot akcji, teraz w przewadze miejscowi ... ale tylko na chwilę gdyż Krokosz odesłany na ławkę kar

56 min - GOOL! Przewaga wykorzystana, Richter po lodzie

55 min - Goście przez ponad minutę zagrają w podwójnej przewadze

54 min - Kontuzja Murraya - mięsień uda, w bramce Skrabalak

54 min - GOOL! Krokosz z niebieskiej wyprowadza GKS na prowadzenie

53 min - Przez krótką chwilę gospodarze zagrają 5 na 3

50 min - GOOL! Dwójkowa akcja sanoczan daje remis. Sinagl pokonuje Raszke

46 min - Drużyna z Sanoka próbuje wyrównać, lecz nie potrafi przebić się przez zaporę stworzoną przez Raszke

43 min - Strzyżowski uderzył nad lodem, guma w łapaczce bramkarza gospodarzy. W odpowiedzi Przygodzki nad poprzeczką

41 min - Zapała silnym strzałem próbował zaskoczyć Raszke, lecz guma minęła lewy słupek

40 min - Koniec II tercji

38 min - Szczęśliwa interwencja po strzale Zapały, krążek minął słupek po odbiciu od łyżwy bramkarza

36 min - Sinagl z metra w Raszke

35 min - Ćwikła wzdłuż bramki, z trudem odbija Raszka. Chwilę później Vozdecky obok słupka

34 min - Kostecki mógł szybko doprowadzić do wyrównania, lecz nie zdołał uderzyć krążka po podaniu Mahboda

33 min - GOOL! Kostecki otrzymał krążek na wysokości bulika i po przełożeniu sobie krążka precyzyjnie huknął w stronę bramki. Guma odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki

32 min - Zapała uderzył z bulika, gumę do boku zbił bramkarz gospodarzy

31 min - Analiza wideo wcześniejszej sytuacji. Nie było bramki, gramy dalej

30 min - Zamieszanie pod bramką gości, wrzawa na trybunach, lecz nie ma bramki. Krążek nie przekroczył linii bramkowej po strzale jednego z katowiczan

29 min - Milan z najazdu przymierzył pod poprzeczkę, krążek zdołał wyłapać Raszka

28 min - Kostecki ze ściąganej obok słupka

27 min - Miejscowi przetrzymali napór podopiecznych Tomasza Demkowicza

26 min - Richter huknął z niebieskiej, krążek nad bramkę zbił Raszka

25 min - Urban nie zdołał skierować krążka do odsłoniętej bramki po pięknym wyłożeniu Vozdecky

22 min - Milan dwukrotnie uderzał na bramkę GKS, gumę z trudem zdołał do boku zbić Raszka

20 min - Koniec I tercji, po której gospodarze prowadzą dwoma bramkami

18 min - Drzewiecki z ostrego kąta w boczną siatkę, wcześniej próbę Słodczyka wybronił Murray

16 min - Zapała próbował samotnie wypracować drugą bramkę dla KH Sanok, lecz krążek po jego strzale minimalnie minął bramkę

14 min - GOOL! Ależ błąd Murraya, który sam wpakował sobie krążek do bramki. Po strzale Krokosza guma odbiła się od klatki bramkarza gości, a później poprzez ruch ręki Murraya wpadła do bramki

11 min - Pierwsze wykluczenie dla GKS. Goście szybko założyli zamek, lecz żaden z zawodników nie zdołał celnie uderzyć w światło bramki

10 min - Murray pewnie wybronił strzał Bepierszcza, GKS zaskakująco łatwo zamyka rywala we tercji

9 min - GOOL! GKS grając w przewadze wychodzi na prowadzenie. Zamek miejscowych strzałem z ostrego kąta wykończył Drzewiecki

5 min - GOOL! Szybka odpowiedź miejscowych. Frączek uderzył w słupek, a do bezpańskiego krążka dopadł Mikes i skierował go do odsłoniętej bramki

4 min - GOOL! Vozdecky położył na lodzie Raszke uderzył, a do pustej dobił gumę przy słupku. Bramka zdobyta w liczebnym osłabieniu

3 min - Pierwsza przewaga w dzisiejszym pojedynku. GKS w natarciu.

1 min - Gramy, krążek dla gości. Przed pierwszym gwizdkiem krótka naprawa siatki w bramce Raszki

0 min - Minuta ciszy ku pamięci M. Wieruszewskiego

0 min - Skład gospodarzy dość eksperymentalny, trener Kieca z trudem skonstruował 3 piątki. W składzie gości wykreślono natomiast Aquino

0 min - Witamy z Satelity. Za ok 15 min o kolejne punkty powalczą drużyny z Katowic i Sanoka.

#33 Nikifor Szczerba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0