3:0 Jakub Witecki #66 ( Łukasz Sokół #45 ) +/-
3:1 Adam Řehák #69 ( Milan Kostourek #88, Petr Dvořák #24 ) +/-
14:09 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Przeszkadzanie
33:20 2 min. Milan Kostourek #88 Zahaczenie
38:49 2 min. Jarosław Kłys #21 Zahaczenie
41:26 2 min. Pavel Mojžíš #53 Przeszkadzanie
58:02 2 min. Adrian Kowalówka #27 Uderzanie kijem
Najlepszymi zawodnikami w dzisiejszym meczu byli Rafał Radziszewski w drużynie Cracovii oraz Jakub Witecki w zespole GKSu.

60min. Sokół z niebieskiej, krążek przed bramką sprytnie podbija Steber... Radziszewski nie daje się oszukać
58min. Vitek zza bramki, Woźnica prosto w bramkarza gości... będzie kara dla Adriana Kowalówki za uderzanie
57:44 czas dla gości
58min. Ależ okazję mieli tyszanie... niepilnowany Adrian Parzyszek przegrywa pojedynek z bramkarzem Cracovii
57min. Zvatora podaje pod bramkę, podbity krążek przez tyskiego obrońcę kijem wybija Zigardy
55min. Parzyszek do Baranyka, Milan podaje wzdłuż bramki do nadjeżdżającego Witeckiego który mija się z krążkiem
53min. Vitek odbiera krążek Dąbkowskiemu i uderza na bramkę gości, Radziszewski broni parkanem
52min. Zigardy interweniuje rakiem po strzale Zvatory
50min. Mocny strzał Guzika, Radziszewski broni
47min. GOOL! Rehak po błędzie Gwiżdża zdobywa kontaktową bramkę!
45min. Znowu groźnie pod bramką GKSu, Chmielewski oddaje do Sebastiana Kowalówki ten czysto blokowany strzela zbyt lekko
43min. Goście w przewadze... potężny strzał Zvatory z linii niebieskiej, Havlik broni jednak gubi krążek... Havlik wygarnia toczący się krążek z linii bramkowej i wybija do tercji gości
41min. Mocny strzał Bagińskiego, Radziszewski broni
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

38min. Guzik uderza, bramkarz Cracovii odbija
37min. Steber z bulika
35min. Atomowo Baranyk, Radziszewski świetnie broni
32min. Świetna interwencja Radziszewskiego, ależ wygarnął kijem gumę Vitkowi
30min. Gospodarze atakują, Guzik niedokładnie przymierzył w sytuacji sam na sam
29min. GOOL! Jakub Witecki urządza sobie prawdziwy slalom między graczami gości i pakuje gumę w bramce Radziszewskiego!
28min. Goście z całych sił dążą do zdobycia bramki
27min. Uderzenie Cieślickiego sprawia trochę problemów bramkarzowi gospodarzy
25min. Dobra akcja GKSu, Vitek przed szansą... wydawało się, obrońca przytrzymuje mu jednak kija nie pozwalając na oddanie strzału
21min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

19min. GOOL! Josef Vitek trafia między parkany bramkarza gości!
17min. Ponownie Kostourek bliski pokonania bramkarza GKSu
15min. Z niebieskiej A. Kowalówka, Zigardy broni
14min. Natychmiastowa odpowiedź gości... Milan Kostourek po lodzie strzela minimalnie obok słupka
14min. Witecki z bliska, Radziszewski szczęśliwie broni
13min. Z niebieskiej Noworyta
11min. Parzyszek z okolic bulika, Radzik wypluwa gumę, dobija Witecki ale tym razem bramkarz gości pewnie łapie krążek
9min. Bagiński spod własnej bramki uruchamia Sulkę, ten oddaje do Woźnicy... tyski skrzydłowy uderza z bulika prosto w Radziszewskiego
6min. Radziszewski niepewnie, uderzał Steber... krążek toczy się wzdłuż bramki Cracovii
6min. Ależ okazja gości, Sebastian Kowalówka a po chwili Damian Słaboń bliscy doprowadzenia do wyrównania... kapitalnie Zigardy
5min. GOOL! Havlik z okolic bulika pokonuje Radziszewskiego!
3min. Chmielewski przegrywa sam na sam z bramkarzem GKSu
2min. Groźna akcja GKSu, Galant wymienia krążek ze Steberem, oddaje do Łopuskiego... ten zamiast próbować uderzać na bramkę podaje wzdłuż bramki do pilnowanego Galanta
1min. pierwsze wznowienie wygrywają goście

#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 39 39 0 0 0 0 92.31 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Tomasz Kozłowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Daniel Laszkiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0