15:03 2 min. Richard Král #91 Przeszkadzanie
27:01 2 min. Vojtěch Kloz #59 Przeszkadzanie
27:01 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak łokciem
31:01 2 min. Kamil Górny #17 Trzymanie przeciwnika
33:40 2 min. Patrik Flašar #13 Atak kolanem
46:40 2 min. Daniel Minge #15 Trzymanie przeciwnika
56:05 2 min. Mateusz Danieluk #29 Przeszkadzanie
56:59 2 min. Marcin Biały #27 Atak kijem trzymanym oburącz
56:59 2 min. Patrik Flašar #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
Jastrzębie wygrywa po rzutach karnych.

- Będziemy mieli rzuty karne.
- 65 min. - Z niebieskiej Labryga, odbija Skrabalak.
- 64 min. - Vozdecky z okolicy bulika, pewnie mrozi Odrobny.
- 63 min. - Richter z niebieskiej nieznacznie nad bramką
- 62 min. - Zespoły jak na razie uważnie grają pod swoją bramką.

- 60 min. - Sanoczanie nacierali na bramkę Odrobnego, jednak nie zainicjowali ostatecznie skutecznej akcji pod jego bramką.
- 57 min. - Sędzia się pogubił, nie podyktował rzutu karnego i nałożył karę dla Białego.
- 57 min. - Milovanovic w sytuacji sam na sam, ale zostaje sfaulowany.
- 56 min. - Zapała z metra uderza, ale Odrobny popisał się znakomitym refleksem.
- 55 min. - Trzy świetne sytuacje gospodarzy, Zapała przestrzelił z dwóch metrów a strzały z bliska Vozdeckyego padły łupem Odrobnego.
- 53 min. - Aquino z bliska, ale świetnie łapaczką odbija Odrobny.
- 52 min. - Vozdecky obok bramki.
- 51 min. - GOL! 2-2! Indywidualna akcja Vozdeckyego, wymanewrował obrońców i ulokował gumę obok parkanów Odrobnego.
- 51 min. - Zapała z okolicy bulika - zablokowany.
- 47 min. - GOL! 1-2! Zła interwencja Skrabalaka, który przepuszcza z ostrego kąta strzał Prochazki. Czech najpierw trafił w deski Rąpały, szybko dobił swój strzał zaskakując bramkarza gospodarzy.
- 46 min. - Labryga dostał podanie na wolne pole od Danieluka, ale trafia prosto w bramkarza.
- 44 min. - Kulas próbował zaskoczyć Skrabalaka, ale ten odbija skutecznie.
- 42 min. - Zdenek spod bandy - łapie Skrabalak.
- 41 min. - Rąpała w doskonałej sytuacji strzela nad bramką.

- Koniec II tercji
- 38 min. - Strzelał Richter z niebieskiej, ale zablokowany.
- 36 min. - Prochazka z okolicy bulika niepilnowany oddaje strzał, ale pewnie chwyta gumę Skrabalak.
- 35 min. - Trzy sytuacje gospodarzy, najpierw Aquino trafia w Odrobnego będąc na wprost niego. Zaraz poprawił Mahbod, ale krążek przeleciał wzdłuż bramki.
- 35 min. - GOL! 1-1! Richter mocny strzałem z pięciu metrów nie daje szans Odrobnemu.
- 34 min. - Spojenie słupka z poprzeczką po strzale Zapały
- 33 min. - Kloz z niebieskiej, ale zbyt lekko by zaskoczyć Odrobnego.
- 32 min. - Błąd Richtera, ale nie wykorzystał tego Zdenek, jego strzał odbił Skrabalak.
- 30 min. - Milovanovic do Mahboda, ten uderzył bez namysłu ale prosto w Odrobnego.
- 29 min. - Prochazka w dobrej okazji, ale Skrabalak łapie jego strzał.
- 29 min. - GOL! 0-1! Danieluk trafia w same okienko bramki Skrabalaka.
- 28 min. - Bordowski dobija strzał Danieluka i trafia w poprzeczkę.
- 27 min. - Indywidualna akcja Vozdeckyego, zatrzymana przez Odrobnego, który odbija jego strzał parkanem.
- 26 min. - Labryga dostał podanie przed bramkę, ale został w ostatniej chwili zablokowany w dobrej sytuacji.
- 25 min. - Strzyżowski do Milovanovica, ten w sytuacji sam na sam, ale Odrobny nie dał się oszukać.
- 24 min. - Kloz do Kosteckiego, ten bez namysłu uderzył, ale pewnie łapie do raka Odrobny.
- 22 min. - Mahbod uderzył spod bandy, odbijaką wybija Odrobny.
- 21 min. - Danieluk z okolicy bulika, łapie Skrabalak.

- Koniec pierwszej bardzo spokojnej tercji, zespół z Jastrzębia gra szczelnie w obronie.
- 18 min. - Wygrane wznowienie przez Mahboda, bez namysłu krążek uderzył Kostecki - pewnie mrozi Odrobny.
- 17 min. - Kontuzja Macieja Mermera, chwilowa przerwa w grze. Jednak zjechał pomału bez pomocy kolegów do boksu.
- 16 min. - Gospodarze bardzo nieudolnie w przewadze i bez zagrożenia pod bramką Odrobnego.
- 14 min. - Bryk z niebieskiej, odbija do boku Skrabalak.
- 13 min. - Mahbod uderzył z okolicy bulika, Odrobny skutecznie odbija.
- 12 min. - Pociecha uderzył obok słupka.
- 10 min. - Mermer z trzech metrów na wprost bramki, ale Odrobny nie dał się zaskoczyć i odbija strzał.
- 8 min. - Świetna interwencja Skrabalaka po strzale Urbanowicza.
- 6 min. - Zakotłowało się pod bramką Skrabalaka, zawodnicy nie wytrzymali nerwowo i zaczęli się przepychać.
- 5 min. - Rąpała dostał podanie przed bramkę, ale przyblokowany.
- 3 min. - Urban z niebieskiej - mrozi Odrobny.
- 2 min. - Urbanowicz dostał podanie wzdłuż bramki, ale ten trafia obok słupka.
- 1 min. - Vozdecky wjechał między dwóch zawodników, uderzył - ale odbija skutecznie Odrobny.
- 1 min. - Górny z niebieskiej, rykoszet, ale młody bramkarz zamyka gumę między parkanami.
#39 Bartosz Hućko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 3 2.77 31 31 0 0 0 0 90.32 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1
#81 Jakob Milovanovič PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Kamil Feć B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 1.85 45 45 0 0 0 0 95.56 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Radosław Nalewajka LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0