12:10 2 min. Martin Vozdecký #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:29 2 min. Jakob Milovanovič #51 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:38 2 min. Patryk Wajda #40 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:08 2 min. Nicolas Besch #74 Trzymanie przeciwnika
40:34 2 min. Rafał Dutka #29 Przeszkadzanie
43:26 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:47 2 min. Patryk Noworyta #55 Przeszkadzanie
51:13 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Wysoko uniesiony kij
58:57 10 min. Marek Strzyżowski #80 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:42 2 min. Aron Chmielewski #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Koniec Meczu.
- 59 min. - Biały trafił w słupek. Strzyżowski za dyskusje z sędziami otrzymuje 10 min kary.
- 59 min. - GOL! 5-2! Kostecki trafia do pustej bramki.
- 58 min. - Czas dla Cracovii. (1:53 do końca) - Cracovia bez bramkarza.
- 56 min. - Mahbod ze Strzyżowskim pojechali 2 na 1, ale podanie tego drugiego nie doszło do celu.
- 55 min. - Besch objechał pół lodowiska, ale rywal przycisnął go do bandy i z akcji nie nie wyszło konkretnego.
- 53 min. - Dwukrotnie z niebieskiej Dutka, obok słupka.
- 51 min. - Murray pewnie mrozi strzał Chmielewskiego.
- 51 min. - Rąpała ofiarnie blokuje strzał A. Kowalówki.
- 50 min. - Cracovia szybko mogła nawiązać kontakt. W sytuacji sam na sam lepszy od Laszkiewicza okazał się Murray, a dobitka Zielińskiego trafiła w słupek.
- 50 min. - GOL! 4-2! Napór gospodarzy przynosi efekty. Milovanovic idealnie wypuścił Kosteckiego, który w sytuacji sam na sam pokonał Radziszewskiego.
- 49 min. - Strzyżowski z boku, odbija Radzik. Kloz z niebieskiej ponownie bramkarz Cracovii górą.
- 48 min. - Kloz z pierwszego krążka z niebieskiej - odbija Radziszewski.
- 47 min. - Dutka prosto w bramkarza.
- 45 min. - Adrian Kowalówka atakuje przy bandzie Strzyżowskiego, który dłużej nie podnosi się z lodu.
- 44 min. - Strzał Vozdeckyego odbija parkanem Radzik, Sinagl wjechał niepilnowany przed bramkarza, trafia jednak prosto w niego.
- 43 min. - Z niebieskiej Noworyta, pewnie chwyta Murray.
- 41 min. - 3-2! Kozłowski z bliska po podaniu Chmielewskiego szybko w przewadze zdobywa gola kontaktowego.

- Strzały 22-10 w II tercji
- 40 min. - Lekki strzał Bescha i przerwa. Korekta drugiego gola - strzelcem dla gospodarzy - Mermer.
- 39 min. - Radziszewski pewnie broni strzał Białego.
- 38 min. - Kostecki obok bramki.
- 37 min. - Ćwikła w ostatniej fazie akcji zablokował Chmielewskiego.
- 37 min. - Z niebieskiej Pociecha, mrozi gumę Radzik.
- 36 min. - Radziszewski efektownie łapie strzał Zapały do raka.
- 34 min. - Krążek przed bramką odbił się od łyżwy Milovanovica i refleksem popisał się Murray odbijając parkanem przypadkowo lecący krążek do bramki.
- 33 min. - GOL! 3-1! Szybkie wygrane wznowienie przez Ćwikłę, z niebieskiej bez namysłu uderzył Dutka - krążek wylądował tuż przy słupku.
- 32 min. - Mahbod uderza obok bramki, Kloz prosto w bramkarza.
- 31 min. - Vozdecky w idealnej okazji, trafia z backhandu z bliska w bramkarza.
- 30 min. - Indywidualna akcja Ćwikły, zatrzymana przez Dąbkowskiego faulem.
- 28 min. - Radziszewski końcówką łapaczki odbija strzał Kloza.
- 28 min. - Krążek w gąszczu łyżew, Strzyżowski trafia obok słupka. Wcześniej szansę marnuje Kostecki.
- 27 min. - GOL! 2-1! Chmielewski z okolicy bulika trafia pod poprzeczką.
- 26 min. - Chmielewski z lewej strony, odbijaką wybija na siatkę otaczającą lodowisko Murray.
- 26 min. - GOL! 2-0! Sędzia uznaje bramkę, strzelcem Mermer po asyście Milovanovica.
- 26 min. - GOL? Krążek w bramce Radziszewskiego po ogromnym zamieszaniu pod jego bramką. Sędzia sprawdza wideo.
- 25 min. - Vozdecky do Sinagla, ten w sytuacji sam na sam, Radziszewski nie dał się pokonać.
- 24 min. - GOL! 1-0! Mahbod dostał podanie od Mermera, będąc przed bramką pierwszy jego strzał odbił Radzik, ale przy dobitce był już bezradny.
- 22 min. - Dwie akcje gospodarze, którzy byli blisko zdobycia gola. Najpierw strzał Mahboda odbił się o parkanów Radziszewskiego i przeszedł obok słupka. Milovanovic poprawił z piątego metra, odbija Radzik.
- 21 min. - Z niebieskiej uderzył Sznotala, pewnie łapie Murray.

- Koniec I tercji. Strzały 11 - 11.
- 20 min. - Strzyżowski zza obrońcy, mrozi gumę Radziszewski.
- 18 min. - Sanoczanie mieli problemy z założeniem zamka, Mahbod uderzył nad bramką.
- 16 min. - Mahbod wjechał w tercje rywala podał przed bramkę, ale gumy nie opanował Kostecki.
- 13 min. - Strzał Chmielewski pewnie łapie Murray.
- 13 min. - Kontra gospodarzy, indywidualna akcja Dutki, wjechał przed bramkę - broni Radzik.
- 12 min. - Noworyta z niebieskiej, z kłopotami broni Murray
- 12 min. - Chmielewski z backhandu obok słupka.
- 12 min. - Z boku uderzył Chmielewski, ale zbyt ostry kąt i broni Murray.
- 11 min. - Rąpała zza obrońcy - odbija Radziszewski parkanami.
- 9 min. - Milovanowicz do Szinagla, ten z boku trafia w bramkarza.
- 8 min. - Kontuzja Dvorzaka, przerwa w grze. Zawodnik z pomocą kolegów z drużyny trafia do boksu.
- 7 min. - Z bliska Ćwikła, odbija Radzik, zamieszanie pod bramką - wybijają obrońcy.
- 6 min. - Zapała wjechał w tercję rywala, mocno uderzył, odbija Radziszewski.
- 5 min. - Kostourek uderzył z okolicy bulika, broni pewnie Murray.
- 4 min. - Z bliska strzelał Szinagl, odbija Radziszewski.
- 2 min. - Rzehak wjechał za niebieską, ale odbija pewnie Murray.
- 1 min. - Sinagl z boku odbija Radzik, Vozdecky zahaczany w dogodnej sytuacji podczas dobitki.
- Trwa I tercja

Aktualne kursy:
Ciarko PBS Bank - Comarch Cracovia 1 - 2,00, X - 4,55, 2 - 2,55 Jak założyć konto? WEJDŹ TUTAJ >>>

- Prosimy naszych użytkowników o wsparcie. Wystarczy tylko kliknąć w reklamy tekstowe obok panelu logowania na głównej stronie Hokej.Net. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy!
#51 Jakob Milovanovič LO 0 3 2 1 3 4 2 1 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#76 Bartłomiej Pociecha PO 0 1 0 1 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 4.03 47 47 0 0 0 0 91.49 59:31 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#8 Aron Chmielewski LS 1 1 1 0 2 0 4 2 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Tomasz Cieślicki ŚR 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 -4 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Petr Dvořák ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Milan Kostourek LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Adrian Kowalówka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Tomasz Kozłowski ŚR 1 1 1 0 2 1 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Daniel Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0