1:3 Damian Słaboń #9 ( Sebastian Kowalówka #12, Aron Chmielewski #8 ) +/-
16:11 2 min. Michal Danko #5 Trzymanie przeciwnika
16:28 2 min. Marek Zukal #21 Zahaczenie
18:27 2 min. Michał Piotrowski #91 Wysoko uniesiony kij
19:36 2 min. Filip Drzewiecki #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:30 2 min. Michal Žvátora #10 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
29:54 2 min. Patryk Musiał #85 Zahaczenie
36:07 2 min. Jarosław Kłys #21 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
38:20 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:30 2 min. Tobiasz Bigos #86 Atak z tyłu
47:30 10 min. Tobiasz Bigos #86 Ostrość

60 min - KONIEC MECZU! 3 PKT JADĄ DO KRAKOWA

59 min - GOOL! Witowski wjechał w tercję i zza bulika posłał krążek w okienko

58 min - Dwie minuty do końca, wynik nadal 1:3 dla gości

55 min - Gdyby nie Malinowski wynik mógł być zupełnie inny. Kolejne dwie dobre obrony bramkarza po atakach Pasów

53 min - Katowiczanom brakuje już sił, raz po raz wybijają gumę na uwolnienie

51 min - Szansa GKS na zdobycie kontaktowej bramki zmarnowana. Krokosz nie zdołał przyłożyć krążka do odsłoniętej przez Radziszewskiego bramki po nagraniu przez Drzewieckiego

47 min - Bigos za nadmierną ostrość i atak z tyłu został odesłany na dłużej na ławkę kar

44 min - Jaskólski wyjechał na wprost Radziszewskiego, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek

42 min - Poprzeczka po strzale A. Kowalówki

41 min - Pierwsze wznowienie trzeciej odsłony dla zawodników Cracovii

40 min - KONIEC II TERCJI

38 min - Rutkowski z Kozłowskim dwukrotnie przejęli krążek podczas gry w osłabieniu i dwukrotnie nie potrafili pokonać bramkarza GKS po dwójkowej szybkiej akcji

37 min - Krokosz huknął z niebieskiej, mocny strzał do boku zbił Radziszewski

36 min - GOOL! Słaboń z bliska w końcu pokonuje bramkarza GKS

35 min - S. Kowalówka uderzył z linii bulika, broni Malinowski

32 min - Kolejna stówa wybroniona. Rehak z bliska, krążek instynktownie odbił Malinowski

28 min - GOOL! Precyzyjny strzał pod poprzeczkę Piotrowskiego, którego nie zdołał powstrzymać żaden z obrońców gospodarzy

26 min - Mikes w indywidualnej próbie, guma po jego strzale minęła lewy słupek bramki Radziszewskiego

25 min - Pusta bramka GieKSy, a Słaboń będąc przed nią nie zdołał skierować krążka za linię bramkową

24 min - Ależ szansa Chmielewskiego, guma skakała na łapaczce Malinowskiego i nie wpadła do bramki

23 min - Kłys z granicy bulika, na raty broni Malinowski

21 min - A. Kowalówka mocno z niebieskiej, gumę do ciała przycisnął bramkarz GKS

20 min - KONIEC I TERCJI. Zapraszamy ponownie za 15 minut

19 min - GOOL! Grając z przewagą jednego zawodnika GKS doprowadza do wyrównania. Podanie po linii Drzewieckiego wykorzystał Frączek, który lekkim strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Radziszewskiemu

18 min - Bombardowanie trwa, a Malinowski wyciąga wszystko. Przewaga Pasów nie wykorzystana

17 min - Piękna obrona Malinowskiego. Zamek Cracovii wybroniony

16 min - Pasy przez ponad półtorej minuty zagrają w podwójnej przewadze

14 min - GOOL! Szybka wymiana krążka przed bramką rywala. Chmielewski otwiera wynik dzisiejszego meczu wykorzystując podanie Słabonia

13 min - Słaboń dwukrotnie z bliska, na raty broni Malinowski

11 min - Okres gry bez przerw, nadal bez bramek w Katowicach

8 min - Musiał wyjechał samotnie z rajdem, jego strzał bez problemów odbił Radziszewski

7 min - Dwuminutowy napór Pasów, lecz wynik bez zmian

5 min - Ponownie Kołowski z bliska, krążek wybił Malinowski

4 min - Kozłowski wyjechał zza bramki i strzelił przy słupku, krążek minął bramkę GKS

2 min - Różycki przejął krążek i pomknął na bramkę rywala. Zdołał strzelić na bramkę, lecz krążek odbił Radziszewski

1 min - Gramy, pierwsze wznowienie dla gości

0 min - Brak wyników, brak drużyny. Prezes kradnie, klub upadnie? - to kolejny wywieszony przez kibiców trans

0 min - Zagrajcie dla nas, trans o takiej treści zawisł na trybunach

0 min - Drużyna z Katowic dzisiaj w bardzo okrojonym składzie, nie ma nawet trzech pełnych piątek!

0 min - Witamy z Katowic. Za ok 10 min początek spotkania. Na trybunach garstka kibiców

#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 14 14 0 0 0 0 92.86 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0