18:47 2 min. Mateusz Adamus #38 Zahaczenie
19:33 2 min. Peter Barinka #25 Zahaczenie
25:39 2 min. Maciej Sulka Przeszkadzanie
26:01 25 min. Ondrej Zošiak #41 Kara meczu
37:33 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 -
47:51 2 min. Tomáš Jakeš #46 -
53:49 2 min. Grzegorz Piekarski #61 -
57:07 2 min. Josef Vítek #73 -
60 min. - Koniec wykluczenia czeskiego skrzydłowego i koniec meczu.
58 min. - Dwie minuty karne dla Vitka.
55 min. - Wynik się nie zmienia. Tempo meczu siadło.
54 min. - Tymczasem... kara. Na dwuminutową odsiadkę wędruje Piekarski.
53 min. - Biało-niebiescy szukają honorowego gola. W zasadzie nie mają już nic do stracenia.
51 min. - GOOOL! 5:0! Milan Baranyk wykorzystuje sytuacje sam na sam z Michalem Fikrtem .
49 min. - Mieliśmy problemy z serwerem. Ale do tego momentu nic ciekawego się nie działo.
43 min. - Rzeszutko przejął krążek i stanął oko w oko z Fikrtem. Lepszy czeski bramkarz.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40 min. - Na usta ciśnie się pytanie, ile okazji i ile gier w przewadze potrzebują goście, by trafić do siatki.
40 min. - Tyszanie już w komplecie. Biało-niebiescy oddali może dwa kąśliwe strzały (Wojtarowicz i Tvrdoń). Sztefan Żigardy świetnie zna swój fach.
38 min. - Dwa wykluczenia dla tyszan. Oświęcimianie przez 72 sekundy w podwójnej przewadze.
35 min. - Bepierszcz dostał doskonałe podanie od Kalinowskiego. Szczęście było o krok.
33 min. - Sędzia Włodzimierz Marczuk prowadzi dzisiejsze zawody w sposób bardzo skrupulatny, dokładny, by nie użyć słowa aptekarski.
32 min. - Ostatnia instancja oświęcimian z minuty na minutę spisuje się coraz lepiej.
30 min. - Michal Fikrt zwija się jak w ukropie. Tyszanie zasypują go lawiną strzałów.
28 min. - Jedno jest już pewne, tyszanie tego meczu nie przegrają.
27 min. - Zosziak ostro potraktował Rzeszutkę i sędzia nałożył na niego karę meczu. Niepotrzebny faul.
26 min. - Dwie minuty kary dla Sulki.
24 min. - Zaostrzyła się gra. Kości zawodników trzeszczą.
23 min. - GOOOL! 4:0! Baranyk idealnym strzałem po lodzie zaskoczył Fikrta. Chyba jest już po meczu.
23 min. - Tyszanie będą mieli kolejną okazję na podwyższenie prowadzenia.
22 min. - GOOOL! 3:0! Vitek z najbliższej odległości pokonuje Fikrta.
21 min. - Zakończyło się wykluczenie Adamusa.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. tyszanie w podwójnej przewadze.

20 min. - Kolejna kara dla gości. Barinka udaje się na ławkę kar. Tyszanie przez 73 sekundy będą grali w podwójnej przewadze.
19 min. - Rolę się odmienią. Wykluczenie dla Adamusa i przed szansą na podwyższenie prowadzenia znaleźli się tyszanie.
18 min. - O grze oświęcimian w przewagach można napisać referat. My ograniczymy się do jednego prostego słowa: fatalna.
16 min. - Kolejne wykluczenie dla tyszan. Tym razem błąd przy zmianie.
15 min. - Oświęcimianie szukają kontaktowego gola, ale w ich strzałach brakuje jakości.
14 min. - Teraz dobra próba Adamusa, który huknął spod linii niebieskiej. Tyski golkiper pokazał klasę, łapiąc krążek na szpagacie.
13 min. - Barinka pociągnął z nadgarstka, ale broni Żigardy.
12 min. - Gwiżdż wędruje na ławkę kar. Ostro potraktował Stachurę, ale "działał w obronie" Sztefana Żigardiego.
11 min. - Wojtarowicz dostał gumę od Jarosa, ale jego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce.
10 min. - Dwie minuty dla Łopuskiego.
8 min. - GOOOL! 2:0! Błąd Kasperczyka na niebieskiej, wykorzystany przez Woźnicę. Kapitan tyskiego GKS-u dogrywa do Parzyszka, a ten strzela bramkę w osłabieniu.
7 min. - Oświęcimianie potwierdzają, że są jedną z drużyn, które najsłabiej rozgrywają przewagi. Fatalnie to wygląda.
7 min. - Kontra tyszan. Łopuski w sytuacji sam na nie znajduje sposobu na Fikrta
6 min. - Tym razem dwie minuty dla Gwiżdża. I to oświęcimianie zagrają w przewadze. Czy pójdzie im tak samo dobrze, jak podopiecznym Jirziego Szejby.
5 min. - Kalinowski strzałem po lodzie próbował zaskoczyć Żigardiego.
4 min. - 1:0 GOOOL! Guzik zmienia tor lotu krążka po uderzeniu Mojżisza.
3 min. - Tyszanie w zamku, ale na razie gra
2 min. - Dwie minuty dla Kalinowskiego i tyszanie po raz pierwszy w tym spotkaniu zagrają w przewadze.
1 min. - Akcja Unii, ale spokojne interwencje Żigardiego. Strzelali Stachura i Kasperczyk.
1 min. - Krążek dla Unii i zaczynamy.

W bramkach: Żigardy i Fikrt.
Za moment zaczynamy szóstą odsłonę "Świętej Wojny".