21:26 2 min. Radek Procházka #48 Podcięcie
23:04 2 min. Marcin Biały #88 Trzymanie przeciwnika
27:23 2 min. Martin Richter #5 Przeszkadzanie
28:40 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Zahaczenie
30:18 2 min. Przemysław Odrobny #90 Opóźnianie gry
33:25 2 min. Mateusz Bryk #69 Atak kijem trzymanym oburącz
40:52 2 min. Richard Bordowski #8 Zahaczenie
40:52 2 min. Michael Danton #34 Wymuszanie kary (symulowanie)
49:13 2 min. Marcin Biały #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:49 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
51:49 2 min. Nicolas Besch #74 Atak kijem trzymanym oburącz
52:45 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
58 min. - GOL! 2:5! Zapała dobija swój strzał i jest po meczu.
57 min. - Dwukrotnie Danieluk z bliska. Najpierw broni Murray, a dobitka minimalnie niecelna.
56 min. - GOL! 2:4! Z dystansu strzela Bryk, krążek wpada do bramki obok słupka.
54 min. - Mocny strzał Zatki odbija Murray.
53 min. - Marzec sam przed Murrayem, jego strzał przełamał odbijaczkę bramkarza, ale krążek tuż sprzed linii wybił sanocki obrońca. Kara dla Zapały.
52 min. - Atomowe uderzenie Laszkiewicza nad bramką.
51 min. - JKH mogło grać 5 na 3, była sygnalizowana kara dla Bescha, ale Urbanowicz w tej samej akcji oddał Beschowi, za co także dostał karę.
51 min. - Z taką grą w przewadze nie ma co liczyć na zdobycie punktów...
50 min. - Kara dla Białego.
49 min. - Pasiut zza bramki do Kapicy, jego strzał broni Murray.
49 min. - Gospodarze nadal w natarciu, jednak niewiele z tego wynika.
45 min. - Odrobny dobrze broni płaski strzał Mahboda.
45 min. - Niewiele ciekawego dzieje się na lodzie. Gospodarze starają się atakować, ale Sanok dobrze się broni.
41 min. - Obustronne wykluczenie. Bordowski za zachaczanie, a Danton za wymuszenie kary, który chyba nieco dołożył aktorstwa od siebie przy faulu Bordowskiego.
Początek III tercji.

40 min. - GOL! 1:4! Wznowienie w tercji JKH na 3 sekundy przed końcem tercji, strzał Strzyżowskiego trafia do Hudeca, który wpakował krążek z bliska do bramki. Zegar wskazywał w tym momencie 0,3 sekundy do końca tercji.
39 min. - GOL! 1:3! Kontra Sanoka i zapała pokonuje Odrobnego.
39 min. - Pasiut dostał krążek od Odrobnego i pognał na bramkę, minął obrońcę, położył Murraya, ale mając pustą bramkę w decydującym momencie nieczysto trafił krążek.
38 min. - Słabiutka tercja w wykonaniu JKH, mało składnych akcji, mało strzałów.
36 min. - Mocny strzał Bryka odbija Murray.
35 min. - Strzał Szinagla broni Odrobny.
34 min. - Kolejna kara dla JKH, tym razem Bryk.
33 min. - Sanok zamyka JKH w ich tercji, oddaje kilka strzałów, ale bez gola. JKH w komplecie.
31 min. - Kara dla Odrobnego za wystrzelenie krążka, Sanok 21 sekund zagra 5 na 3.
29 min. - Tym razem JKH lepiej w przewadze, ale bez efektu bramkowego. Kara dla Laszkiewicza.
28 min. - Kara dla Richtera.
26 min. - Nieudolna gra JKH w przewadze...
24 min. - 2 minuty dla Białego.
24 min. - Sanoczanie zamknęli gospodarzy w zamku kilka razy, ale ich strzały były niecelne.
22 min. - Kara dla Prochazki.
Początek II tercji.

Koniec I tercji. Strzały po I tercji 18:5.
20 min. - GOL! 1:2! Spod niebieskiej uderzał Rąpała, tor lotu krążka zmienia Wilusz, Odrobny nie zdążył zareagować i guma wpada do bramki.
20 min. - Kontra Sanoka 3 na 1, ale nie zdołali oddać nawet strzału.
18 min. - Kral do Danieluka przed bramkę, temu wystarczyło tylko podnieść krążek nad leżącym Murrayem, ale uderzył prosto w niego.
15 min. - Szansa przed Bordowskim, łapie Murray.
14 min. - GOL! 1:1! Pasiut przed bramkę do Kapicy, a ten z najbliższej odległości pokonuje Murraya!
13 min. - Murray parkanem odbija płaski strzał Danieluka.
13 min. - Kapica jeździł z krążkiem w tercji Sanoka, aż w końcu Kloz go sfaulował, za co powędrował na ławkę kar.
11 min. - Znowu Murray. Tym razem broni strzały Labrygi i Bordowskiego. Po chwili Prochazka do Urbanowicza na czystą pozycję, ale ten nieczysto trafia w krążek.
11 min. - Minimalnie niecelnie Danieluk, który dobija swój strzał po odbiciu się od bandy, na posterunku Murray.
10 min. - Pasiut tuż przed bramkę do Laszkiewicza, ale trochę niedokładnie i Leszek próbował uderzać łyżwą, Murray nie dał się zaskoczyć.
9 min. - Strzał spod niebieskiej Pastryka odbija Murray, próbował dobijać Bordowski, ale ponownie dobre zachowanie Murraya.
9 min. - Żadna ze stron nie potrafi stworzyć zagrożenia.
5 min. - Kontra JKH, strzł Zatki broni Murray. JKH w komplecie.
3 min. - Kara dla Flaszara za przeszkadzanie.
2 min. - Strzał Laszkiewicza odbija Murray.
1 min. - GOL! 0:1! Wilusz ładnie się obrócił i strzałem w długi róg pokonał Odrobnego.
1 min. - Pierwszy strzał Górnego łapie Murray.