3:3 Aron Chmielewski #8 ( Damian Słaboń #9, Patryk Noworyta #55 ) +/-
3:4 Adrian Kowalówka #27 ( Sebastian Kowalówka #12, Damian Słaboń #9 ) +/-
35:20 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:36 2 min. Pavel Mojžíš #53 Zahaczenie
50:52 2 min. Jarosław Kłys #21 Uderzanie kijem
63:11 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
68 min. - GOOOOL! 3:4! Jest rozstrzygnięcie. Strzelcem złotego gola Adrian Kowalówka. Asysty dla Sebastiana Kowalówki i Damiana Słabonia.
66 min. - Obie drużyny grają na alibi. Starają się przede wszystkim nie stracić bramki.
65 min. - Tyszanie w komplecie. Przetrzymali trudne chwile.
65 min. - Pasy w przewadze, ale nie potrafią założyć porządnego zamka.
64 min. - Kara techniczna dla tyszan.
63 min. - Kostourek do Chmielewskiego, potężny strzał Arona Chmielewskiego, ale broni Sztefan Żigardy.
62 min. - Kolusz, próbował indywidualnej akcji, ale zrobił o jeden zwód za dużo.
61 min. - Zaczynamy ponadprogramowe emocje.

60 min. - Koniec! Mamy dogrywkę.
59 min. - Hokej na lodzie jest piękny! Takie końcówki meczów tylko potwierdzają moją tezę.
59 min. - GOOOL! 3:3! Odpowiedź krakowian i mamy remis. W ramionach swoich kolegów tonie Aron Chmielewski. Znalazł się w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.
57 min. - Trener Rohaczek poprosił o czas. To zdecydowanie najlepszy moment na to, by zmotywować swoich podopiecznych.
57 min. - GOOOL! 3:2! Baranyk poczarował za bramką, a następnie oddał gumę Kacprowi Guzikowi, który bez zbędnych ceregieli posłał ją do siatki.
56 min. - Parzyszek uderzał z nadgarstka, ale nie znalazł sposobu na "Radzika".
55 min. - Chmielewski, S. Kowalówka, Słaboń próbowali, ale nie zdołali zaskoczyć Żigardiego.
53 min. - Emocje udzielają się obu zespołom. Widać pewną dozę nerwowości zarówno u tyszan, jak i krakowian.
52 min. - Tyszanie w przewadze, kąśliwe uderzenie Łopuskiego, broni Radziszewski. Kolejne starcie pod bramką. Noworyta przewrócony przez Wanacakiego.
51 min. - Na lodzie więcej miejsca, ale póki co brakuje dogodnych okazji.
51 min. - Teraz dwie minuty karne dla Kłysa. Obrońca Pasów nie zgadza się z decyzją sędziego.
50 min. - Mojżisz otrzymał dwie minuty karne. Pasy w przewadze.
49 min. - Kolusz dostrzegł ustawionego na linii niebieskiej Mojżisza, a ten od razu zdecydował się na strzał. Uderzenie Czecha jednak niecelne.
48 min. - Mamy remis i tyszanie są teraz bardziej zadziorni.
46 min. - GOOOL! 2:2! A teraz "Rzeszut" wykorzystuje podanie zza bramki i doprowadza do wyrównania. Asysta wędruje na konto Michała Woźnicy.
46 min. - Rzeszutko świetnie radzi sobie we wznowieniach.
45 min. - Mikołaj Łopuski, strzał po zwodzie, broni "Radzik". Seria dobitek. ale bez efektu bramkowego. Rafał Radziszewski jest dzisiaj w fenomenalnej dyspozycji. Oglądanie jego interwencji, to czysta przyjemność.
44 min. - Dwie akcje tyszan, ale bramka Radziszewskiego jest dla podopiecznych Jirziego Szejby jak zaczarowana.
42 min. - Piotrowski! Pomknął lewym skrzydłem, uderzył po lodzie, ale obronił Żigardy! Dogodna sytuacja dla Pasów!
41 min. - Trzecia tercja rozpoczęta. Jedno jest pewne - tyszanie muszą postawić wszystko na jedną kartę.

40 min. - 1:2 Piękna solówka Kalusa, zwieńczona profesorskim zagraniem. Skutecznie położył na lodzie Żigardiego, a potem posłał gumę do siatki.
39 min. - Baranyk próba strzału zza obrońcy, ale znów świetna interwencja Radziszewskiego.
38 min. - Malasiński nie zdołał zmieścić gumy w bramce Radziszewskiego.
38 min. - Pasy już w komplecie.
37 min. - Kontra Kostourka i czeski napastnik zahaczany przez dwójkę tyskich obrońców (Sulka i Kotlorz). Należała się za to zagranie kara - tak to przynajmniej wyglądało z wysokości trybun.
36 min. - Do boksu wędruje Daniel Laszkiewicz.
36 min. - Sędzia sygnalizuje karę techniczną na ekipę Cracovii. Zawodnicy, jak i trenerzy Pasów protestują.
35 min. - Havlik, próba wrzutki z linii niebieskiej, krążek o centymetry minął lewy słupek bramki Radziszewskiego.
34 min. - Vitek! Dobry, mierzony strzał, ale jeszcze lepsza interwencja Radziszewskiego. W dobrej formie jest krakowski golkiper.
33 min. - Tym razem akcja tyszan. Malasiński strzela... boczna siatka.
32 min. - Sebastian Kowalówka do Arona Chmielewskiego! Wychowanek Stoczniowca Gdańsk w wybornej sytuacji nie zdołał pokonać Sztefana Żigardiego.
31 min. - No i doczekaliśmy się składnej akcji. Daniel Laszkiewicz strzela, szukał jeszcze dobitki. Zapachniało hokejem, przynajmniej na moment.
30 min. - Bez ładu i składu - część druga :)
28 min. - Zdecydowanie najsłabszy fragment meczu. W zasadzie poza uderzeniem Mikołaja Łopuskiego, niczego ciekawego nie można odnotować.
25 min. - Witecki huknął z dystansu, "Radzik" zdołał odbić krążek.
24 min. - Kostourek dograł do Rzehaka, który na raty próbował pokonać Żigardiego. Górą czeski bramkarz.
23 min. - Akcja krakowian - strzał Chmielewskiego, ale nie udało mu się pokonać Żigardiego.
22 min. - Rzeszutko wygrał wznowienie, Mojżisz uderzył bez przyjęcia, ale jak silnie - tak niecelnie.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę.

20 min. - Koniec I tercji, na razie mamy remis.
19 min. - Piotrowski. Okazję miał przednią, ale nie zdołał umieścić gumy w sieci.
18 min. - GOOOL! 1:1 Błąd Duraka, który źle wyprowadzał krążek, wykorzystał Damian Słaboń. Strzał bez przyjęcia i Żigardy pokonany!
16 min. - Ale nie wykorzystali przewagi, nie założyli nawet porządnego zamka
14 min. - Dwie minuty karne dla Rzehaka. Tyszanie przed szansą na podwyższenie prowadzenia.
12 min - GOOOOL! 1:0! Kapitalna "ułańska szarża" Mikołaja Łopuskiego, który pomknął lewym skrzydłem, a następnie wystawił gumę Marcinowi Koluszowi. "Kolos" musiał trafić do siatki.
11 min. - Coraz mocniej kotłuje się pod bramką Radziszewskiego. Próby Woźnicy i Kotlorza.
10 min. - Ładna akcja Rzeszutko-Guzik. Uderzenie wychowanka nowotarskich "Szarotek", ale broni "Radzik". Poprawka Stebera! Znów świetnie 32-letni golkiper.
9 min. - Na razie oglądamy żywy, a przede wszystkim wyrównany mecz.
8 min. - Akcja Durak-Rzeszutko, ale znakomicie broni Radziszewski.
6 min. - Zaiskrzyło między Woźnicą a Wajdą. Wcześniej "Wozik" próbował odważnie wjechać przed bramkę. Skutecznie spychany przez krakowskiego defensora
6 min. - Ponownie Aron Chmielewski! Tym razem potężne uderzenie z prawego bulika.
5 min. - Chmielewski świetnie wyjechał przed bramkę, ale nie zdołał uderzyć z bekhendu.
4 min. - Sporo błędów w szeregach obu zespołów. Znak, że oba zespoły nie weszły jeszcze w mecz.
3 min - Uderzenie Vitka, broni Radziszewski.
2 min. - Kalus próbował się przedrzeć, ale nie udało mu się. Mocny strzał Dąbkowskiego, ale jak mocny - tak niecelny.
2 min. - Mojżisz uderzył z niebieskiej, ale pewna interwencja Radziszewskiego.
1 min. - Zaczynamy drugi półfinał. Kto zmierzy się w finale z Sanokiem? Odpowiedź na to pytanie poznamy za około 60 minut. Chyba, że będziemy mieć dogrywkę, a może nawet serię rzutów karnych? Kto wie.
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 2.62 48 48 0 0 0 0 93.75 68:44 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0