07:45 2 min. Tomasz Malasiński #89 Zahaczenie
14:18 2 min. Jarosław Różański #79 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:24 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:40 2 min. Jerzy Gabryś #17 Trzymanie przeciwnika
30:44 2 min. Jakub Witecki #66 Rzucenie na bandę
32:12 2 min. Pavel Mojžíš #53 Wysoko uniesiony kij
34:56 2 min. Pavel Mojžíš #53 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:04 2 min. Peter Tabaček #55 Wysoko uniesiony kij
36:21 2 min. Ladislav Gábriš #18 Uderzanie kijem
49:05 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
Koniec.
60 min. - GOOOL! 1:3! Kalinowski strzałem do pustej bramki stawia pieczęć na zwycięstwie
59 min. - Z bramki zjechał Żigardy. Trener Szejba stawia wszystko na jedną kartę.
71 sekund do końca. - Czas dla GKS Tychy.
58 min. - Unia dobrze się broni.
57 min. - Tyscy fani oglądają już spotkanie na stojąco.
56 min. - Furę szczęścia ma dzisiaj oświęcimski bramkarz. Bliski zdobycia bramki był Sokół.
55 min. - Kotlorz! Uderzenie z linii niebieskiej zatrzymuje się na poprzeczce.
54 min - Coraz mocniej kotłuje się pod bramką Fikrta. Guzik, Parzyszek! Nie ma bramki.
53 min. - Kolusz do Rzeszutki, ale nie ma bramki. Świetną interwencją popisał się oświęcimski golkiper.
53 min. - Havlik z niebieskiej, Fikrt złapał krążek do raka.
51 min. - Stracona bramka podziałała na tyszan jak płachta na byka.
50 min. - GOOOL! 1:2! Jaros wjechał do tercji, wypatrzył lepiej ustawionego Tabaczka, a ten posłał gumę do bramki. Oświęcimianie wykorzystują okres gry w przewadze.
50 min. - Dwie minuty karne dla Sulki. Zdaniem sędziego zahaczał Mateusza Bepierszcza.
48 min. - Galant strzela z nadgarstka. Niewiele brakowało. Dobra decyzja 24-letniego środkowego.
47 min. - Guzik dynamicznie wjeżdżał do tercji, ale został zatrzymany przez Grzegorza Piekarskiego.
45 min. - Znakomita okazja Kolusza! Minimalnie niecelnie.
45 min. - Kalinowski o krok od pokonania Żigardiego. Ponownie czeski golkiper zdołał dosunąć parkan i zablokować uderzenie.
44 min. - Steber wjechał lewym skrzydłem uderzył z klepy, ale guma powędrowała obok słupka.
43 min. - Różański próbował niesygnalizowanym strzałem zaskoczyć Żigardiego. Ten broni z problemami.
41 min. - Sokół z niebieskiej, ale był to strzał raczej na rozgrzewkę.
41 min. - Rozpoczynamy trzecią odsłonę. Bulik dla oświęcimian.

38 min. - Mamy wyrównania i będzie jeszcze ciekawiej.
37 min. - GOOOL! 1:1! Tvrdoń przejął krążek, wjechał do tyskiej tercji i wypalił z nadgarstka Żigardy nie miał szans.
35 min. - Na ławkę kar wędrują kolejni zawodnicy.
34 min. - Mieliśmy mały problem z internetem, ale już wszystko działa. Wybaczcie, a my szybko nadrabiamy zaległości.
34 min. - Oświęcimianie mieli szansę pogrania przez 37 sekund w podwójnej przewadze. Bez efektu bramkowego
32 min. - Kary posypały się jak z rogu obfitości. Trzy wykluczenia dla tyszan, jedno dla biało-niebieskich
30 min. - Na trybunach był ładny i kulturalny doping. Był.
29 min. - GOOOL! 1:0! Mojżisz uderzał z niebieskiej, a tor lotu krążka zmienił Malasiński.
28 min. - Barinka z bekhendu - Żigardy odbija instynktownie.
27 min. - Wojtarowicz pomknął prawym skrzydłem, próbował strzelać... S Uderzenie pozostawiło wiele do życzenia. Lepszym rozwiązaniem byłoby
25 min. - Gwiżdż próbował uderzać z niebieskiej, ale Fikrt broni na razie bez zarzutu.
24 min. - Sulka wypuścił w bój Malasińskiego, ale ten w sytuacji sam na sam uderzył ile sił w rękach. Oświęcimski bramkarz odbija krążek.
23 min. - Błąd przy zmianie i Łopuski próbował zmieścić krążek pod pachą Fikrta, ale nie udało mu się to.
22 min. - Havlik dobrze uderzył z niebieskiej, Fikrt instynktownie odbił gumę, a Kolusz nie zdołał dobić krążka
21 min. - Żigardy znalazł się przy kole bulikowym, ale zdążył wrócić i obronić uderzenie Gabrysia.
21 min. - Koniec kary Bagińskiego.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Krążek dla Unii.

20 min. - Wojtarowicz próbował dobić uderzenie Zosziaka, ale zabrakło dosłownie kilku centymetrów. Żigardy rozciągnął się w bramce i w ostatniej chwili dosunął swój prawy parkan.
19 min. - Okazja dla biało-niebieskich. Najpierw uderzenie Piotrowicza odbija Żigardy, a chwilę później do krążka na buliku dopada Bepierszcz. Soczyste uderzenie, ale czeski golkiper tyszan popisuje się skuteczną interwencją.
19 min. - Dwie minuty dla Bagińskiego. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
18 min. - Teraz dwie dobre szanse dla tyszan. Najpierw Guzik za długo zwlekał z oddaniem strzałów i został zablokowany, a później zbyt słabe uderzenie oddał Galant.
17 min. - Różański już na lodzie.
17 min. - Rzeszutko! Ależ miał sytuację. Nie zdołał dobić gumy po uderzeniu Mojżisza. Była to najlepsza okazja w tym meczu
15 min. - Dwie minuty dla Różańskiego. Nieprzepisowo zatrzymał wjeżdżającego do tyskiej tercji Łopuskiego.
13 min. - Wrzutki z niebieskiej i strącenie krążka - tak (jak na razie) swoje akcje rozgrywają tyszanie.
12 min. - Klarownych okazji strzeleckich póki co niewiele. Oba zespoły z pietyzmem grają w obronie.
10 min. - Malasiński już na tafli. Oba zespoły grają 5 na 5.
10 min. - Widać, że tyscy defensorzy z szczególną uwagą kryją Romana Tvrdonia.
9 min. - Unia w przewadze. Uderzenia Połącarza i Jakesza wyłapuje Żigardy.
8 min. - Piotrowicz faulowany przez Malasińskiego. I wychowanek nowotarskich "Szarotek" wędruje na ławkę kar.
8 min. - Guzik! Ładnie szarżował w oświęcimskiej tercji, ale jego uderzenie za słabe.
7 min. - Sokół z niebieskiej, krążek zbił jeszcze Baranyk, ale pewna interwencja Fikrta.
6 min. - Na razie oglądamy hokejowe szachy. Żadna z drużyn nie chce się otworzyć.
6 min. - Witecki wjechał do tercji, ale uderzył obok słupka.
4 min. - Komplet widzów w tyskiej hali. Na razie ładny i kulturalny doping.
4 min. - Pierwszy strzał w wykonaniu Unii! Wojtarowicz soczyście, ale niecelnie.
3 min. - Tyszanie jednak nie wykorzystują okresu gry w przewadze.
1 min. - Unia popełnia błąd przy zmianie. Dwie minuty karny technicznej.
1 min. - Malasiński przed genialną okazją na otworzenie wyniku spotkania. Fikrt wybił mu krążek.
1 min. - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla tyszan.

Za około pięć minut rozpocznie się pierwsze półfinałowe spotkanie.

#20 Adam Piorun LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Roman Tvrdoň LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0