3:4 Milan Baranyk #28 Karny decydujący 65:00
29:24 2 min. Adrian Parzyszek #19 Zahaczenie
40:26 2 min. Tomáš Jakeš #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:32 2 min. Łukasz Sokół #45 Wysoko uniesiony kij
Statystyka strzałów w meczu: 26-34.
Koniec dogrywki, będa karne.
65 min. - Zakręcił Rzeszutko, Zosiakiem, ale tyski napastnik oddał zbyt lekki strzał.
64 min. - Mógł to Parzyszek rozstrzygnąć, Fikrt broni...
62 min. - Tychy przycisnęły od samego początku dogrywki.
61 min. - Bulik dla Unii.

Koniec III tercji, będzie dogrywka.
57 min. - GOOOOOOOOOOL! 3:3! Jaros objeżdża bramkę i mamy remis coś nieprawdopodobnego!
56 min. - Czas dla GKS.
56 min. - GOOL! 2:3! Rzeszutko strzela na 2:3, czyżby gol rozstrzygający?
55 min. - Do końca niecałe 6 minut, emocje sięgają zenitu.
52 min. - Po hali niesie się meksykańska fala, a na tafli dwie groźne akcje mieli tyszanie.
49 min. - Baranyk niepilnowany wjechał w tercję i strzelił, Fikrt wypluwa krążek, ale nikogo nie ma na dobitkę.
48 min. - Tyski GKS w pełnym składzie.
47 min. - Ależ błąd Kasperczyka, stracił krążek na niebieskiej, Fikrt szczęśliwie nie przepuścił tego strzału.
46 min. - Sokół na ławce kar.
45 min. - "Elektryczny" był w tej akcji Zosiak, tyszanie z tej niefrasobliwości jednak nie skorzystali.
43 min. - Nie ma dziś szczęścia Kamil Kalinowski, otrzymał świetnie podanie z lewego skrzydła od Bepierszcza, Kalinowski jednak przeniósł krążek ponad bramką.
43 min. - Unia przetrwała grę w osłabieniu.
42 min. - Co za okazja Tabaczka! Sam na sam przed Żigardym, ten z trudem, ale broni.
41 min. - Bagiński w słupek, jest kara dla Jakesza.
41 min. - Krążek dla Oświęcimia.

Koniec II tercji. Będą ogromne emocje w trzeciej tercji.
39 min. - GOOOOOOOOOOOL!!! Ależ trafił Mateusz Bepierszcz, w samo okienko! Cudowna bramka!
36 min. - Wojtarowicz próbował trafić zza zakrystii, ale trafił wprost w Żigardiego.
34 min. - Ależ wjechał w tercję Witecki! Stanął przed szansą sam na sam z Fikrtem, ale uniósł krążek ponad bramką.
32 min. - GKS Tychy w pełnym zestawieniu.
32 min. - Fanatyczny doping teraz niesie gospodarzy do boju.
31 min. - GOOOOOOOOOOOL!!! Jakesz potężnie uderzył z linii niebieskiej i Unia zmniejsza straty.
30 min. - Unia zagra w podwójnej przewadze.
28 min. - Unia dosyć długo woziła krążek w tercji Tychów, ale nic konkretnego w postaci z strzałów, a tym bardziej bramki nie wyniknęło.
26 min. - Rzeszutko z lewego skrzydła trafia w kask czeskiego bramkarza Unii, akcja przerwana.
24 min. - Kalinowski ponad bramką.
22 min. - Havlik mocno z niebieskiej, broni Fikrt.
21 min. - Kontra Unii, Tvrdoń z nadgarstka, z łatwością wyłapuje krążek Żigardy.
21 min. - Rozpoczęliśmy drugą tercję.

20 min. - 16 sek do końca tercji.
18 min. - Krążek doszedł do Lipiny, który stał sam przed bramką, zwlekał z trzy sekundy z oddaniem strzału i ostatecznie gospodarze nie strzelili pierwszej bramki w meczu.
16 min. - Tym razem to Galant groźnie zbił krążek przed Fikrtem, ale tenże krążek przeleciał obok bramki.
14 min. - GOL! 0:2! Na razie nie jest to mecz Jakesza. Nie doszedł do krążka, przejął go Vitek, podał do Malasińskiego, a ten umieścił krążek w siatce. Fikrt też się nie popisał przy tym strzale.
13 min. - Barinka zbił krążek po strzale Jarosa, to mogło zaskoczyć tyskiego bramkarza.
12 min. - Guzik wprost w Fikrta, wcześniej po drugiej stronie tafli szansę miał Kalinowski.
9 min. - Tyszanie jak na razie panują nad sytuacją, Unia nie stworzyła żadnej okazji.
7 min. - GOL! 0:1! Ciężko zrozumieć co zrobił Ladislav Gabrisz... Woził się z krążkiem we własnej tercji, stracił go na rzecz Bagińskiego, który podał do Vitka i goście wychodzą na prowadzenie.
5 min. - Po hali niesie się doping dla biało-niebieskich, a flagi w tych barwach powiewają na sektorze "L".
4 min. - Próby Malasińskiego i Mojżisza, Unia mogła być w tarapatach.
3 min. - Piekarski z niebieskiej, Zigardy odbija przed siebie, ale żaden z Unitów nie dobija krążka do bramki.
2 min. - Zosiak ofiarnie blokuje strzał Łopuskiego.
2 min. - Zakotłowało się pod bramką Unii.
1 min. - Krążek dla Unii.

Za moment początek trzeciego półfinału pomiędzy Aksam Unią a GKS Tychy.

#87 Roman Tvrdoň LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0