3:4 Marcin Kolusz #85 ( Tomasz Malasiński #15 ) +/-
09:08 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:30 2 min. Krzysztof Zapała #19 Wysoko uniesiony kij
12:30 2 min. Milan Baranyk #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:16 2 min. Ladislav Havlík #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:01 2 min. Jakub Wanacki #12 Rzucenie na bandę
57:03 2 min. Łukasz Sokół #45 Wysoko uniesiony kij
58:10 2 min. Tomasz Malasiński #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec.
60 min. - Vozdecky nie trafia do pustej bramki.
60 min. - Jest chyba po meczu.
59 min. - Na ławce kar będzie odpoczywał także Malasiński. Tyszanie przez 52 sekundy w podwójnym osłabieniu.
58 min. - Leży na lodzie Zapała. Sędziowie główni na początku nie zareagowali, dopiero po chwili, po konsultacji z liniowymi, odesłali Sokoła na ławkę kar.
56 min. - Była okazja na wyrównującego gola. Spalony w polu bramkowym.
55 min. - Kibice oglądają już to spotkanie na stojąco.
55 min. - GOOOOL! 3:4! Jest kontaktowy gol gospodarzy. Marcin Kolusz, stojąc za bramką sprytnie nabił Johna Murraya i guma znalazła się w bramce.
54 min. - Podopieczni Jirziego Szejby muszą zaryzykować i zagrać odważniej.
54 min. - GOOOOL! 2:4! Danton wrzucił krążek pod tyską bramkę. Gumę zbił Kostecki i sanoczanie prowadzą już dwiema bramkami.
52 min. - Kontra sanoczan. Mahbod nie zdołał dziubnąć krążka.
50 min. - Goście uważnie grają w obronie. Starają się szanować krążek i przeprowadzać kontrataki.
48 min. - Czas ucieka, a tyszanie na razie nie zagrażają bramce Murraya.
46 min. - Nie klei się gra tyszanom. Nie wygląda to dobrze.
45 min. - Kolusz dostał kapitalne podanie od Vitka. Sytuacja sam na sam... Nie ma bramki. Lepszej sytuacji już mieć nie będzie
43 min. - Szinagl do Vozdeckiego! Jak on tego nie strzelił. Inna sprawa, że świetną interwencją popisał się Żigardy.
41 min. - Trener Szejba zdecydował się na zmienić ustawienia formacji. Z wstępnego rekonesansu wynika, że zdecydował się na grę na trzy formacje. Nie ma Rzeszutki, który chyba doznał kontuzji.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40 min. - Ostre starcie, na pograniczu faulu Bayracka i Rzeszutki. Obaj zwijają się z bólu. Chyba sanocki skrzydłowy w tej sytuacji faulował.
39 min. - Jakby to ująć... Choć tyszanie wypracowują sobie dogodne okazje, to brakuje ich zwieńczenia. Malasiński do Kolusza, ale krążek spod kija wybił mu sanocki defensor.
38 min. - Malasiński przed szansą, ale spalony w polu bramkowym. Murrayowi w interwencji przeszkadzał Vitek.
36 min. - Sporo błędów popełniają goście i gospodarze.
35 min. - GOOOL! 2:3! Sanoczanie wychodzą na prowadzenie! Mahbod w sytuacji sam na sam pokonuje Żigardiego. Jeśli dobrze dostrzegliśmy krążek znalazł się między parkanami "Żigiego".
34 min. - Mieliśmy problemy z internetem, ale na szczęście nic ciekawego na tafli się nie działo.
29 min. - GOOOL! 2:2! Ćwikła dograł zza bramki do Białego, a ten plasowanym strzałem pokonał Żigardiego.
28 min. - Przycisnęli sanoczanie, ale tyszanie grają już w komplecie.
27 min. - Łopuski dostał prezent od losu, ale nie potrafił go wykorzystać.
26 min. - Kontra tyszan i uderzenie Havlika.
25 min. - Kocioł pod bramką Żigardiego, ale bez efektu bramkowego. Będzie za to kara dla Wnackiego.
25 min. - Tyszanie w pełnym zestawieniu.
24 min. - Potężne uderzenie Richtera, ale wprost w tyskiego golkipera.
23 min. - Wrzutka Mahboda, ale to nie mogło zaskoczyć Żigardiego.
23 min. - Błąd Havlika na niebieskiej i musiał faulować Kosteckiego.
21 min. - Vozdecky wyłożył krążek Szinaglowi, ale ten nie zmieścił gumy w krótkim rogu tyskiej bramki. Taki był jego zamiar.
21 min. - Zaczynamy drugą tercję.

20 min. - Koniec I tercji.
19 min. - Sporo niedokładności w poczynaniach jednych i drugich.
18 min. - Ćwikła z prawego skrzydła, broni Żigardy.
17 min. - Iskrzy pomiędzy Bagińskim a Strzyżowskim. Skończyło się na inwektywach.
16 min. - Galant! Ależ miał genialną okazję. Przekombinował...
15 min. - Obie drużyny grają już w pełnych składach.
13 min. - Zakotłowało się pod bramką Żigardiego. Drobne przepychanki. Najpierw Galant ze Strzyżowskim, a później Bagiński odepchnął Kosteckiego.
13 min. - Kara obustronna. Baranyk i Zapała udają się na ławkę kar.
11 min. - GOOOL! Kotlorz wzdłuż bramki do Rzeszutki, a ten strzałem bez przyjęcia umieszcza gumę w siatce.
11 min. - Na razie ta gra w przewadze nie układa się gospodarzom. Sanoczanie kradną wiele cennych sekund.
10 min. - Dwie minuty karne dla Murraya. Tyszanie w przewadze.
9 min. - Okazja dla tyszan. Bagiński! Nie zdążył oddać strzału. Świetna interwencja Bescha, który wybił tyskiemu napastnikowi krążek, praktycznie z łopatki kija.
8 min. - Sanoczanie są w gazie. Danton od zakrystii, ale Żigardy
8 min. - GOOOL! 1:1! Mamy wyrównanie! Kostecki uderzył z pełnego zamachu i krążek zatrzepotał w siatce.
7 min. - Strzyżowski wjechał do tercji, oddał soczysty strzał z klepy, ale broni Żigardy.
6 min. - Vitek przed dobrą okazją, ale nie wykorzystuje okazji sam na sam.
4 min. - Ładne bodiczek Sulki. Mahbod zatrzymany.
3 min. - Goście szukają swoich szans, ale na razie pewnie broni Żigardy.
2 min. - Szansa sanoczan! Kostecki, ale uderzenie minimalnie niecelne. Krążek odbił się od podstawy bramki
1 min. - GOOOL! 1:0! Mojżisz uderzył z niebieskiej, Murray odbił krążek, ale skuteczną dobitką popisał się Jarosław Rzeszutko. Worek z bramkami rozwiązany po 30 sekundach.
1 min. - W pierwszej parze sanockiej obrony Hudec z Richterem.
1 min. - Pierwszy bulik dla KH Sanok.

Tyska hala pęka w szwach. Za pięć minut zaczynamy mecz numer 5.