02:17 2 min. Arkadiusz Kostek #24 Uderzanie kijem
18:49 2 min. Mariusz Zwierz #95 Trzymanie przeciwnika
22:51 2 min. Maciej Mermer #22 Uderzanie kijem
24:54 2 min. John Murray #31 Opóźnianie gry
28:20 2 min. Michael Danton #34 Zahaczenie
39:50 2 min. Martin Vozdecký #8 Zahaczenie
43:56 2 min. Rafał Ćwikła #21 Natarcie
50:33 2 min. Łukasz Korzeniowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Koniec Meczu. Wymęczony zwycięstwo gospodarzy 2-1. Operatorzy kamery z TVP Rzeszów, stwierdzili że bramka nie powinna zostać uznana.
- 59 min. - Nie ma bramki, sędzia rozkłada ręce po kilkuminutowej przerwie spowodowanej sprawdzaniem wideo, krążek zawodnik gości wbił rękawicą do bramki.
- 59 min. - GOL na 2-2? Krążek w bramce Pittona, gospodarze sygnalizują, że krążek został wrzucony ręką do bramki. Sędzia sprawdza video.
- 59 min. - 39 sekund do końca - Murray zjeżdża do boksu.
- 59 min. - Indywidualna akcja Wirolajnena, łapie Pitton.
- 58 min. - Z niebieskiej spod bandy Zatko, spokojnie mrozi Murray.
- 57 min. - Knox z bliska, prosto w bramkarza.
- 56 min. - GOL! 2-1! Zapała do niepilnowanego Zatki a ten mierzonym strzałem uderza prosto w okienko bramki Murraya.
- 55 min. - Sinagl, Vozdecky z bliska, ale strzały zbyt lekkie.
- 54 min. - Kostecki zza bramki do Strzyżowskiego, jednak jego strzał po kiju wychodzi nad bramkę.
- 53 min. - Czas dla drużny z Opola.
- 52 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale ani Sawicki, ani Knox nie potrafią trafić do bramki.
- 50 min. - Zatko do Sinagla, ten z bliska trafia nad poprzeczką nad odsłoniętą częścią bramki.
- 50 min. - Poprzeczka po strzale Vozdeckyego.
- 49 min. - Richter z niebieskiej, obok słupka.
- 48 min. - Danton uderzył z kilku metrów, prosto w bramkarza.
- 47 min. - Vozdecky wzdłuż bramki do Sinagla, ale jego strzał świetnie mrozi Murray.
- 45 min. - Konox z dwóch metrów, ale nie wcisnął gumy do bramki Murraya.
- 42 min. - GOL! 1-1! Strzał Tichomirowa odbija się od poprzeczki i wpada do bramki.

- 39 min. - Tichimorow z czterech metrów z nadgarstka - broni Pitton.
- 38 min. - Sawicki do Dantona, ten z bliska niedokładnie trafia, Murray na posterunku.
- 36 min. - Sinagl przed bramkę do Vozdka, ten uderzył z nadgarstka - świetnie intuicyjnie odbija parkanem Murray.
- 35 min. - Bychawski z niebieskiej wrzucił krążek, ale strzelił obok bramki.
- 33 min. - Vozdecky z prawej strony z nadgarstka, pewnie mrozi Murray.
- 31 min. - Wilusz z okolicy bulika, odbija Murray na siatkę otaczającą lodowisko.
- 30 min. - Kontra Knoxa, sam na sam z Murrayem, ale z backhandu nie potrafił go pokonać.
- 28 min. - Kontra Orlika, ale z bliska broni Pitton, zahaczany zawodnik gości.
- 27 min. - Danton do Dutki ale ten z bulika obok bramki.
- 23 min. - Kontra gospodarzy, Vozdecky do Sinagla, ten z bliska prosto w bramkarza.
- 22 min. - Wirolajnen z bliska, ale nie trafia czysto w krążek.

- 20 min. - Zatko do Zapały, ten uderzył z boku, ale na posterunku bramkarz Orlika.
- 19 min. - Mocny strzał z okolicy bulika Dantona, broni Murray.
- 17 min. - Biały do Mermera przed bramkę, ale ten nie trafia w krążek.
- 15 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale Knox nie zdołał wepchnąć gumy do bramki.
- 14 min. - Pitton pewnie łapie strzał rywala.
- 13 min. - Podanie przed bramkę, ale Knox z Sawickim przeszkodzili sobie w oddaniu strzału.
- 10 min. - Z niebieskiej Zatko, pewnie łapie Murray.
- 9 min. - Kostecki sam z boku, ale z backhandu trafił prosto w bramkarza.
- 9 min. - Sawicki przed bramkę do Knoxa, ale jego uderzenie pewnie broni Murray.
- 8 min. - GOL! 1-0! Vozdecky w swoim stylu z nadgarstka trafił tuż przy słupku!
- 7 min. - Tichomirow zza bramki do Wirolajnena, ale ten z bliska nie trafia w bramkę.
- 6 min. - Dutka z blisko, ale obok słupka.
- 4 min. - Kontra Wirolajnen zza obrońcy, odbija Pitton.
- 3 min. - Knox zawinął się z krążkiem pod bramkę, jednak w zamieszaniu Murray mrozi gumę.
- 2 min. - Dutka uderzył, po kiju guma wyszła nad bramką.
- 1 min. - Strzał Sinagla, obok bramki.
#33 Jarosław Nobis B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Bychawski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Maciej Rompkowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Nikita Semiannikow PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0