2:4 Lukáš Endál #11 ( David Turoň #14, Petr Šinágl #9 ) +/-
3:4 Michael Cichy #78 ( Martin Richter #5 ) +/-
(+) Cichy #78, Danton #34, Richter #5, Williams #55
(-) Ciura #6, Gabryś #17, Wojtarowicz #12, Zdeněk #23
(+1) 5/4 34:04
03:00 2 min. Jan Daneček #7 Uderzanie kijem
03:31 2 min. Michał Kasperczyk #11 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
53:36 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 60 min. - Koniec Meczu. Unia wygrywa w Sanoku 4:3.
- 59 min. - 12 sekund do końca meczu, spalony.
- 59 min. - Sanoczanie biją głową w mur. 43 sekundy do zakończenia spotkania. Czas dla Unii. Wznowienie pod bramką gospodarzy.
- 57 min. - Turon na wprost bramki, trafia prosto w parkan Fikrta.
- 57 min. - Ćwikła zawinął gumę, ale obok słupka.
- 56 min. - Zdenek z bulika, mrozi Pitton.
- 56 min. - Ciura zderzył się z Sinaglem i nie podnosi się z lodu, oświęcimski zawodnik wyraźnie zamroczony ale z pomocą kolegów zjeżdża do boksu.
- 55 min. - Fikrt odbija strzał Richtera i Williamsa.
- 54 min. - Cichy powalony pod bramką Fikrta i kolejna przewaga gospodarzy.
- 52 min. - Ćwikła pod bramkę, ale Wilusz niedokładnie trafia w krążek.
- 51 min. - Sinagl do Endala, ale jego strzał spokojnie łapie Fikrt.
- 50 min. - Danton pod bramkę do Cichego ale wyprzedza go obrońca Unii i wybija krążek.
- 48 min. - Strzały Endala, Dutki odbija Fikrt. Gospodarze bez pomysłu na zaskoczenie rywala pod bramką.
- 47 min. - Daneczek podciął Cichego i gospodarze grają 11 sekund 5 na 3.
- 47 min. - Ponownie Richter, ale Fikrt nie daje się zaskoczyć.
- 46 min. - Richter z niebieskiej, odbija Fikrt.
- 46 min. - Cichy wjechał przed bramkę, ale Fikrt z pomocą obrońcy zatrzymuje gumę.
- 45 min. - Dutka wrzuca gumę z niebieskiej, ale Fikrt mrozi na raty gumę.
- 43 min. - Zapała urwał się obrońcom Unii wyszedł na czystą pozycję ale nie zdołał oddać strzału.
- 43 min. - Szewczyk przed bramką zmienił lot krążka, obok słupka.
- 42 min. - Williams pod bandą popycha przeciwnika i sędzia dźwiga rękę.
- 41 min. - Fikrt broni strzał Cichego i dobitkę z bliska Dantona.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Endal zmienił lot krążka przed bramkę, ten jednak przechodzi minimalnie obok słupka.
- 39 min. - Pietrus trafia w poprzeczkę.
- 38 min. - Sanoczanie dążą do zdobycia wyrównującego gola, trzecia kara dla Vosatki za trzymanie Sinagla.
- 37 min. - Endal z trzech metrów, odbija Fikrt. Uderzenie Cichego nad poprzeczką.
- 36 min. - Sinagl z metra dobija strzał Dutki, broni Fikrt.
- 35 min. - Strzał Bepierszcza obok słupka.
- 34 min. - GOL! 3-4! Cichy! Zapała pod bramkę, tam kija dokłada Amerykanin i gospodarze zdobywają kontaktowego gola.
- 33 min. - Bepierszcz uderzył z trzech metrów, na raty mrozi Pitton.
- 33 min. - Wrzuta pod bramkę Fikrta, ten spokojnie mrozi gumę.
- 31 min. - Williams z dwóch metrów, świetnie rakiem krążek wyciąga Fikrt.
- 30 min. - GOL! 2-4! Turon z niebieskiej, lot krążka zmienił Endal i gospodarze zdobywają drugiego gola.
- 29 min. - Strzał Zapały łapie na raty Fikrt.
- 28 min. - Kara dla Unii za wejście Vosatko w Cichego.
- 27 min. - Strzał Radwańskiego z okolicy niebieskiej - łapie Fikrt.
- 25 min. - GOL! 1-3! 1-4! Adamus zdobywa trzecia gola, zaraz podwyższa strzałem pod poprzeczkę Modrzejewski. Czas dla gospodarzy. Szybki nokaut dla słabo grających gospodarzy.
- 25 min. - Przy wznowieniu Danton uderza kijem Wojtarowicza i dostaje 2 min. kary.
- 25 min. - GOL! 1-2! Pomimo wielkich pretensji zawodników gospodarzy i trenera Fryczera sędzia Meszyński uznaje bramkę po analizie wideo.
- 25 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Pittona, krążek w bramce gospodarzy, sędzia będzie sprawdzał wideo. Bramka uznana.
- 25 min. - Danton nacierany przez Zukala i obaj wpadli do bramki.
- 24 min. - Strzał Wojtarowicza zablokowany przez Richtera.
- 23 min. - Piotrowicz z bliska obok słupka, dobra okazja do zdobycia gola.
- 23 min. - Strzał Danecka za obrońcy obok słupka.
- 22 min. - GOL! 1-1! Strzyżowski wycofał gumę do Cichego a ten pięknym strzałem z nadgarstka ulokował gumę w okienku bramki Fikrta.
- 21 min. - Strzał Pietrusa odbija Fikrt.

- Koniec I tercji
- 20 min. - Strzał Cichego spod niebieskiej, ale nie trafia dobrze w krążek i ten przechodzi daleko obok słupka.
- 19 min. - Zbyt lekki strzał Białego, spokojnie go łapie do raka Fikrt.
- 17 min. - GOL! 0-1! Bepierszcz z okolicy bulika z nadgarstka trafia w krótki róg bramki Pittona.
- 16 min. - Uderzenie Modrzejewskiego odbija Pitton.
- 15 min. - Świetna sytuacja do zdobycia bramki przez Białego, ale trafia w Fikrta po podaniu wzdłuż bramki.
- 14 min. - Danton wzdłuż bramki, ale nikt nie przecina jego podania.
- 13 min. - Uderzenie Endala z okolicy bulika odbija Fikrt.
- 12 min. - Adamus przejmuje krążek po podaniu Turona ale jego strzał wysoko nad poprzeczką.
- 11 min. - Unia nie wykorzystała przewagi i tylko raz zagroziła bramce Pittona, teraz za to gospodarze grają z przewagą jednego zawodnika.
- 9 min. - Sinagl uderza obok słupka, Endal przed bramkę do Pietrusa ale ten zablokowany przed pustą bramką.
- 8 min. - Endal trzymany i powalony za bramką Fikrta, ale sędzie nie reaguje dopiero na zagranie Turona z drugiej strony lodowiska unosi rękę do góry.
- 8 min. - Mocny strzał Strzyżowskiego z okolicy bulika odbija Fikrt.
- 7 min. - Strzał Adamus przechodzi obok słupka.
- 7 min. - Dutka wjechał w tercji rywala, jego mocny strzał mrozi Fikrt.
- 6 min. - Unici już w komplecie, gospodarze bez pomysłu podczas gry w przewadze.
- 5 min. - Zapała wjechał przed bramkę, uderzył z backhandu - broni Fikrt i spalony w polu bramkowym.
- 5 min. - Uderzenie Richtera, krążek zatrzymuje się na linii bramkowej po zamieszaniu bramka została ruszona.
- 4 min. - Z niebieskiej Dutka, prosto w bramkarza.
- 4 min. - Sanoczanie grają przez półtorej minuty w podwójnej przewadze gdy Kasperczyk naciskany przez Endala wystrzelił krążek poza lodowisko.
- 3 min. - Gospodarze w przewadze. Sinagl zza bramki do Williamsa, ten prosto w bramkarza.
- 3 min. - Rąpała dostanie podanie przed bramkę, ale z metra nie trafia w bramkę.
- 2 min. - Demkowicz z niebieskiej, krążek po rykoszecie zostaje zablokowany.
- 1 min. - Strzał Daneczka po łapaczce Pittona przechodzi obok słupka.

- Ze składu Unii wykreśleni zostali chorzy: Marcin Jaros, Grzegorz Piekarski, Patryk Malicki i Kamil Paszek (dwaj ostatni grali dzisiaj w juniorach). W ekipie gospodarzy brakuje Martina Vozdeckyego, Miroslava Zatko, Jordana Knoxa, Kamila Dolnego, Radosława Sawickiego (grał w juniorach).

#22 Lubomir Vosatko LO 0 0 0 0 0 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jiří Zdeněk ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0