4:3 Marcin Kolusz #85 ( Maksim Kartoszkin #97, Radosław Galant #24 ) +/-
12:26 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Atak łokciem
28:12 2 min. Szymon Marzec #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:18 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Zahaczenie
38:32 2 min. Wołodymyr Ałeksiuk #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:47 2 min. Roman Němeček #89 Przeszkadzanie
59:28 2 min. Michal Plichta #15 Ostrość
59:28 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Ostrość
60 min. - Danieluk uderza tuż obok słupka.
60 min. - Ponowne spięcie pod tyską bramką, tym razem Plichta i Pociecha, obaj odesłani na ławkę kar. 32 sekundy do końca trzeciej tercji, wznowienie w tercji GKS-u, Odrobny zjeżdża do boksu. Czas dla JKH.
59 min. - Zamieszanie pod tyską bramką i spięcie między Guzikiem i Plichtą, ale szybko zaspokojone.
58 min. - Czas dla Tychów.
58 min. - GOL! 4:3! Błyskawicznie tyszanie odzyskują prowadzenie. Spod bandy uderzył Kartoszkin, a z bliska Odrobnego pokonał Kolusz.
57 min. - GOL! 3:3! Mocne uderzenie Górnego, a Żigardy interweniuje dokładnie tak samo jak przed momentem, ale tym razem krążek wtacza się do bramki!
56 min. - Uderza Steber, niepewna interwencja Żigardiego, który przepuszcza krążek, ale Wanacki przytomnie wybija gumę tuż sprzed linii bramkowej.
55 min. - Woźnica z bliska obok bramki.
54 min. - Kulas ładnie na wolne pole do Nalewajki, ten uderza technicznie, lecz krążek przechodzi tuz obok słupka.
53 min. - Mocno Żigardy, ale obok bramki, po chwili z ostrego kąta Plichta, jednak również nad bramką.
52 min. - Kontra JKH, indywidualna akcja Laszkiewicza zakończona strzałem, odbija parkanem Żigardy.
51 min. - Protivny mocno z dystansu, odbija Żigardy.
50 min. - Okazja Witeckiego, lecz uderza obok bramki.
49 min. - GOL! 3:2! Galant przed bramkę do Kartoszkina, a ten - mając odsłonięte pół bramki przez Odrobnego - nie miał problemu z umieszczeniem krążka w bramce.
48 min. - Rompkowski znalazł się sam przed bramką, miał dużo czasu, ale uderzył w Żigardiego.
47 min. - Szybka akcja Tychów, uderzenie Galanda z półdystansu odbija do boku Odrobny.
44 min. - Polodna z bardzo ostrego kąta, odbija Żigardy. Kontra GKS-u, Woźnica wychodzi sam na sam z Odrobnym i broni golkiper JKH. Trener Szejba sugerował, że powinien być rzut karny, za zahaczanie Woźnicy.
42 min. - Ładna akcja JKH i strzał Urbanowicza odbija Żigardy.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

40 min. - Jastrzębie dobrze broni się, grając w osłabieniu.
37 min. - GOL! 2:2! Dość długo to trwało, ale ostatecznie sędzia uznaje gola dla JKH!
37 min. - Analiza wideo po akcji JKH i sporym zamieszaniu tuż przy bramce Tychów.
36 min. - W dobrej sytuacji Kuzin, ale zamiast strzelać, to podawał i nic z tego nie wyszło. Po chwili strzał Marca odbija Żigardy.
34 min. - W odpowiedzi mocno Kolusz, łapie Odrobny.
33 min. - Bryk mocno z dystansu, odbija Żigardy.
31 min. - Sokół z dystansu, prosto w Odrobnego.
30 min. - Wanacki dwukrotnie obok bramki.
28 min. - Z bliska próbowali Świerski, ale broni Żigardy, i Drzewiecki, jednak obok bramki.
27 min. - Guzik metr przed bramką uderza dwa razy, ale prosto w Odrobnego.
26 min. - Podanie przed bramkę do Kolusza od Kotlorza, ten dokłada kija, ale krążek przechodzi tuż obok spojenia bramki.
23 min. - Mocny strzał Nalewajki broni Żigardy.
22 min. - GOL! 2:1! Z dystansu uderza Protivny, tor lotu krążka przed bramka zmienia Urbanowicz i guma wpada do bramki!
21 min. Początek drugiej tercji.

20 min. - Tym razem sam na sam Guzik, ponownie górą Odrobny
20 min. - Parzyszek sam na sam z Odrobny, broni bramkarz JKH.
19 min. - GOL! 2:0! Zemściły się niewykorzystane okazje JKH. Krążek trafia przed bramkę do kompletnie niepilnowanego Woźnicy, a ten strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie.
18 min. - Strzały Mojżisza i Kartoszkina, wynik bez zmian.
17 min. - Kolejne ataki JKH, Tychy teraz w głębokiej defensywie.
17 min. - Uderza Laszkiewicz, Żigardy odbija do boku, dobitka Polodny niecelna. Inicjatywa po stronie JKH.
14 min. - Dwukrotnie Bryk, najpierw niecelnie, po chwili odbija Żigardy.
13 min. - Szansa przed Kuzinem, ale nad poprzeczką.
12 min. - Bryk z niebieskiej - barkiem broni Żigardy.
10 min. - Nemeczek mocno po lodzie z dystansu, ale obok bramki. Po chwili Odrobny zażegnuje niebezpieczeństwo pod swoją bramką.
8 min. - Tym razem uderzenia Kulasa i po chwili Nalewajki, ponownie lepszy Żigardy.
7 min. - Świetne podanie do Guzika, ten wyszedł przed Odrobnego, ale bramkarz JKH górą.
6 min. - Uderzenia Lasszkiewicza, Polodny i Bryka, ale broni Żigardy.
5 min. - GOL! 1:0! Wanacaki z ostrego kąta uderza w słupek, dobitka Galanta ląduje w bramce. Wydaje się, że Odrobny spokojnie mógł odbić ten krążek.
5 min. - Besch obok bramki.
4 min. - Uderzenie Bryka, przed bramką był tłok i krążek odbija się od jednego z zawodników i wychodzi w pole.
2 min. - Szansa przed Danielukiem, ale został powstrzymany przez obrońców, po chwili Nalewajka z ostrego kąta, odbija Żigardy.
1 min. - Strzał Woźnicy odbija poza taflę Odrobny.
1 min. - Początek meczu.
#19 Adrian Parzyszek ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Štefan Žigárdy B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 4 4.04 29 29 0 0 0 0 86.21 59:28 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#10 Tomasz Kulas PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Tomáš Protivný LO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0