36:40 2 min. Miroslav Zaťko #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:00 2 min. Jordan Knox #91 Trzymanie kija przeciwnika
42:20 2 min. Maciej Mermer #22 Przeszkadzanie
44:32 2 min. Victor Lobachev #11 Atak kijem trzymanym oburącz
46:28 2 min. Mihails Kokļins #24 Opóźnianie gry
46:57 2 min. Michael Danton #34 Zahaczenie
48:01 2 min. Mareks Ķepals #23 Wysoko uniesiony kij
50:45 2 min. Mihails Kokļins #24 Atak łokciem
54:05 2 min. Juris Bērziņš #19 Rzucenie na bandę
- Koniec Meczu 2:3.
- 60 min. - Dwie świetne sytuacje do wyrównania, ale ani Zatko ani Knox nie potrafią skierować gumy do bramki.
- 59 min. - 39 sekund do końca spotkania - czas dla Sanoka.
- 59 min. - Minuta do końca spotkania. 46 sekund do końca i zjeżdża Pitton do boksu.
- 58 min. - Vozdecky przed bramkę, ale rywal przejmuje krążek.
- 57 min. - Danton trafia w słupek.
- 57 min. - Williams z bulika, Lusins pewnie mrozi gumę.
- 57 min. - Strzał Brantsa odbija Pitton.
- 56 min. - DaCosta indywidualnie minął obrońcę i wjechał przed bramkę ale jego strzał nie zaskoczył bramkarza zespołu z Rygi.
- 55 min. - Strzał Zatki odbija bramkarza, dwie setki sanoczan ale Williams i Pietrus strzelają prosto w leżącego już bramkarza.
- 55 min. - Dutka z niebieskiej, dobija Knoxa, ale blokowany oddaje zbyt lekki strzał.
- 54 min. - Mocny strzał Zatki, prosto w bramkarza. Kolejna kara dla Łotysza.
- 53 min. - Sanoczanie bez pomysłu w rozegraniu przewagi.
- 51 min. - Vozdecky pod bramkę, ale w gąszczu łyżew, nie miał kto dobić krążka do bramki.
- 49 min. - Kurmis uderzył, pewnie łapie Pitton.
- 48 min. - Dutka z niebieskiej, obija Lusins.
- 47 min. - GOL! 2-3! Grundmanis pod bramkę, kija dokłada Lobachev i z bliska pokonał Pittona.
- 47 min. - Przepychanki pod bramka Łotewską, zawodnicy leżą na lodzie.
- 47 min. - Łotysz wybiją gumę poza taflę i sanoczanie zagrają 5 na 3 przez 4 sekundy.
- 46 min. - Strzał Zatki odbija Lusins.
- 45 min. - Sinagl wzdłuż bramki do Williamsa ale ten prosto w bramkarza.
- 44 min. - Tym razem kara dla Łotyszy, czasem trudno zorientować się za co ...
- 43 min. - Kontra Sanoka, Danton do Knoxa, ten z nadgarstka obok słupka.
- 43 min. - Siksins z okolicy bulika odbija Pitton.
- 42 min. - Kara dla Macieja Mermera, Łotysze zagrają w przewadze.

- Przerwa.
- 40 min. - Vozdecky minął rywala, ale ten rzucając się na lód wybija gumę spod kija czeskiego napastnika.
- 39 min. - Pietrus z nadgastka z dwóch metrów odbija Lusins.
- 38 min. - GOL! 2-2! Najcięższy zawodnik turnieju Petersons z nadgarstka ulokował gumę tuż przy słupku bramki Pittona. Pomimo pretensji zawodników z Sanoka że ich zawodnik był faulowany to będzie nie reaguje.
- 37 min. - Richter wymierzył cios zawodnikowi z Łotwy za zbyt bliskie natarcie na bramkę Pittona.
- 37 min. - Dwie kary zawodników Sanoka i Łotysze zagrają 1:40 w podwójnej przewadze.
- 37 min. - GOL! 2-1! Dutka z niebieskiej huknął, bramkarz bez szans.
- 36 min. - GOL! 1-1! Tak to się musiało stać, kolejna akcja Łotyszy i z najbliższej odległości Pittona pokonał Siksnia.
- 36 min. - Kontra Sanoka 2 na 1 w osłabieniu, Sinagl wycofał do Zapały, ale ten został zablokowany.
- 35 min. - Lobachev z boku bramki, kolejny raz Pitton łapie krążek.
- 35 min. - Łotysze przejęli inicjatywę w tym meczu i dążą do zdobycia wyrównującego gola.
- 34 min. - Kolejna świetna interwencja parkanami Pittona po strzale z nadgarstka Kurmisa.
- 33 min. - Sinagl w swoim stylu wjechał przed bramkę, chciał zawinąć gumę do bramki, ale nie zdołał zrobić tego dokładnie i rywale wybili krążek.
- 32 min. - Zatko z niebieskiej, lot krążka zmienił Williams - łapie Lusins.
- 31 min. - Teraz sanoczanie zagrają w przewadze, po tym jak DaCosta wypatrzył urywającego się Mermera - ale został sfaulowany.
- 30 min. - Świetnie Pitton zatrzymuje Ozolnisa, który minął obrońcę i wjechał przed jego bramkę, oddając strzał z nadgarstka.
- 29 min. - Sporo kar. Najpierw Pietrus, później Danton przepychał się z rywalem by za kilka sekund na ławkę kar został odesłany Łotysz i zespoły grają 4 na 4.
- 28 min. - Mocny strzał Williamsa, pewnie mrozi Lusins, ale spalony.
- 26 min. - Indywidualna akcja Siksnisa, zatrzymuje się na Pittonie.
- 25 min. - Kolejna kara dla Sanoka.
- 24 min. - Richter z niebieskiej, lot krążka zmienił Vozdecky - Lusins na posterunku.
- 24 min. - Sanoczanie dobrze wybronili się z osłabienia.
- 23 min. - Kepals z trzech metrów, odbija Pitton.
- 22 min. - Teraz to Łotysze zagrają 5 na 3 przez 20 sekund.
- 22 min. - Danton z bliska w bramkarza.
- 21 min. - Sanoczanie w podwójnej przewadze nadziali się na groźną kontrę i złapali jeszcze karę.

- Przerwa.
- 20 min. - Lusins broni strzał DaCosty, Dantona i równo z syreną Pietrusa.
- 19 min. - Sygnalizowana kara dla Łotyszy - Zatko z niebieskiej, odbija Lusins.
- 18 min. - Hovorostinins z nadgarstka - Pitton odbija parkanem wysoko nad bramką.
- 17 min. - Danton do Williamsa, ale ten nie opanował pod bramką krążka.
- 16 min. - Indywidualna akcja Sinagla, wjechał przed bramkę ale łapie Lusins.
- 15 min. - Koklins z metra, ale świetnie parkanem odbija Pitton.
- 14 min. - Dwukrotnie z bliska Kurmis nie zdołał pokonać Pittona.
- 13 min. - Zapała w osłabieniu przejmuje krążek, ale w sytuacji sam na sam przenosi gumę z backhandu nad poprzeczką.
- 12 min. - Łotysze będą grali w przewadze.
- 10 min. - Hovorostinins z bulika, pewnie Pitton.
- 9 min. - Strzyżowski miał dobrze ustawionego Sawickiego, ale obrońca zablokował jego próbę podania.
- 9 min. - W zespole z Rygi śmiesznie poruszający się po lodzie jest zawodnik Janis Petersons ważący 120 kg...
- 8 min. - Ozolins z bulika, krążek przeciska się przez Pittona i wychodzi obok słupka.
- 7 min. - Wrzutka pod bramkę Pittona, ten bez problem mrozi krążek.
- 6 min. - Strzał Zatki, obok słupka.
- 5 min. - Zamieszanie pod bramką Sanoka - Pitton wygarnia krążek spod gąszczu łyżew zawodników.
- 5 min. - Pietrus z nadgarstka nad poprzeczkę.
- 4 min. - Dłuższa przerwa w grze, służby techniczne lokują bramkę w lodzie.
- 4 min. - Strzał Richtera z niebieskiej broni Lusins.
- 3 min. - Kurmins w sytuacji sam na sam, Pitton broni parkanem.
- 2 min. - GOL! 1-0! Danton wzdłuż bramki a tam Knox strzałem pod poprzeczkę lokuję gumę!
- 1 min. - Kurmis pod bramkę, łapie Pitton.