Rozgrywki: 2014/15 - Puchar Kontynentalny: II runda
16:00
II runda / Grupa B - Braszów
0:1 Martin Vozdecký #8 ( Petr Šinágl #9 ) 5/5 03:02
0:2 Jordan Pietrus #16 ( Jordan Knox #91, Michael Danton #34 ) 5/5 03:53
1:2 Magor Tivadar Petres #85 ( Hunor Marton #88, Jewhen Pysarenko #23 ) 5/5 14:36
- KONIEC MECZU 3-4!
- 60 min. - Pitton broni krążek z najbliższej odległości. SANOK JEDZIE DO FRANCJI!
- 58 min. - Turon pod bramkę, dobijał Danton i Knox - na posterunku Polc.
- 58 min. - Blisko zdobycia gola Sanoka, ale Williams z metra nie trafia w bramkę po zamieszaniu podbramkowym, wcześniej uderzał Pietrus i Zatko.
- 57 min. - Sanoczanie w przewadze. Mocny strzał Vozdeckyego odbija Polc.
- 56 min. - Kolejna kara Pysarenki, który niebezpiecznie wszedł w nogi Knoxa.
- 56 min. - GOL! 3-4! Piękny strzał Mike Dantona zza bulika ląduje po długim rogu Polca.
- 56 min. - Czas dla Braszowa. 1:26 sanoczanie zagrają jeszcze w przewadze.
- 56 min. - Zamieszanie pod bramką Polca, ruszona bramka i przerwa w grze.
- 56 min. - Sanoczanie w przewadze, duża szansa dla gości.
- 55 min. - Sinagl wjechał przed bramkę, ale nie znalazł luki między słupkiem a parkanem Polca.
- 54 min. - GOL! 3-3! Obsut huknął z niebieskiej i pokonał zasłoniętego Pittona.
- 53 min. - Kara dla Dantona za przeszkadzanie bramkarzowi, ciężki okres dla Sanoka.
- 50 min. - GOL! 2-3! Petres dokłada kija przed bramką i znalazł lukę pomiędzy parkanami Pittona.
- 50 min. - Vozdecky z nadgarstka, obok słupka.
- 48 min. - Kontra Dantona, jego mocny strzał odbija Polc.
- 48 min. - Obsut mocno z niebieskiej, Pitton wybija gumę parkanem.
- 48 min. - Indywidualna akcja Antala, wjechał przed bramkę, oddał strzał ale był faulowany przez Zapałę. Rumunii w przewadze.
- 47 min. - Obsut zza niebieskiej, ale bez większego zagrożenia i Pitton odbija.
- 46 min. - Rąpała z niebieskiej, spokojnie odbija Polc.
- 45 min. - Wrzuta pod bramkę Pittona, ten pewnie mrozi krążek.
- 44 min. - Zamieszanie pod bramką Pittona, ten wygarnął krążek z gąszczu łyżew.
- 43 min. - Dużo niedokładności z obu stron.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Sinagl pod bramkę do Zatki ale ten zablokowany.
- 39 min. - Kontra Sanoka, Danton do Knoxa ten trafia prosto w bramkarza, ale przy tym był faulowany. Kara dla Pysarenki.
- 38 min. - Mocny strzał z połowy lodowiska Dutki, efektownie wyciąga parkanem Polc.
- 37 min. - Kontra 3 na 1 sanoczan, Sinagl do Zapały, ten z klepy, ale po nogach obrońcy wychodzi wysoko nad bramkę.
- 36 min. - Indywidualna akcja Dantona, wjechał przed bramkę, ale nie udało się oddać precyzyjnego strzału przy tym jeszcze poruszył bramkę.
- 35 min. - Mocny strzał Obsuta - obok słupka.
- 34 min. - Groźny strzał Molnara z boku, odbija Pitton. Sanoczanie wybijają na uwolnienie.
- 33 min. - Krążek po wrzutce gospodarzy dziwnie poskakał przed bramką Pittona, ale na szczęście wyszedł obok bramki.
- 32 min. - Z niebieskiej Zatko, pewnie mrozi krążek Polc.
- 31 min. - Strzał Wilusza z trzech metrów odbijaką wybija Polc.
- 30 min. - Petarda Filipa - krążek łapaczką odbija Pitton.
- 29 min. - Świetna okazja Zapały, ale jego strzał i dobitkę broni Polc. Drugi strzał już leżąc na lodzie przydusił krążek do tafli.
- 28 min. - Dolny stracił gumę we własnej tercji, podanie wzdłuż bramki, na szczęście napastnik Braszowa został zablokowany.
- 28 min. - Zamieszanie pod bramką Polca, Mermer z bliska zablokowany.
- 27 min. - Mihaly mocno ale obok bramki.
- 26 min. - Obsut z niebieskiej, pewnie mrozi gumę Pitton.
- 25 min. - Molnar wysoko nad bramką po kiju jednego z sanoczan.
- 24 min. - Polc leżąc broni strzał Dantona. Przepychanki zza bramką Rumunów.
- 24 min. - Wstrzelenie krążka przez Rumunów, Pitton wychodzi za bramkę a krążek odbija się od bandy i uderza w bok słupka.
- 23 min. - Zatko czysto zatrzymał wychodzącego na dobrą pozycję Fodora.
- 22 min. - Strzał Białego zablokowany.
- 21 min. - GOL! 1-3! Vozdecky w sytuacji sam na sam strzela pod poprzeczkę bramki Polca. Czeskiego napastnika wypuścił dokładnym podaniem Martin Richter.

- Koniec I tercji. Strzały: 7 - 13.
- 20 min. - Na koniec tercji małe przepychanki, sędziowie uspokajają sytuację.
- 19 min. - Knox do Dantona, ale zbyt lekko i Rumunii przerywają akcję gości.
- 17 min. - Mermer wycofał do Dutki, ten na wprost bramki - ale Polc na posterunku odbija gumę.
- 16 min. - Rumunii przycisnęli i dłużej utrzymują się przy krążku.
- 15 min. - GOL! 1-2! Sędziowie konsultują, sanoczanie protestują że gol zdobyty łyżwą. Sędzia uznaje gola ... dziwne... sędziowie nie sprawdzają nawet wideo ....
- 14 min. - Pysarenko mocno zza niebieskiej, pewnie mrozi Pitton.
- 14 min. - Z czterech metrów Klouda - odbija Pitton.
- 13 min. - Z bulika Danton - wybija na raty Polc.
- 12 min. - Strzał Pietrusa pewnie łapie Polc.
- 12 min. - Polc odbija strzał Sinagla.
- 12 min. - Rumunii jak na razie nie zagrozili porządnie bramce Pittona, to sanoczanie w osłabieniu częściej atakują.
- 11 min. - Strzał DaCosty po długim słupku, odbija Polc.
- 11 min. - Rumunii po raz drugi w przewadze, drugi raz nie wiadomo za co....
- 9 min. - Zapała do Zatki a ten uderzył z bulika, pewnie łapie Polc.
- 8 mim. - Polc odbija parkanem gumę po uderzeniu z niebieskiej Davida Turona.
- 8 min. - Pietrus uderzył obok słupka, Turon zagrał przed bramkę - mrozi Polc.
- 7 min. - Rumunii przez pierwszą minutę nie oddali strzału na bramkę Pittona.
- 6 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, na ławkę siada Turon.
- 4 min. - GOL! 0-2! Knox niedokładnie przyjął i uderzył na bramkęz trzech metrów, ale tak że Pietrus przejął gumę metr przed bramką i wpakował ją do siatki.
- 3 min. - GOL! 0-1! Sinagl wjechał w tercję przeciwnika, oddał strzał zza obrońcy, Polc odbił do boku gdzie nadjechał Vozdecky i ulokował gumę w siatce!
- 2 min. - Peters z bulika, Pitton odbija parkanem.
- 2 min. - Turon z niebieskiej , odbija spokojnie Polc.
- 1 min. - Zapała z okolicy bulika - łapie pewnie Polc.