05:07 2 min. Maciej Sulka #76 Przeszkadzanie
12:07 2 min. Kasper Bryniczka #13 Ostrość
12:07 2 min. Kasper Bryniczka #13 Uderzanie kijem
12:07 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
33:18 2 min. Louis Liotti #28 Zahaczenie
36:51 2 min. Martin Lučka #23 Przeszkadzanie

Koniec spotkania! Podhale o krok od awansu do półfinału!
60. min - Ostatnia minuta spotkania.
57. min - Uderzenie Pasiuta przelatuje nad bramką Podhala.
55. min - GOL! 0:2! - To chyba koniec marzeń Cracovii o zwycięstwie w tym spotkaniu! Wronka popisał się fantastycznym uderzeniem z nadgarstka i pokonał Radziszewskiego. Podhale prowadzi 2:0!
53. min - Czas dla Comarch Cracovii.
52. min - Różański przejął gumę na niebieskiej i oddał dobry strzał, Radziszewski jednak efektownie broni.
51. min - Drzewiecki trafia jedynie w siatkę boczną. Przerwa w grze.
49. min - Coraz bardziej nerwowa gra Cracovii. Uwolnienie po stronie Pasów.
48. min - Piękny zwód Bryniczki w okolicach niebieskiej i najazd na bramkę Cracovii. Radziszewski ponownie broni.
47. min - Ładną indywidualną akcją popisał się Gruszka. Radziszewski nie dał się zaskoczyć.
46. min - Gospodarze ponownie zdominowali grę. Podhale jak na razie tylko się broni.
45. min - Pasy próbują atakować, ale jak na razie niewiele z tego wychodzi.
43. min - Dobra interwencja "Radzika" po strzale Damiana Kapicy z nadgarstka.
42. min - Pasy na spalonym. Wznowienie w tercji neutralnej.
41. min - Trzecia tercja rozpoczęta.

Kolejna tercja rozpocznie się ok. 20:10.

Koniec 2. tercji spotkania.
40. min - Ostatnia minuta drugiej tercji.
39. min - Słaby okres gry Pasów w przewadze. Gramy już 5 na 5.
37. min - Gospodarze w przewadze. Na ławce kar Lucka.
36. min - Cracovia na lodzie w pełnym zestawieniu.
34. min - Raszka będzie miał chwilę oddechu bowiem Podhale zagra w przewadze. Na ławce kar Liotti.
33. min - Gospodarze na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.
32. min - Trwa ofensywa Cracovii.
31. min - Po raz kolejny słupek ratuje gości! Liotti atomowym uderzeniem obija spojenie bramki Podhala!
31. min - Podhale wybija gumę na uwolnienie.
29. min - Analiza video wykazuje, że tym razem gola nie było. Słupek i dosłownie centymetr ratuje Podhale.
29. min - McCauley z najbliższej odległości uderza i ponownie nie wiadomo czy guma wpadła do bramki czy był to jedynie słupek. Zapewne będzie analiza video przy najbliższej przerwie.
28. min - S. Kowalówka poczekał i oddał strzał z nadgarstka. Ponownie górą golkiper Podhala.
27. min - McCauley mocno sprzed niebieskiej. Raszka pewnie wyłapuje rakiem.
26. min - Kiepsko na razie wygląda gra w tej tercji.
25. min - S. Kowalówka wstrzelił gumę pod bramkę Podhala, Raszka mrozi.
24. min - Teraz w ofensywie Podhale. Radziszewski broni groźne uderzenie Gruszki.
23. min - Słaboń strzela ze środka tercji, golkiper Podhala odbija gumę parkanami.
22. min - Uderzenie McCauleya z ostrego kąta. Raszka broni.
21. min - Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Podhala.

Kolejna tercja rozpocznie się ok. 19:25.

Koniec 1. tercji spotkania.
20. min - Indywidualna akcja Stoklasy zakończona niezłym strzałem. Raszka broni.
20. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji.
19. min - Kask spada z głowy Raszki. Sędziowie przerywają grę.
17. min - Guma po strzale jednego z zawodników Cracovii opuściła obszar lodowiska. Przerwa w grze.
16. min - Drzewiecki otrzymał świetne podanie na niebieską, ale w porę dojechał do niego jeden z defensorów Podhala.
15. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
14. min - Gramy już 5 na 4.
13. min - Iskrzy na lodzie. Pierwsze pięściarskie pojedynki. Posypały się kolejne kary. Cracovia gra 4 na 3.
12. min - Kokavec i Sulka po dwie karne minuty za nadmierną ostrość.
11. min - Pierwszy od dłuższego czasu strzał ze strony Szarotek. Radziszewski wyłapuje uderzenie Haverinena.
10. min - Pasy w ostatnich minutach niemal ciągle w posiadaniu krążka.
9. min - Niedokładne podanie Wronki. Guma ucieka na uwolnienie.
8. min - Goście na lodzie już w pełnym zestawieniu.
6. min - Sulka na ławce kar. Pasy zagrają w przewadze.
5. min - Wajda ruszył na bramkę Raszki, ale Kalus znalazł się na pozycji spalonej.
5. min - Teraz uwolnienie po stronie gospodarzy. Kolejna przerwa w grze.
4. min - Uwolnienie po stronie Cracovii. Wznowienie gry pod bramką Radziszewskiego.
3. min - GOL! 0:1 - Analiza video wykazała, że Omieljanienko trafił do bramki tuż pod poprzeczkę po czym guma natychmiast opuściła bramkę Cracovii. Podhale prowadzi w Krakowie!
3. min - Omieljanienko trafia w poprzeczkę! Zawodnik Podhala domaga się analizy video. Sędzia sygnalizuje, że zaraz to nastąpi.
2. min - Siła uderzenia McCauleya złamała kij Piotra Kmiecika. Zawodnik Podhala zjeżdża do boksu.
1. min - Radziszewski z pierwszą dobrą interwencją. Strzelał Gruszka.
1. min - Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Podhala.

#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.04 32 32 0 0 0 0 93.75 58:53 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#33 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0