2:2 Jan Steber #24 ( Leszek Laszkiewicz #81, Artem Bondarew #95 ) +/-
59:05
2:3 Petr Polodna #13 Karny decydujący 65:00
19:11 2 min. Wołodymyr Ałeksiuk #6 Przeszkadzanie
39:11 2 min. Krystian Dziubiński #19 Opóźnianie gry
51:57 2 min. Michal Imrich #83 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
53:40 2 min. Damian Zarotyński Spowodowanie upadku przeciwnika
54:57 2 min. Roman Němeček #89 Wysoko uniesiony kij
56:04 2 min. Michal Plichta #15 Ostrość
56:04 2 min. Michal Imrich #83 Ostrość
58:14 2 min. Krystian Dziubiński #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
---

65 min - Koniec dogrywki, JKH w ostatnich sekundach miało jeszcze swoje szanse jednak Raszka stanął na wysokości zadania

64 min - Ostatnia minuta dogrywki, drużyny chyba czekają już na rzuty karne

61 min - Wymiana ciosów w dogrywce, Steber bliski szczęścia jednak krążek barkiem odbił Raszka

60 min - W Nowym Targu czeka nas dogrywka

60 min - GOOL! Steber doprowadza do wyrównania. Grając 6 na 4 mocnym strzałem przy słupku pokonał Raszkę

59 min - Goście już do końca regulaminowego czasu z przewagą jednego zawodnika

57 min - GOOL! Ależ wielbłąd Raszki, który nie przymroził krążka po niegroźnej akcji JKH. Sytuację tą wykorzystał Polodna, który wstrzelił krążek do bramki

56 min - Wronka strzelił gola, wszyscy w boksie gospodarze się cieszyli a sędzia gola nie uznał. Okazuje się, że wcześniej sygnalizowany był spalony. Dziwna sytuacja

53 min - Kontra Podhala. Bryniczka mocno nad lodem, jednak wprost w Odrobnego

52 min - Szansa dla gości, którzy przez 120 sekund grać będą z przewagą jednego zawodnika

52 min - Czas dla JKH

51 min - Laszkiewicz przejechał wzdłuż bramki i posłał krążek nad lodem. Gumę pewnie zdołał wyłapać Raszka

49 min - Kolejna szansa Podhala, Gruszka z bliska wprost w parkany "Wiedźmina". Napór miejscowych trwa

48 min - Mogło być już po meczu. Damian Kapica w sytuacji sam na sam przegrywa jednak pojedynek z Odrobnym

47 min - GOOL! Wronka wjechał w tercję i wykorzystał metrowy wyjazd z bramki Odrobnego. Podał więc krążek do Zatoryńskiego, a ten wpakował go pod poprzeczkę

46 min - Zamieszanie pod bramką JKH, Olchawski jednak obok bramki

45 min - Bryk przejechał całą taflę i strzelił wprost w łapaczkę bramkarza miejscowych

43 min - Tomasik huknął mocno jednak bardzo niecelnie

42 min - Polski hokej dla kibiców słychać na lodowisku w Nowym Targu

41 min - Szybkie ustawienie zamka przez podopiecznych Roberta Kalabera, uderzenie Polodny pewnie broni po raz kolejny Raszka

40 min - KONIEC II TERCJI

40 min - Polodna i Rompkowski próbowali mocnymi uderzeniami doprowadzić do wyrównania. Górą bramkarz Podhala

39 min - JKH zagra w przewadze, na ławce kar Dziubiński

37 min - GOOL! Potężne zamieszanie pod bramką JKH. Odrobny położył się na lodzie próbując zatrzymać atak rywali. Różański w jakiś sposób wyłuskał krążek i skierował go za linię bramkową

36 min - Ależ obrona Odrobnego, który instynktownie wybronił uderzenie jednego z zawodników Podhala

33 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, Urbanowicz nie zdołał ostatecznie posłać krążka do siatki

32 min - W odpowiedzi Imrich nad lodem, gumę na raty wyłapał Odrobny

31 min - Kulas mocno z niebieskiej, krążek bez problemów broni Raszka

30 min - Głośny doping na trybunach, kibice czekają na pierwszą bramkę w tym spotkaniu

28 min - Wronka pociągnął z nadgarstka jednak wprost w Odrobnego

27 min - Ależ szansa Podhala. Dwójkowa akcja Różański-Gruszka powinna zakończyć się bramką. Gruszka mając odsłoniętą część bramki nie zdołał trafić w krążek. Jęk zawodu na trybunach

26 min - Przygodzki po lodzie wprost w Raszkę

25 min - Kolejna szansa JKH. Urbanowicz lekko po lodzie, krążek minął prawy słupek bramki Raszki. Optyczna przewaga gości

24 min - Steber wyszedł samotnie przed bramkę rywala i silnie huknął nad poprzeczkę

23 min - Tomasik próbował wstrzelić krążek do tercji, jednak jego próbę powstrzymał jeden z defensorów przyjezdnych

22 min - Bondarew dwukrotnie uderzył na bramkę Podhala, krążek z trudem zdołał odbić Raszka

21 min - Gramy, krążek dla JKH, goście jeszcze przez chwilę w czwórkę

Witamy i zapraszamy na relację spotkania z Nowego Targu. Niestety technika dzisiaj wygrała nad człowiekiem i naszą relację zaczynamy dopiero pod koniec pierwszej tercji. Z góry przepraszamy Wszystkich kibiców za to opóźnienie.

#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 1 0 1 0 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0