4:2 Josef Vítek #73 ( Jakub Witecki #66 ) +/-
12:17 2 min. Roman Němeček #89 Trzymanie przeciwnika
20:54 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:59 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Wysoko uniesiony kij
39:40 2 min. Jakub Witecki #66 Przeszkadzanie
48:25 2 min. Jaroslav Hertl #71 Przeszkadzanie
48:25 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
51:33 2 min. Richard Bordowski #8 Przeszkadzanie
51:33 2 min. Jurij Kuzin #29 Przeszkadzanie
60 min. - Uderzenie Ferenca broni Odrobny. 11 sekund do końca.
60 min. - Plichta z ponad połowy, ale krążek mija bramkę o kilkanaście centymetrów!
59 min. - Żigardy ponownie w boksie.
58 min. - Rompkowski z dystansu obok słupka.
58 min. - Wznowienie w tercji tyszan, Żigardy wraca.
58 min. - 2 min. i 56 sekund do końca i Żigardy zjeżdża do boksu!
57 min. - Tychy próbują atakować, ale z problemami konstruują kolejne akcje.
56 min. - Kibice oglądają końcówkę na stojąco.
55 min. - Bondarew z dwóch metrów, ale prosto w Żigardiego!
54 min. - GOL! 4:2! Fatalna strata Nemeczka w tercji ataku, kontra GKS-u, którą finalizuje Vitek!
53 min. - Piękna akcja Kartoszkina, który minął obrońców i wyszedł przed Odrobnego, jednak po raz kolejny lepszy bramkarz JKH.
50 min. - Akcja Tychów 3 na 2, ale Besch sam kończył i trafił w Odrobnego.
49 min. - Bardzo dobra interwencja Odrobnego po uderzeniu Guzika.
48 min. - Bardzo mądra gra JKH w obronie, nie pozwalają na wiele gościom.
47 min. - Twarda walka obu zespołów, dobrze się to ogląda.
44 min. - Urbanowicz od połowy jechał sam na Żigardiego, ale bramkarz gości nie daje się pokonać!
44 min. - Tychy nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy JKH.
42 min. - Bordowski z ostrego kąta, Żigardy nie łapie krążka, ale Laszkiewicz nie zdążył już uderzyć na bramkę.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Steber w dobrej sytuacji uderza w Żigardiego.
39 min. - Akcja Kuzina, jednak Odrobny nie daje się zaskoczyć. Krążek bardzo szybko w ostatnich minutach przenosi się spod jednej bramki pod drugą.
38 min. - Przygodzki do Bondarewa, ten na czystej pozycji uderza i odbija parkanem Żigardy.
38 min. - Teraz świetna okazja Vitka, ale jeszcze lepsza interwencja Odrobnego.
36 min. - Szczęście dopisało teraz Odrobnemu, który po rykoszecie odbija krążek kaskiem.
35 min. - Ależ napierają teraz jastrzębianie, Tychy jak zamroczony bokser.
34 min. - GOL! 4:1! Uderzenie Bordowskiego Odbija Żigardy, ale przy dobitce Laszkiewicz jest bez szans!
34 min. - Uderzenie Laszkiewicza odbija Żigardy.
33 min. - Źle wykonany karny przez Urbanowicza i Żigardy bez problemu broni.
Czas dla JKH.
33 min. - Urbanowicz mija Ferenca i wychodzi sam na Żigardiego, ale jest faulowany i będzie rzut karny!
33 min. - Teraz w natarciu tyszanie, ale bez klarownych sytuacji.
Czas dla Tychów.
31 min. - GOL! 3:1! Steber opanował krążek ręką i uderzeniem w długi róg pokonuje Żigardiego!
31 min. - Fatalne zagranie Protivnego we własnej tercji i krążek trafia do Guzika, ale uderza w Odrobnego, który broni strzał.
30 min. - W dobrej sytuacji Rzeszutko nie opanował krążka.
29 min. - Kontra JKH, ale Protivny nieatakowany uderza z dystansu prosto w bramkarza.
28 min. - Co też teraz zrobił sędzia Kępa!? Żigardy wypuścił odbity strzał Górnego, Laszkiewicz dobił krążek do pustej bramki, ale w międzyczasie sędzia Kępa z niewiadomych powodów użył gwizdka...
27 min. - Odrobny odbija płaskie uderzenie Galanta.
25 min. - Szansa przed Bordowskim, ale nie zdołał już dziubnąć krążka do odkrytej bramki.
24 min. - GOL! 2:1! Urbanowicz przy biernej postawie obrony gości ładnie wjeżdża przed bramkę i pokonuje Żigardiego!
23 min. - Kontra GKS-u i w dobrej sytuacji przestrzelił Parzyszek.
22 min. - Polodna lekko z dystansu i mrozi Żigardy.
21 min. - Tyszanie kilkanaście sekund grali w sześciu i teraz to JKH zagra w przewadze.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
19 min. - Kolejna okazja JKH! krążek trafia przed bramkę do kompletnie niepilnowanego Plichty, ten po obrocie uderza, ale Żigardy odbija parkanem!
19 min. - JKH w ataku, tyszanie mają dużo szczęścia w ostatnich kilkudziesięciu sekundach.
17 min. - Kontra JKH, mocne uderzenie Protivnego odbija Żigardy!
16 min. - GOL! 1:1! Nemeczek z dystansu, błąd Żigardiego, który przepuszcza ten w miarę prosty strzał i jest remis!
15 min. - Pociecha kompletnie niepilnowany, uderza, ale przed bramką zbyt dłuży tłok i krążek wychodzi w pole.
14 min. - Tychy rozgrywają w zamku, ale brakuje strzałów. Teraz próbował Besch, ale Odrobny wybija.
12 min. - Bordowski do Polodny, ten niekryty płasko strzela, ale tuż obok słupka.
10 min. - Kontra GKS-u, blisko zdobycia bramki Kolusz, ale uderzył minimalnie niecelnie.
10 min. - Świetna akcja Guzika, który zwodem minął obrońcę, jednak Odrobny wyłapuje jego strzał.
9 min. - Górny technicznie z dystansu, odbija Żigardy.
9 min. - Dwie okazje Plichty, ale za każdym razem strzały zbyt słabe.
7 min. - Polodna z ostrego kąta, ale Żigardy przyklejony do słupka nie daje się zaskoczyć.
7 min. - Odrobny nie złapał prostego uderzenia, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.
6 min. - GOL! 0:1! Odrobny broni strzał Rzeszutki, krążek przejmuje Kuzin i po obróceniu się z krążkiem pokonuje leżącego Odrobnego!
4 min. - Kotlorz z dystansu, ale zbyt słabo.
3 min. - Zamieszanie pod bramką JKH, ostatecznie Odrobny mrozi krążek.
2 min. - Ładna akcja Danieluka zakończona strzałem, broni Żigardy.
1 min. - Po wznowieniu do dobrej sytuacji doszedł Urbanowicz, ale Żigardy odbija parkanem.
1 min. - Początek meczu.

Witamy z Jastoru, za moment początek spotkania.