2:3 Mateusz Danieluk #29 Karny decydujący 65:00
03:38 2 min. Michal Plichta #15 Przeszkadzanie
16:32 2 min. Joni Tuominen #26 Trzymanie przeciwnika
16:32 2 min. Radosław Nalewajka #88 Trzymanie kija przeciwnika
28:30 2 min. Quinn Sproule #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:46 2 min. Radosław Nalewajka #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:19 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
41:19 2 min. Michal Plichta #15 Ostrość
56:12 2 min. Rafał Ćwikła #61 Wysoko uniesiony kij
61:23 2 min. Tomáš Semrád #24 Uderzanie kijem
- Będą rzuty karne.
- 65 min. - Kulas uderza po łapaczce Puuruli guma trafia za bramkę.
- 65 min. - Czas dla Jastrzębia.
- 63 min. - Lipsbergs dostał dokładne podanie od Ouellette ale uderzył zbyt lekko by zaskoczyć Zabolotnego.
- 61 min. - Indywidualna akcja Ouellette minął obrońce uderzył z backhandu, łapie Zabolotny. Karę otrzymuje Semrad za uderzanie.

- Będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - Strzał Olandera zatrzymuje Zabolotny.
- 58 min. - Janacek z niebieskiej, odbija Puurula.
- 57 min. - Danton z kontrą, podał wzdłuż bramki, ale niewiele brakło żeby dokładnie uderzył Breault.
- 56 min. - Głupia kara Ćwikły pod bramką Zabolotnego i goście grają w przewadze.
- 54 min. - Schejbal z czterech metrów, ale Puurula końcówką parkanu odbił gumę.
- 53 min. - GOL! 2-2 Danton pod bramkę, tam Breault miał niewiele miejsca ale zdołał wcisnąć gumę obok parkanu Zabolotnego.
- 53 min. - Olander z niebieskiej odbija Zabolotny.
- 50 min. - Bigos z dwóch metrów, ale Puurula łapie do raka.
- 48 min. - Pewnie Puurula po mocnym strzale Danieluka.
- 47 min. - GOL! 1-2! Kuriozalny gol Kosteckiego. Kapitan gospodarzy wrzucił gumę spod bandy a ta po odbiciu się od raka Zabolotnego wpadła do bramki.
- 47 min. - Strzał Lipsberga odbija Zabolotny, próbował Sliwinski nad bramką.
- 46 min. - Puurula łapie efektownie krążek do raka po strzale Lukacika.
- 45 min. - GOL! 0-2! Gimiński zaskoczył Puurulę strzałem zza bulika.
- 44 min. - Lipsbergs nie podnosił się z lodu po starciu pod bandą.
- 44 min. - Ouellette z boku, odbija Zabolotny.
- 42 min. - Danton dwukrotnie z niebieskiej i dwa razy strzał blokuje R. Nalewajka który zwija się z bólu i potrzebował pomocy lekarzy by zejść do boksu.
- 42 min. - Strzał Sproule łapie Zabolotny.
- 41 min. - Strzyżowski uderzył z bliska, łapie Zabolotny. Wymiana ciosów sanoczanina z Plichtąm obaj trafiają na ławkę kar.

- 40 min. - Koniec II tercji.
- 39 min. - Strzyżowski dostał dobre podanie na bulik, ale jego strzał z nadgarstka odbija Zabolotny.
- 38 min. - Sliwinski z ostrego kąta, łapie Zabolotny.
- 37 min. - Sporo walki i niedokładności w grze obu drużyn.
- 34 min. - Z bliska uderzał Bordowski, ale jego strzał zatrzymuje Puurula.
- 33 min. - Sanoczanie mieli problemy z założeniem zamka, Zabolotny w tym okresie bezrobotny.
- 31 min. - Kontra JKH w osłabieniu, ale strzał Lukacika z trzech metrów zatrzymuje pod pachą Puurula.
- 30 min. - GOL! 0-1! Z niebieskiej uderzył Lukacik krążek wybił Puurula a ten niefortunnie odbił się od Lipsbergsa i wpadł do bramki.
- 28 min. - Biały wjechał w tercje, jego strzał zza obrońcy odbija Zabolotny
- 26 min. - Plichta wzdłuż bramki ale świetnie strzał nadjeżdżającego w okienko Semrada odbijaką wybija Puurula.
- 25 min. - Strzał Plichty łapie Puurula.
- 24 min. - Ouellette pod bramkę, krążek został podbity przez bramkarza i Strzyżowski nie zdołał go wpakować do bramki.
- 23 min. - Laszkiewicz w sytuacji sam na sam, ale Puurula efektownie łapie do raka.
- 22 min. - Świerski w wyśmienitej sytuacji, ale Puurula leżąc nie dał się wymanewrować młodemu zawodnikowi gości.
- 21 min. - Strzał Ouellette zablokowany.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Strzał Pastryka nad bramką.
- 18 min. - Indywidualna akcja Olandera, ale po minięciu obrońcy trafia w parkan bramkarza.
- 17 min. - Nieatakowany Laszkiewicz na wprost bramki, ale strzela w Puurulę.
- 16 min. - Bielec dostał podanie przed bramkę, ale przy próbie strzału został zablokowany.
- 13 min. - Ł. Nalewajka z czterech metrów broni Puurula.
- 13 min. - Olander dostał dobre podanie, ale zamiast strzelać, podał do blokowanego Dantona i krążek minął bramkę.
- 12 min. - Radosław Nalewajka zza bulika, ale zbyt lekko by zaskoczyć Puurulę.
- 11 min. - Dużo niedokładności w szeregach obu drużyn. Bez składnych akcji.
- 7 min. - Mocno z niebieskiej Górnego, jego strzał odbija się od bramki i intuicyjnie Puurula mrozi go przed linią bramkową.
- 7 min. - Sliwinski ruszył lewą stroną, minął na prędkości obrońcę ale jego strzał z ostrego kąta odbija Zabolotny.
- 6 min. - Gospodarze grali w przewadze, ale nie oddali celnego strzału na bramkę Zabolotnego.
- 4 min. - Mocny strzał Pastryk odbija Puurula.
- 3 min. - Kolejne dwa zamieszania pod bramką gospodarzy, próbował Danieluk i Plichta. Puurula zwijał się jak w ukropie.
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką Puuruli, ale ten skrócił kąt i zablokował strzał.
- 3 min. - Z niebieskiej Olander, odbija Zabolotny i gumę przejmują obrońcy.
- 2 min. - Spod bandy Breault, odbija Zabolotny.
- 1 min. - Strzał Ł. Nalewajki z bulika łapie spokojnie Puurula.
- 1 min. - Pierwsze wznowienie dla gości.
#10 Tomasz Kulas PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#71 Vladimír Lukáčik LO 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0