03:47 2 min. Quinn Sproule #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:28 2 min. Benjamin Breault #36 Zahaczenie
23:45 2 min. Marek Modrzejewski #77 Natarcie
28:43 2 min. Hubert Demkowicz #38 Zahaczenie
29:55 2 min. Samuel Roberts #4 Atak kijem trzymanym oburącz
39:36 2 min. Samuel Roberts #4 Zahaczenie
50:22 2 min. Jerzy Gabryś #17 Wysoko uniesiony kij
58:16 2 min. Michael Danton #34 Atak łokciem
58:29 2 min. Samuel Roberts #4 Atak kijem trzymanym oburącz
59 min. - Dwie kary dla sanoczan.
58 min. - GOOOL! 3:2! - Zamieszanie podbramkowe, a w nim najsprytniejszy okazał się Sebastian Kowalówka, który dobił uderzenie Piotrowicza.
57 min. - Haas wrzucał krążek na bramkę, a Skrabalak instynktownie interweniował.
56 min. - Powoli zaczyna pachnieć dogrywką.
55 min. - Ładnie powalczył Budzowski. Porozpychał się pod bandami, dał złapać oddech swoim kolegom. Brawa od kibiców.
54 min. - Twarda walka pod bandami.
53 min. - Haas podcinany przez Olandera, gumę przejmuje Vosatko i błyskawiczna kontra 2 na 1. Czeski defensor dogrywa do Adamusa, ale za głęboko, by oświęcimski napastnik mógł coś z tym zrobić. Z głowy Skrabalaka spadła maska.
52 min. - Prezent od sanockich defensorów. Daneczek objechał bramkę, próbował uderzenia od zakrystii, ale niewiele się pomylił. Gdyby trafił mielibyśmy chyba gola kolejki.
51 min. - Gabryś na ławce kar, sanoczanie przed świetną okazją na złamanie wyniku.
50 min. - Będzie kara dla oświęcimian. Skrabalak zjeżdża już z lodu, a akcja błyskawicznie przenosi do tercji gospodarzy. Roberts huknął jak z armaty. Wynik bez zmian.
49 min. - Budzowski ładnie zabrał się z krążkiem i wjechał do tercji rywali. Dobra interwencja obronna Demkowicza.
48 min. - Haas wygrał wznowienie, a Bezuszka od razu zdecydował się na strzał z nadgarstka. Krążek znalazł się w raku Skrabalaka.
47 min. - Gabryś wystrzelił krążek z własnej tercji. Błyskawicznie dojechał do niego Szewczyk i znalazł się w sytuacji sam na sam ze Skrabalakiem. Próba zwodu na bekhend, ale sanocki golkiper przewidział jego zamiary.
46 min. - Otwarty hokej grają obie ekipy. Często zapominają defensywie.
45 min. - Błąd Paszka, do krążka dopadł Strzyżowski i od razu uderzył na bramkę Fikrta. Czeski golkiper broni na raty.
43 min. - Zabawy z krążkiem Nowotarskiego. Ma szczęście, że sanoczanie nie podwoili krycia.
42 min. - Roberts jest już na lodzie.
42 min. - Nie idzie rozgrywanie zamka gospodarzom. Zbyt dużo wymian krążka, zbyt mało uderzeń.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez 84 sekundy w przewadze.

40 min. - Unia do końca tercji, czyli przez 24 sekundy w przewadze.
40 min. - Ładnie prawym skrzydłem pomknął Adamus. Zjechał do środka, lecz był podcinany przez Robertsa.
39 min. - Budzowski zza bramki do Paszka. Szukał miejsca w krótkim rogu. Dobra interwencja sanockiego golkipera.
38 min. - Haas potężnie uderzył. Krążek wędruje obok prawego słupka bramki Skrabalaka.
37 min. - Dahlman! Strzał z lewego bulika, który odbija Fikrt.
37 min. - Biały, Danton! Nie ma bramki. Krążek tańczył na linii bramkowej.
35 min. - Sproule z niebieskiej, pewna interwencja Fikrta.
35 min. - Ouellette uderzył z nadgarstka.
32 min. - Otwarty hokej w wykonaniu obu ekip. Sporo strzałów.
31 min. - Oświęcimianie w przewadze, ale tym razem nie ma już tej dokładności.
30 min. - GOOOOL! 2:2! Modrzejewski strzałem z nadgarstka pokonuje Skrabalaka. Oświęcimianie potrzebowali tylko 18 sekund. Demkowicz wraca do gry
30 min. - Oświęcimianie przez 48 sekund zagrają w pięciu przeciwko trójce sanoczan.
29 min. - Demkowicz ląduje na ławce kar. Unia zagra w przewadze.
28 min. - Wanat! Aktywny jest dzisiaj 20-letni środkowy. Widać, że chce się pokazać w meczu przeciwko swojej byłej drużynie.
27 min. - Sporo niedokładności w poczynaniu obu ekip.
26 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
25 min. - Sanoczanie w przewadze. Zamek rozgrywany na stojąco.
24 min. - Będzie kara dla Unii. Marek Modrzejewski uda się do boksu.
24 min. - Daneczek! Z prawego bulika chciał pokonać Skrabalaka uderzeniem w krótki róg. Minimalnie niecelne uderzenie.
23 min. - Szansa przed Malickim, który wyprzedził sanockich defensorów w pogoni za krążkiem, ale zbyt długo zastanawiał się, co zrobić z gumą.
22 min. - Przycisnęli gospodarze, oj przycisnęli.
22 min. - Gabryś przez trzy linie do wychodzącego na czystą pozycję Adamusa. Oświęcimski napastnik przegrywa pojedynek sam na sam z sanockim golkiperem.
21 min. - Piotrowicz wjechał do tercji uderzył z pełnego zamachu. Dobra interwencja Skrabalaka.
21 min. - Oświęcimianie rozpoczęli z animuszem. Kocioł pod bramką Skrabalaka. Uderzenia z najbliższej odległości Daneczka i Piotrowicza, ale krążek nie znalazł się w siatce. Szczęście uśmiechnęło się do sanoczan.
21 min. - Zaczynamy drugą tercję.

20 min. - Sanoczanie odzyskali kontrole nad meczem.
19 min. - GOOOL! 1:2! Błyskawiczna odpowiedź sanoczan. Popela popełnia prosty błąd za bramką. Gumę odbiera mu Sliwinski, który błyskawicznie dogrywa do Ouellettea. Ten zaskakuje Fikrta.
18 min. - GOOOL! 1:1! Szewczyk uderzył z bekhendu tuż obok słupka. Guma w siatce. Gol z niczego.
17 min. - Ładne drzewo Lubomira Vosatki. Marek Strzyżowski powalony.
15 min. - Sanoczanie na razie grają z większą werwą. Pod bramką biało-niebieskich mocno się kotłuje
14 min. - Ouellette sam na sam z Fikrtem! Górą oświęcimski bramkarz.
14 min. - Sanoczanie w pełnym zestawieniu.
13 min. - Ładna interwencja Dahlmana, który przyjął krążek na kask i wybił go z tercji.
13 min. - Zamek w wykonaniu Unii delikatnie mówiąc nie powala. Gdy powinni strzelać, podają.
12 min. - Wanat ładnie zjechał z lewego skrzydła w kierunku bramki, lecz został zahaczony przez Breaulta. Dwie minuty karne dla gracza gości.
11 min. - Sanoczanie próbują iść za ciosem.
10 min. GOOOL! 0:1! Roberts kropnął z niebieskiej, guma po rykoszecie trafiła na łopatkę kija Breaulta, który nie miał problemów z trafieniem do siatki
10 min. - Breault potężnie z lewego bulika! Oświęcimski golkiper zdołał odbić krążek.
9 min. - Niedokładność w poczynaniach gospodarzy. Dwa uwolnienia w ciągu 30 sekund.
8 min. - Sanoczanie w ataku pozycyjnym. Gdy tylko jest okazja próbują uderzać na bramkę Fikrta. Czeski bramkarz na razie jest niepokonany.
7 min. - Roberts potężnie z niebieskiej. Fikrt odbija gumę.
6 min. - Unia w przewadze. Seria ładnych i szybkich podań. Najlepszą okazję miał Modrzejewski, który strzałem z nadgarstka próbował zaskoczyć. Skrabalaka. Sanocki bramkarz jest czujny.
5 min. - Kowalówka szukał podaniem Daneczka. Skrabalak zdołał odbić krążek.
4 min. - Unia zagra w przewadze. Na ławce kar Sproule.
3 min. - Piotrowicz spalił dobrze zapowiadającą się kontrę. Wcześniej ładnie krążek wymienili Kowalówka i Bezuszka.
2 min. - Sam Roberts uderzał z niebieskiej, ale gumę odbił Fikrt. Poprawka Dahlmana, również pada łupem oświęcimskiego golkipera.
1 min. - Zaczynamy.

#91 Wojciech Koczy ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#88 Dariusz Wanat ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ciarko PBS Bank STS
#30 Bartosz Hućko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 3 3.00 44 44 0 0 0 0 93.18 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0