2:4 Szymon Marzec #68 ( Frank Slubowski #1 ) +/-
(-) Breault #36, Danton #34, Kostecki #10, Ölander #65, Sliwinski #13, Tuominen #26
00:59 2 min. Branislav Fábry #77 Zahaczenie
18:19 2 min. Michal Korenko #69 Opóźnianie gry
35:23 2 min. Jere Ölander #65 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:40 4 min. Mateusz Sordon #19 Wysoko uniesiony kij
43:19 2 min. Szymon Marzec #68 Wysoko uniesiony kij
48:58 2 min. Łukasz Sznotala #93 Przeszkadzanie
53:02 2 min. Marek Strzyżowski #80 Wysoko uniesiony kij
- Koniec Meczu.
- 60 min. - GOL! 2-4! Marzec trafia do pustej bramki. Opole notuje cenną wygraną.
- 59 min. - Sanoczanie nieudolnie walą głową w mur, ale nic z tego nie wychodzi.
- 56:49 - Czas dla Sanoka.
- 57 min. - Cichy praktycznie sam na sam, jego petarda przeturlała się pomiędzy parkanami i ląduje tuż obok słupka.
- 56 min. - Olander z niebieskiej, odbija Slubowski.
- 55 min. - Danton nie trafia w bramkę z backhandu ...
- 55 min. - Danton sam na sam, ale nie wykorzystuje, jednak rzucony kij przez zawodnika Opola... i mamy rzut karny.
- 54 min. - Bychawski spod niebieskiej, odbija Cech.
- 53 min. - Strzał Sliwinskiego, ale spokojnie mrozi Slubowski.
- 51 min. - Opolanie dzielnie wybronili się z opresji.
- 51 min. - Ponownie potężnie Olander, ale znów nie trafia w bramkę.
- 50 min. - Strzał Breaulta odbija Slubowski.
- 49 min. - Olander obok bramki.
- 48 min. - Podanie przed bramkę ale Breault nie miał miejsca by dokładnie uderzyć.
- 47 min. - Strzał Wilusza z bulika łapie Slubowski.
- 46 min. - Cech przytomnie z bliska broni dwa strzały rywala.
- 45 min. - GOL! 2-3! Ouellete zza bulika trafia w okienko bramki Slubowskiego.
- 45 min. - Dalhman w dogodnej sytuacji nie opanował dobrze krążka.
- 44 min. - Breault uderza w słupek.
- 44 min. - Potężny strzał Dantona obok bramki.
- 43 min. - Wjechał przed bramkę Ouellete ale odbija gumę Slubowski do boku.
- 42 min. - Uderzenie z bulika łapie Cech.
- 41 min. - Strzał Naparło odbija Slubowski.

- 40 min. - Koniec II tercji.
- 39 min. - Sanoczanie bez pomysłu na grę w przewadze.
- 38 min. - Strzał Sproule odbijaką wybija Slubowski.
- 37 min. - Dalhman z metra nie trafia w bramkę.
- 36 min. - Strzał Sproule z niebieskiej odbiaj Slubowski.
- 36 min. - Wysokim kijem Sordon zranił Breaulta za co trafia na 4 min na ławkę kar.
- 35 min. - GOL! 1-3! Strzyżowski do Ouellete, ale ten źle przyjmuje, jednak spod bandy podaje do Fryzjera a ten trafia pod poprzeczkę bramki Slubowskiego.
- 34 min. - Dwa strzały Orlika spokojnie mrozi Cech.
- 33 min. - Czas dla Opola.
- 33 min. - Fan Club kibica zwinął flagi, fany i usiedli w ciszy na trybunach, mają dość w stylu jakim gra sanocka drużyna.
- 33 min. - Obstrzeliwanie bramki Slubowskiego, ale to ataki rozpaczy ...
- 32 min. - Dwa strzały Strzyżowskiego, który niepilnowany wjechał prawą stroną broni Slubowski.
- 31 min. - Strzał Rąpały z trzech metrów zablokowany.
- 30 min. - Dwa strzały Fabryego broni Cech.
- 30 min. - Strzyżowski z bulika, łapie spokojnie Slubowski. Gospodarze bez pomysłu na akcję.
- 28 min. - Wilusz na przeciwko bramki, nie trafia w nią.
- 26 min. - Wchodzi za Skrabalaka nowy nabytek Jakub Cech. Pierwsza interwencja udana.
- 26 min. - GOL! 0-3! Fatalna interwencja Skrabalaka, który z okolicy bulika przepuszcza pod pachą lekki strzał Stopińskiego.
- 26 min. - Mocny strzał Dantona z wysokości bulika pewnie do raka łapie Slubowski.
- 26 min. - Danton pod bramkę, ale Sliwinski nie wykorzystuje sytuacji.
- 25 min. - Strzyżowski dostał podanie wzdłuż bramki ale niedokładnie uderzył prosto w bramkarza.
- 24 min. - Dwukrotnie Marzec, ale trafia w Skrabalaka.
- 23 min. - W czystej sytuacji Cichy, ale krążek w parkanach zatrzymuje Skrabalak.
- 23 min. - Roberts pod bramkę, mrozi Slubowski.
- 23 min. - Strzał Fabryego broni Skrabalak.
- 22 min. - Strzyżowski na wprost bramki, ale uderza nad poprzeczką.
- 21 min. - Krążek po strzale na bramkę Skrabalaka odbił się od bandy i wpadł na siatkę za bramką.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Ze środka uderzył Olander, odbija Slubowski.
- 19 min. - Strzał Roberta odbija Slubowski.
- 18 min. - Sanoczanie atakują a rywale spokojnie punktują rywala.
- 18 min. - GOL! 0-2! Kontra Klechy, Danton próbował go powstrzymać przy czym stracił kij a krążek wcześniej uderzony wturlał się przy słupku bramki późno interweniującego Skrabalaka.
- 17 min. - Sordon spod bandy, odbija Skrabalak.
- 16 min. - Slubowski pewnie łapie strzał Strzyżowskiego.
- 15 min. - GOL! 0-1! Szczechura na wysokości bulika z nadgarstka trafia w samo okienko bramki Skrabalaka.
- 15 min. - Marzec z backhandu z trzech metrów, broni klatką Skrabalak.
- 14 min. - Strzyżowski pod bramkę, ale tam Wilusz zablokowany przez obrońcę.
- 13 min. - Uderzenie Kosteckiego z okolicy bulika łapie spokojnie Slubowski.
- 11 min. - Zamieszanie pod bramką Slubowskiego, ale bezpański krążek blokują opolanie po próbie Ouellette.
- 11 min. - Klecha popędził na bramkę Skrabalaka, ale jego strzał broni sanocki bramkarz.
- 10 min. - Danton niepilnowany przed bramką, obrócił się z gumę, ale trafił prosto w parkan Slubowskiego.
- 9 min. - Slubowski broni strzał Dahlmana i dobitkę Strzyżowskiego.
- 8 min. - Trzy szybkie strzały gości. Najpierw Cichy z boku uderzył a z dobitką dwa razy zdążył Sordon i Bychawski. Skrabalak broni bez zarzutu.
- 7 min. - Dahlman do Ouellette, ale ten przed bramką nie opanował gumy w dobrej sytuacji.
- 6 min. - Demkowicz próbował z niebieskiej, ale obok słupka.
- 5 min. - Sliwinski w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał umieścić gumy w siatce.
- 4 min. - Strzyżowski do Dahlmana, ten z dwóch metrów oddał strzał i poprawił dobitką, ale zbyt lekko by zaskoczyć Slubowskiego.
- 3 min. - Sanoczanie nie zdołali wykorzystać przewagi pomimo długiego rozgrywania krążka w tercji obronnej rywala.
- 3 min. - Breault pod bramkę, gumę zbijał Danton ale minimalnie niecelnie.
- 2 min. - Tuominen z niebieskiej, ale bardzo niecelnie.
- 1 min. - Faulowany przez Fabryego był Ouellete i gospodarze zagrają w przewadze.

#30 Jakub Čech B 0 0.00 16 16 0 0 0 0 100.00 33:33 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 3 6.94 16 16 0 0 0 0 81.25 25:57 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0