16:12 2 min. Michal Korenko #69 Trzymanie przeciwnika
16:55 2 min. Łukasz Sznotala #93 Rzucenie na bandę
23:09 2 min. Łukasz Sznotala #93 Przeszkadzanie
27:57 2 min. Patrik Vrána #53 Zahaczenie
38:13 2 min. Alexander Szczechura #6 Uderzanie kijem
43:47 2 min. Wojciech Stachura #51 Przeszkadzanie
51:31 2 min. Mateusz Sordon #19 Wysoko uniesiony kij
51:31 10 min. Mateusz Sordon #19 Kara za niesportowe zachowanie 10min
54:02 2 min. Jakub Piper #66 Natarcie
57:26 2 min. Rafał Bibrzycki #26 Zahaczenie
58:45 2 min. Łukasz Elżbieciak #69 Ostrość
59 min - Przez 42 sekundy goście grać będą z przewagą dwóch zawodników.
58 min - Szydło do Kostka, ten uderza obok bramki.
57 min - GOOL 2:6 !! Fabry do Korenki a ten strzałem w długi róg zmusza do kapitulacji golkipera gospodarzy.
55 min - Na ławce kar Piper i goście mają kolejną szansę na zwiększenie prowadzenie.
54 min - Goście świetnie zagrali pressingiem w tej przewadze nie dając szans gospodarzom na założenie zamka.
52 min - Sordon zaatakował wysokim kijem Parzyszka, za co sędzia odesłał go na ławkę kar. Zawodnik gości nie zgadzał się z tą sytuacją przez co został ukarany dodatkowo karą 10 min za niesportowe zachowanie.
51 min - Stopiński z ostrego kąta na posterunku Elżbieciak.
50 min - Michiejenak z bekhendu jednak krążek łapie Slubowski.
49 min - Kolejne wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu dla Sordona i kolejna szansa gospodarzy na zdobycie trafienia dającego im cień nadziei na pozytywny rezultat dzisiejszego spotkania.
48 min - Gospodarze w natarciu, jednak strzały Kurza, Indry i Parzyszka jakimś cudem broni bramkarz gości.
46 min - Koniec kary Stachury.
45 min - Strzał i dobitka Szydły obronione przez Elżbieciaka.
44 min - Kolejna przewaga gości.
43 min - GOOL 2:5 !! Indra z najbliższej odległości pokonuje Slubowskiego.
41 min - GOOL 1:5 !! Szczechura precyzyjnym strzałem w okienko pokonuje Elżbieciaka.
41 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

39 min - Kolejne wykluczenie w ekipie gości. Na lodzie pierwsza formacja gospodarzy.
38 min - Fabry z niebieskiej ale zbyt lekko żeby pokonać Elżbieciaka.
36 min - GOOL 1:4 !! Stopiński strzałem z okolic bulika pokonał Elżbieciaka, po tym jak odebrał krążek jednemu z obrońców gospodarzy na linii niebieskiej.
33 min - GOOL 1:3 !! Łymanski do Marca a ten krążek odegrał do Korzeniowskiego, który bez problemów pokonał Elżbieciaka.
33 min - GOOL 1:2 !! Klecha sam na sam z Elżbieciakiem. Lepszy w tej sytuacji okazał się zawodnik gości.
31 min - Indra próbował zrobić to samo co minutę wcześniej Klecha, jednak na posterunku Slubowski.
30 min - GOOL 1:1 !! Elżbieciak zostawił lukę między parkanem a słupkiem bramki i Klecha wcisnął tam krążek doprowadzając w ten sposób do remisu.
29 min - Korenko z niebieskiej broni Ela.
28 min - GOOL 1:0 !! Parzyszek wzdłuż bramki do Gryca, który strzałem przy słupku otwiera wynik spotkania.
26 min - Gospodarze znów nie wykorzystali przewagi.
25 min - Świetna okazja Sękowskiego, po otrzymaniu podania od Bibrzyckiego zjechał do środka jednak uderzył prosto w golkipera gości.
24 min - Parzyszek do Elżbieciaka, ten próbował uderzyć z pierwszego jednak nie trafił czysto w krążek.
24 min - Kolejna kara dla gości.
22 min - Szczechura do Klechy, ten nie zdołał przyjąć świetnego podania i goście zmarnowali kolejną dobrą okazję do zdobycia bramki.
21 min - Pierwsze wznowienie dla gości.

20 min - Cichy na raty próbował pokonać Elżbieciaka.
19 min - Michiejenak do Parzyszka ten mocno jednak niecelnie.
18 min - Sękowski na niebieską do Vrany, łapie Slubowski.
17 min - Przez 1:18 sekund gospodarze będą grać 5/3, na lodzie druga formacja gospodarzy.
17 min - Kolejny raz nieprzepisowo zatrzymywany Pohl i kolejna szansa gospodarzy na otwarcie wyniku.
15 min - Indra zza bramki do Parzyszka, który uderza prosto w znajdującego się przed nim obrońcę.
14 min - Gospodarze nie zdołali wykorzystać gry w przewadze, za to dogodną sytuację strzelecką zmarnował Fabry posyłając krążek wysoko ponad bramką.
13 min - Kurz z niebieskiej uderza prosto w Cichego i goście ruszają z kontrą. Obrońca gospodarzy naprawił swój błąd i odebrał krążek Cichemu.
12 min - Indywidualna akcja Pohla. Napastnik gospodarzy faulowany i tym razem gospodarze będą grać z przewagą jednego zawdonika.
11 min - Cichy wzdłuż bramki do Klechy ten nie trafia jednak w krążek.
10 min - Elżbieciak z niebieskiej łapie Slubowski.
8 min - Indra przed Slubowskim, napastnik gospodarzy faulowany przez golkipera jednak sędzia nie przerywa gry.
7 min - Bibrzycki przed bramkę do Pohla, ten nie trafia czysto w krążek i z kontrą jadą goście. Fabry w dogodnej sytuacji uderzył prosto w bramkarze gospodarzy.
5 min - Błąd w obronie gospodarzy i Marzec sam na sam przed Elżbieciakie, bez zmiany wyniku.
5 min - Klecha z okolic bulika - nad bramką.
4 min - Goście nie zdołali wykorzystać liczebnej przewagi.
3 min - Podczas pierwszej minuty przewagi gospodarze świetnie się broniąc, nie dając zbytnich okazji do założenia zamka.
2 min - Strzał Bibrzyckiego pewnie broni Slubowski.
1 min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.