2:1 Nathan Sliwinski #13 ( Rafał Ćwikła #61, Artūrs Salija #55 ) +/-
11:45 2 min. Marek Strzyżowski #80 Zahaczenie
28:03 2 min. Jan Daneček #7 Atak łokciem
38:46 2 min. Artūrs Salija #55 Atak kijem trzymanym oburącz
47:10 2 min. Nathan Sliwinski #13 Uderzanie kijem
51:17 5 min. Paweł Fiedor #24 Atak w okolice głowy lub szyi
51:17 20 min. Paweł Fiedor #24 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60 min. - Dobry, twardy mecz w wykonaniu obu ekip. Cenne trzy punkty sanoczan.
60 min. - Trener Josef Dobosz prosi o czas. Do końca regulaminowego czasu gry zostało już tylko 33 sekundy.
59 min. - Oświęcimianie wyglądają na potężnie zmęczonych.
58 min. - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. Biało-niebiescy są jeszcze w grze dzięki świetnym interwencjom Fikrta.
57 min. - Rąpała! Dwa potężne uderzenia sanockiego defensora. Oba w świetnym stylu broni Fikrt. Była jeszcze próba dobitki. Fikrt zwija się jak w ukropie.
57 min. - Oświęcimianie w pełnym składzie.
56 min. - Trzeba przyznać, że świetnie bronią się goście.
55 min. - Czas ucieka, a sanoczanie nie potrafili zagrozić bramce Fikrta.
54 min. - A oświęcimianie kradną cenne sekundy.
53 min. - Spokojnie rozgrywają przewagę sanoczanie. Zbyt spokojnie. Uderzenie Tuominenena nie sprawiło problemów Fikrtowi.
53 min. - Tuż po wygranym wznowieniu uderzał Daneczek. Czujny jest sanocki golkiper.
52 min. - Fiedor odesłany przez sędziego do szatni.
52 min. - Danton opuszcza lodowisko w towarzystwie lekarzy.
52 min. - Na tafli leży Mike Danton, który ucierpiał po ataku Fiedora. Kanadyjski napastnik jest chyba nieprzytomny.
50 min. - Vosatko! Spojenie słupka z poprzeczką ratuje Missiaena.
49 min. - Oświęcimianie szukają kontaktowego gola, ale zbyt długo rozgrywają krążek.
48 min. - Prosty błąd na niebieskiej Bezuszki. Kontra sanoczan, bez efektu bramkowego.
48 min. - Sliwinski wędruje na ławkę kar.
47 min. - Przy jednym ze wznowień ucierpiał Budzowski. Zjeżdża do boksu, trzymając się za twarz.
46 min. - Mieliśmy drobne problemy techniczne, ale zażegnaliśmy je. Wynik bez zmian. Obie drużyny atakują, mecz toczy się według zasady akcja za akcję.
41 min. - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40 min. - Koniec II tercji.
40 min. - Katastrofalna gra oświęcimian w przewadze, którzy dwukrotnie byli bliscy stracenia gola. Dwa uderzenia Breaulta jakimś cudem bronił Fikrt.
39 min. - Salija faulował Paszka i oświęcimianie do końca tercji będą grać w przewadze.
38 min. - Modrzejewski uderzył zza obrońcy. Gumę parkanem odbił Missiaen.
37 min. - Fiedor próbował dalekiego podania do Haasa. Będzie uwolnienie.
36 min. - Breault! Kąśliwie po lodzie, broni Fikrt.
35 min. - Kolejna ładna akcja podopiecznych Josefa Dobosza. Szewczyk do Haasa, ten przyłożył łopatkę kija. Nie udało mu się skierować gumy do sanockiej bramki.
34 min. - Kontra oświęcimian. Trzech biało-niebieskich i jeden defensor sanoczan. Źle rozegrali tę akcję goście. Kowalówka uderzał z ostrego kąta.
33 min. - Unia szuka wyrównującego gola. Szewczyk! Wprost w sanockiego golkipera.
32 min. - Wojtarowicz! Krążek po jego strzale zatrzymał się na słupku. Szczęście uśmiechnęło się do sanockiego golkipera.
31 min. - GOOOL! 2:1! Sanoczanie wychodzą na prowadzenie. Doskonałe zagranie Ćwikły na gola zamienił Sliwinski.
31 min. - Daneczek jest już na lodzie.
30 min. - Świetnie walczy Peter Tabaczek. Dwukrotnie wybija krążek.
29 min. - Kradnie cenne sekundy Radim Haas, blokując gumę przy bandą.
29 min. - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. Będzie kara dla gości. Jan Daneczek jest już w boksie.
28 min. - Fikrt! Genialne dwie interwencje golkipera oświęcimian. Dosłownie ukradł gola Marcinowi Białemu.
27 min. - Paszek objechał bramkę, dograł do Popeli, ale strzał czeskiego defensora zablokowany.
26 min. - Spourle do Dantona! Niesforny Kanadyjczyk w sytuacji sam na sam. Górą Fikrt.
24 min. - Trzeszczą bandy. Obie drużyny nie oszczędzają sie.
23 min. - Strata Szewczyka i kontra Ouellettea. Szewczyk popędził za Kanadyjczykiem i skutecznie go przyblokował.
22 min. - Akcja oświęcimian. Wrzutka pod bramkę Missiaena, składającego się do strzału Haasa przyblokował Touminen.
21 min. - Spourle! Próbował uderzać z ostrego kąta, ale Fikrt przewidział jego zamiary.
21 min. - Zaczynamy drugą odsłonę. Bulik dla sanoczan.

20 min. - Dobre widowisko oglądamy w Arenie Sanok. Po pierwszej tercji remis 1:1.
19 min. - Szuka gry Radim Haas. Czeski napastnik niemiłosiernie kręci sanockimi defensorami.
18 min. - Błyskawiczna kontra sanoczan. Roberts! Kolejna świetna interwencja Fikrta.
18 min. - Malicki sam na sam z Missiaenem. Górą sanocki bramkarz.
17 min. - Fikrt świetnie interweniował po uderzeniu Sliwinskiego.
16 min. - Sporo błędów popełnia dziś oświęcimska defensywa. Niepewne zagranie Popeli mogło zakończyć się stratą bramki.
15 min. - Szybko mógł zrehabilitować się Strzyżowski. Broni Fikrt.
13 min. - GOOOL! 1:1! Jan Daneczek doprowadza do wyrównania. Zaskoczył sanockiego golkipera precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka.
12 min. - Strzyżowski w nieprawidłowy sposób powstrzymywał Wanata. Będą dwie minuty dla sanockiego napastnika.
11 min. - Adamus! Kąśliwe uderzenie, ale broni Missiaen.
11 min. - GOOOL! 1:0! Ćwikła ładnie przedarł się przez zasieki obronne oświęcimian, pociągnął z nadgarstka i strzałem po lodzie zaskoczył Fikrta.
9 min. - Kostecki wygrał wznowienie, Strzyżowski dopadł do krążka i od razu uderzył. Instynktowna interwencja Fikrta.
8 min. - Kowalówka do Wojtarowicza, ale ten źle przyjął krążek. Mogła być z tego ciekawa akcja.
7 min. - Budzowski na niebieską do Vosatki, ten wrzucił gumę przed bramkę. Niewiele brakowało, by czeski defensor zaskoczył sanockiego golkipera.
6 min. - Potężne uderzenie Gabrysia. Broni Missiaen.
5 min. - Ależ okazja sanoczan! Touminen dalekim podaniem uruchomił Rafała Ćwikłę, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Michalem Fikrtem. Napastnik STS-u przestrzelił.
4 min. - Oświęcimianie źle weszli w ten mecz. Dali się zdominować gospodarzom.
3 min. - Rzucili się na oświęcimian sanoczanie. Dobre interwencje Fikrta po strzałach Breaulta i Dantona.
1 min. - Zaczynamy spotkanie. Krążek dla sanoczan.

#16 Radim Haas ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0