2:3 Maciej Rompkowski #15 ( Michael Cichy #32, Alexander Szczechura #6 ) +/-
02:39 2 min. Szymon Marzec #68 Uderzanie kijem
06:40 2 min. Michael Danton #34 Podcięcie
06:40 2 min. Michael Danton #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:48 2 min. Edgars Cgojevs #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:21 2 min. Rafał Ćwikła #61 Uderzanie kijem
13:29 2 min. Filip Stopiński #28 Uderzanie kijem
14:08 2 min. Travis Ouellette #78 Uderzanie kijem
17:46 2 min. Łukasz Sznotala #93 Rzucenie na bandę
23:22 2 min. Joni Tuominen #26 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
24:25 2 min. Marek Strzyżowski #80 Wymuszanie kary (symulowanie)
54:15 2 min. Michael Danton #34 Uderzanie kijem
54:58 2 min. Samuel Roberts #4 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
55:21 2 min. Quinn Sproule #29 Opóźnianie gry
- Koniec Meczu 2:3!
- 40 sekund do końca meczu.
- 58 min. - Breault sam na sam, ale trafił w bramkarza.
- 58 min. - Orlik atakuje, ale bez strzału, ofiarnie bronią się sanoczanie.
- 56:56 - Czas dla Orlika Opole. 1:19 Orlik gra w przewadze 5 na 4.
- 57 min. - Korenko z niebieskiej, broni spokojnie Missiaen.
- 56 min. - GOL! 2-3! To tak się musiało skończyć, z bliska do bramki trafia Rompkowski po podanie wzdłuż bramki Cichyego.
- 56 min. - Zamieszanie pod bramką Missieana ale ten wygarnia krążek spod gąszczu łyżew po strzale Fabryego.
- 55 min. - Kolejna kara dla Sanoka, za Sproule za zamrożenie krążka pod bramką. Komedia.
- 55 min. - 1:17 Opole zagra 5 na 3. Kolejna kara dla gości.
- 54 min. - Danton sam na sam, ale naciskany przez obrońcę trafił w parkan bramkarza.
- 53 min. - GOL! 1-3! Danton z nadgarstka! Krążek idealnie pod bramkę wyłożył Kanadyjczykowi Dahlman.
- 53 min. - Strzał Dantona odbija Slubowski.
- 52 min. - Uderzenie Kosteckiego zablokowane.
- 51 min. - Sędziowie nie panują nad widowiskiem, bramkarz podał do Dantona przez pół lodowiska ale linowy odgwizduje spalonego.
- 50 min. - Tuominen dobijał strzał Strzyżowskiego, efektownie do raka łapie Slubowski.
- 49 min. - Ponownie Sproule, łapie Slubowski.
- 48 min. - Sproule z niebieskiej, parkanem odbija gumę Slubowski.
- 48 min. - Ostry atak łokciem Bychawskiego na głowę Ćwikły, pojawiła się krew. Sędzia wyrzuca opolanina do szatni. Obsługa lodowsika długo czyściła lód z krwi.
- 48 min. - Uderzenie z niebieskiej Bychawskiego, obok słupka.
- 47 min. - Kolejne obronione osłabienie Sanoka.
- 46 min. - Cichy zza obrońcy, Missiaen odbija gumę lecącą w okolice okienka.
- 45 min. - Dwie akcje niezwykle aktywnego Fabryego, ale Missiaen nie daje się pokonać.
- 44 min. - Ouellette podcina przeciwnika za bramką i Orlik przed kolejną szansą w przewadze.
- 43 min. - Danton trafia w słupek po akcji lewą stroną.
- 42 min. - Gospodarze bez groźnego strzału w przewadze.
- 41 min. - Kontra gospodarzy i Tuominen trafia a ławkę kar.

- 40 min. - Mocny strzał Saliji obok słupka.
- 39 min. - Strzał Dahlmana i dobitkę Ćwikły broni Slubowski.
- 38 min. - Sanoczanie wybronili kolejne osłabienie.
- 37 min. - Kolejna kara dla Sanoka, strzał Bychawskiego łapie Missiaen.
- 36 min. - Z daleka uderzył Roberts, ale nie sprawił ten strzał kłopotu Slubowskiemu.
- 35 min. - Missiaen wyrabia cuda w bramce pogubionej drużyny z Sanoka, odbija strzał z bliska Szczechury i Cichego.
- 35 min. - Kolejne zamieszanie pod bramką Missiaena, ale wychodzi z opresji.
- 34 min. - Klecha zza obrońcy, odbija Missiaen.
- 34 min. - Strzyżowski z ostrego kąta obok bramki.
- 33 min. - Strzał Bychawskiego z niebieskiej odbija Missiaen. Sanoczanie w komplecie.
- 32 min. - Zakotłowało się pod bramką Sanoka, strzelał z neibieksiej Dolny kilka dobitek i guma nie trafia do pustej bramki.
- 31 min. - Kolejna kara dla Strzyżowskiego, zawodnik rozkłada ręce...
- 30 min. - Błąd Sproule, jednak uderzenie Cichego obijaką wybija Missiaen.
- 29 min. - Niepilnowany Bychawski trafia w boczną siatkę.
- 28 min. - Gospodarze ponownie w przewadze, z niebieskiej Korenko, odbija Missiaen.
- 27 min. - Orlik przycisnął, strzał z bulika Marca odbija Missiaen.
- 26 min. - Indywidualna akcja Bychawskiego, jego strzał z backhandu z metra broni końcówką parkanu Missiaen.
- 25 min. - GOL! 1-2! Rozklepana defensywa Sanoka. Do pustej bramki trafia Stopiński.
- 25 min. - Minuta w podwójnej przewadze Opola za symulowanie na ławkę trafia Strzyżowski.
- 24 min. - Missiaen broni z bliska strzał Szczechury.
- 23 min. - Indywidualna akcja Fabryego wzdłuż lodowiska, jego strzał z bulika pewnie mrozi Missiaen.
- 22 min. - Po długim rogu huknął Biały, odbija parkanem, za moment znów akcja Białego, ale Slubowski broni po krótkim rogu.
- 22 min. - Dahlman w sytuacji 2 na 1 z Dantonem, ale próbował sam i uderzył prosto w parkan bramkarza.
- 21 min. - Wrzutka pod bramkę Sproule, ale obok słupka.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Fatalne podanie Ćwikły zza bramki Slubowskiego i w sytuacji sam na sam wychodzący z ławki Sznotala przegrywa pojedynek z Missiaenem.
- 20 min. - Brelaut dobijał strzał Tuominena, jednak Slubowski dwukrotnie nie daje się zaskoczyć.
- 19 min. - Ćwikłą objechał bramkę, próbował wcisnąć gumę, ale na posterunku SLubowski.
- 17 min. - Stopiński praktycznie pusta bramka ale nie dołożył kija i krążek obok bramki.
- 17 min. - Roberts przez całą taflę do Sliwinskiego, ale ten nie wykorzystuje sytuacji sam na sam.
- 16 min. - Podanie pod bramkę, ale Cichy nie dosięgnął gumy.
- 15 min. - Z ostrego kąta strzelał Sproule, odbija do boku Slubowski.
- 14 min. - Kolejne wykluczenia na ławkę siada najpierw Stopiński a po chwili Ouellette, sędzia dzisiaj niezwykle drobiazgowy.
- 14 min. - Roberts z niebieskiej broni Slubowski.
- 14 min. - Niesamowita sytuacja, pusta bramka ale leżący Missaen broni strzał i dobitkę Fabryego. Wyciągnął się jak długi i zastopował krążek parkanem.
- 13 min. - Strzał Dolnego spod bandy pewnie mrozi Missiaen.
- 12 min. - Ćwikła uderzył w kija przeciwnika i sędzia odsyła go na ławkę kar.
- 10 min. - GOL! 0-2! Brak wideo dostępnego w boksie sędziowskim i po konsultacji z liniowymi sędzia główny wskazuje na środek.
- 10 min. - Analiza wideo po strzale Strzyżowskiego, który z bliska dobijał gumę i od razu podniósł ręce w geście radości.
- 10 min. - Goście już w komplecie, ale karę szybko łapie nowy nabytek Orlika Cgojevs.
- 9 min. - Z bliska Missiaen odbija parkanem strzał Fabryego.
- 9 min. - Jason bez problemu łapie lecący w jego kierunku krążek wcześniej zablokowany przez obrońcę STSu.
- 8 min. - Strzał Dolnego zablokowany po kiju sanockiego zawodnika.
- 7:20 - Pierwszy strzał gospodarzy, ale zasłonięty Missiaen świetnie odbija strzał Cichego.
- 7 min. - Opolanie mają problem z założeniem zamka.
- 6 min. - Teraz w przewadze zagrają gospodarze, na ławkę trafia Danton, który otrzymał podwójną karę.
- 5 min. - Potężny strzał Dantona odbija Slubowski.
- 5:02 - Gospodarze jeszcze nie oddali strzału na bramkę Missiaena.
- 4 min. - GOL! 0-1! Sproule z czterech metrów, krążek wturlał się do brami, wydawało się że krążek ktoś dotknął przed bramkarzem myląc go.
- 3 min. - Touminen na wprost bramki z trzech metrów, ale w nią nie trafia.
- 2 min. - Kara dla Marca zza atak pod bandą na Białym.
- 1 min. - Dwie szybkie akcje gości najpierw Ouelette po błędzie obrońcy z bliska trafia w bramkarza a za moment z dwóch metrów Slubowski bardzo dobrze odbija strzał Breaulta.

- Ponad 100 kibiców z Sanoka dopinguje swoją drużynę.