22:56 20 min. Sylvester Bzdyl #11 Kara meczu za niesportowe zachowanie
22:56 5 min. Sylvester Bzdyl #11 Atak kolanem
25:19 2 min. Leszek Laszkiewicz #81 Wysoko uniesiony kij
27:03 2 min. Patrik Vrána #92 Przeszkadzanie
30:09 2 min. Rafał Ćwikła #61 Zahaczenie
31:40 2 min. Michal Plichta #15 Wymuszanie kary (symulowanie)
31:40 2 min. Samuel Roberts #4 Przeszkadzanie
43:39 2 min. Tomasz Kulas #10 Trzymanie przeciwnika
60 min. - Strzał z dystansu jednego z zawodników JKH, Laszkiewicz strąca krążek i ten przechodzi centymetry obok słupka Sanoka.
59 min. - GOL! 2:3! Bigos uderza z dystansu, krążek strąca prawdopodobnie Stantien i jest bramka kontaktowa dla JKH! Czas dla JKH.
59 min. - Rajd Laszkiewicza i strzał tuz obok słupka. Zabolotny zjechał do boksu.
55 min. - Roberts z dystansu, Zabolotny wypluwa przed siebie, ale nikt nie dobija.
52 min. - Tuż po wznowieniu uderza Danieluk, krążek przechodzi między parkanami Missiaena i ostatecznie nie wpada jednak do bramki, dużo szczęścia mieli teraz goście.
52 min. - Strzał Semrada z niebieskiej odbija Missiaen.
51 min. - Bordowski zamiast uderzać z czystej pozycji, szukał podaniem Laszkiewicza i zepsuł akcję.
49 min. - Kulas ze środka uderza w Missiaena.
48 min. - GOL! 1:3! Azari strzałem z okolicy bulika pokonuje Zabolotnego, który mógł chyba spokojnie obronić ten strzał.
47 min, - Demkowicz mocno po lodzie, parkanem broni Zabolotny.
46 min. - Fatalna Strata Sproula we własnej tercji, Danieluk wychodzi sam na sam, ale uderza w poprzeczkę!
44 min. - JKH podczas gry w osłabieniu wychodzi z groźną akcją, strzał Bordowskiego strąca tuż obok słupka Laszkiewicz.
42 min. - Strzał Laszkiewicza wypuszcza Missiaen, dobitka Bordowskiego z bliska tuż obok słupka.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
37 min. - Świetna okazja Danieluka, wymanewrował Missiaena ale wyrzucił się za bardzo do boku i nie miał jak umieścić krążka w bramce.
36 min. - Szansa Semrada, jednak uderzył w sam środek.
36 min. - Kostecki z ostrego kąta, dobrze broni Zabolotny.
33 min. - Bordowski z ostrego kąta i parkanem odbija Missiaen, po chwili Semrad z dystansu i znowu broni Missiaen.
32 min. - Semrad po lodzie, ale w sam środek bramki.
29 min. - Dobrze rozegrana przewaga Sanoka, Biały miał już praktycznie pustą bramkę, ale zbyt ostry kąt i Zabolotny zdążył dołożyć parkan.
28 min. - Roberts z dystansu, krążek strąca Strzyżowski i przelatuje obok słupka.
26 min. - GOL! 1:2! Roberts zamarkował strzał, minął obrońcę JKH i precyzyjnym płaskim strzałem pokonuje Zabolotnego.
26 min. - Po raz pierwszy w tym sezonie na ławkę kar odesłany Leszek Laszkeiwicz.
26 min. - JKH zakłada zamek i rozgrywa krążek, lecz Sanok dobrze się broni.
24 min. - Gimiński z dystansu, Missiaen wypluwa krążek, ale nikt nie dobił.
23 min. - Nalewajka z trudem zjeżdża z lodu, a Bzdyl ukarany karą meczu
23 min. - Bardzo brzydki faul Bzdyla na Nalewajce i zawodnik JKH nie podnosi się z lodu.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
19 min. - Laszkiewicz z okolicy bulika prosto w Missiaena.
18 min. - GOL! 1:1! Plichta ładnie wjechał przed bramkę i strzałem z bliska doprowadza do wyrównania!
16 min. - Strzał Świerskiego zbyt lekki.
15 min. - Szansa Danieluka, minimalnie niecelny strzał
- 11 min. - Znakomitą okazję miał Plichta, ale nie dał się oszukać kanadyjski bramkarz Sanoka.
- 10 min. - GOL! 0-1! Zaskoczony Zabolotny przepuszcza wrzutkę z niebieskiej Tuominena.
- 10 min. - Danton do Azariego, strzał Węgra z nadgarstka mrozi Zabolotny.
- 8 min. - Mocny strzał Vrany z niebieskiej odbija Missiaen.
- 7 min. - Góry wjechał w tercje przeciwnika, ale jego strzał spokojnie łapie Missiaen.
- 6 min. - Azari zza obrońcy, ale Zabolotny nie dał się zaskoczyć.
- 5 min. - Roberts spod bandy, odbija spokojnie Zabolotny.
- 4 min. - Laszkiewicz z dwóch metrów, ale prosto w bramkarza.
- 4 min. - Sproule do Dantona, a ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z Zabolotnym.
- 3 min. - Stantien uderza obok słupka.