1:1 Bryan Cameron #12 ( Jared Brown #11, Quinn Sproule #29 ) +/-
2:1 Bryan Cameron #12 Karny decydujący 65:00
08:06 2 min. Bryan Cameron #12 Uderzanie kijem
14:37 2 min. Michael Kolarz #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:05 2 min. Quinn Sproule #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:30 2 min. Mateusz Bryk #65 Ostrość
28:30 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
35:22 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
Sanoczanie wygrywają po rzutach karnych 2:1. Jedynego karnego zdobył Bryan Cameron.

- 65 min. - Już spokojniej w ostatniej minucie i będziemy mieli rzuty karne.
- 64 min. - Pociecha wjechał w tercje gospodarzy, niepilnowany uderzył ale prosto w Missiaena.
- 63 min. - Krążek zgubili sanoczanie, Tyszanie mieli sytuacje 2 na 1 ale podanie został zablokowane, kontra gospodarzy ale Brown za długo czekał z podaniem.
- 63 min. - Kontra gospodarzy, uderzenie z niebieskiej Robertsa obok bramki.
- 62 min. - Dahlman przed bramką zmienił lot krążka, a ten ląduje prosto w klęczącego Żigardyego.
- 61 min. - Strzał Bagińskiego zablokowany, ląduje w trybunach.

- 60 min. - Będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - Tarasuk z niebieskiej ale już krążek mu uciekł i spalony.
- 57 min. - Strzyżowski wjechał przed bramkę, uderzył ale obok słupka.
- 56 min. - Kogut sam przed bramką, ale z backhandu przestrzelił nad poprzeczkę.
- 54 min. - Kalinowski nie trafił w krążek w dogodnej sytuacji gdy dostał podanie wzdłuż bramki.
- 52 min. - Dwukrotnie Brown z ostrego kąta w boczną siatkę. Sproule niepilnowany prosto w bramkarza.
- 51 min. - Kolarz ze środka lodowiska, wybija gumę Missiaen.
- 50 min. - Spod bany Kalinowski spokojnie łapie do raka Missiaen.
- 48 min. - Próba z połowy lodowiska Robertsa, odbija na siatkę bramkową poza taflę Żigardy.
- 47 min. - Uderzenie Kolusza odbija Missiaen, poprawka Kartoszkina obok słupka.
- 46 min. - Miśki pozbierane wracamy na lód. Ogromne zamieszanie pod bramką Żigardyego, obrońcy wybili z linii. Kibice już krzyczeli z radości ale krążek nie przekroczył linii bramkowej po strzale i dobitce Browna.
- 45 min. - GOL! 1-1! Brown wypuścił Camerona, jego pierwszy strzał odbił Żigardy ale przy dobitce nie miał szans. Na lód poleciało setki miśków.
- 44 min. - Dużo wrzutek pod bramki, ale bez zagrożenia.
- 42 min. - Strzał Kolusza wypuszcza Missiaen ale krążek przejmuje sanocki defensor, z kontrą ruszył Cameron jego strzał z bulika odbija poza tafle Żigardy.
- 41 min. - Krążek wrzucił pod bramkę Kostecki, mrozi gumę Żigardy.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Cameron niepilnowany z bulika, ale oddaje nieprecyzyjny strzał i łapie Żigardy.
- 38 min. - Łopuski z bulika, odbija Missiaen, z kontrą Kostecki, ale z daleko spokojnie Żigardy.
- 36 min. - Uderzenie Browna odbija Żigardy, sanoczanie biją głową w mur.
- 33 min. - Kolarz z niebieskiej, odbija do boku Missiaen. Sprawił mu ten strzał wiele trudu.
- 32 min. - Uderzenie Vitka z nadgarstka odbija Missiaen. Kogut za moment, obok bramki.
- 29 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Żigardyego, ale ponownie gospodarze sami przekombinowali i się pogubili, krążek był przed pustą bramką ale dalej nikt go nie dobił do bramki.
- 28 min. - Uderzenie z niebieskiej Sokoła odbija Missiaen.
- 27 min. - Danton z trzech metrów, ale wysoko nad bramką.
- 26 min. - Strzał ze środka na wysokości bulika Dahlmana dobrze odbija Żigardy.
- 25 min. - Cameron z okolicy bulika prosto w bramkarza.
- 23 min. - Biały do Sliwinskiego, ten nie trafił do pustej bramki, minął się z krążkiem. Kibice w szoku. Sanoczanie jechali 2 na 0.
- 22 min. - Uderzenie Łopuskiego odbija Missiaen.
- 21 min. - Strzał Sproula zablokowany pod bramką Żigardyego.

- 20 min. - Koniec I tercji.
- 19 min. - Cameron na krótkiej odległości wyprzedził obrońcę i w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Żigardyego.
- 18 min. - Azari wychodził do sytuacji sam na sam, zatrzymał się i oddał strzał zza obrońcy, zamiast podać do wolnego Dahlmana, to nie trafił w bramkę.
- 17 min. - Missiaen odbija uderzenie Galanta.
- 16 min. - Strzał Browna odbija w zamieszaniu Żigardy.
- 15 min. - Zbyt koronkowa akcja gospodarzy i podanie pod bramką nie zostało zamknięte.
- 14 min. - Zamieszanie pod bramką Missiaena po strzale Koguta, mrozi Missiaen.
- 13 min. - Majoch w dogodnej sytuacji przed bramką, odbija Missiaen.
- 13 min. - Kostecki przed bramką nie był pilnowany, ale zbyt długo zwlekał i uderzył obok słupka.
- 12 min. - Z daleka Bagiński, odbija Missiaen.
- 12 min. - Na bramkę ruszył ze swojej tercji Dahlman, wycofał gumę ale niezbyt dokładnie.
- 11 min. - Kontra gospodarzy, Salija otrzymał dobre podanie od Kosteckiego, ale niezbyt dobrze uderzył w bramkę i krążek mrozi Żigardy.
- 10 min. - 0-1! Missiaen odbił pierwszy strzał Galanta a gdy się przesuwał to gumę do bramki wpakował Ciura.
- 9 min. - Kostecki blokuje kijem strzał Sokoła.
- 8 min. - Kalinowski do Kolusza a ten praktycznie sam na sam, lecz nie dał się oszukać Missiaen. Kara dla Camerona.
- 6 min. - Galant przeprowadził pierwszą groźną akcję gości. Z trzech metrów jego strzał na raty odbija Missiaen.
- 5 min. - Na razie to sanoczanie więcej przebywają w tercji Tyszan.
- 3 min. - Z niebieskiej Tarasuk, łapie spokojnie Żigardy.
- 3 minuty za nami, ale bez poważnych interwencji bramkarzy z obu stron.

Wszystkim użytkownikom portalu Hokej.Net życzymy Wesołych Świąt w ciepłym rodzinnym gronie. Wszystkiego dobrego!!!

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>
#15 Dawid Majoch PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Łukasz Sokół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0