28:26 20 min. Michal Plichta #15 Kara meczu za niesportowe zachowanie
28:26 25 min. Filip Wielkiewicz #26 Kara meczu
28:26 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Ostrość
30:57 2 min. Patryk Wronka #10 Trzymanie przeciwnika
33:20 2 min. Mateusz Danieluk #29 Przeszkadzanie
37:08 2 min. Joni Haverinen #33 Trzymanie przeciwnika
46:00 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
62:07 2 min. Juraj Petro #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
62:07 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec dogrywki, będą rzuty karne.
65 min. - Płaski strzał Laszkiewicza odbija Raszka.
64 min. - Kontra Wronki na pełnej szybkości zatrzymana przed bramką, krążek przejmuje zawodnik Podhala i uderza w dobrej sytuacji, Zabolotny odbija jednak krążek.
64 min. - Bordowski zagrywa z niebieskiej na bramkę, Laszkiewicz przepuszcza krążek, ale czujnie Raszka nie daje się zaskoczyć.
63 min. - Mocny strzał Sulki obok słupka.
61 min. - Bardzo dobra okazja Danieluka, jednak broni Raszka!
61 min. - Początek dogrywki.

Koniec trzeciej tercji.
60 min. - Świetna sytuacja jednego z zawodników Podhala, ale nie trafia w krążek przed bramką. W odpowiedzi groźna akcja Bordowskiego i broni Raszka.
58 min. - GOL! 4:4! Zarotyński wychodzi z kontrą, uderza na bramkę i odbija Zabolotny, krążek przy dość biernej postawie defensywy JKH dobija Kapica, a guma dość dziwnym lotem wpada do bramki obok zdezorientowanego Zabolotnego!
58 min. - Dobra interwencja Raszki parkanem.
57 min. - Indywidualna akcja Aleksiuka, jednak zbyt słaby strzał by zaskoczyć Zabolotnego.
56 min. - Złe wybicie zapały, krążek przejmuje Danieluk i wychodzi na czystą pozycję, ale uderza obok bramki.
54 min. - Dobra sytuacja Łukasza Nalewajki, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i został powstrzymany przez obrońcę Podhala.
52 min. - Tomasik z dystansu, niepewnie odbija przed siebie Zabolotny, ale ma asekurację obrońców.
51 min. - Laszkiewicz przejmuje krążek za bramką Podhala, wyjeżdża przed Raszkę i uderza obok słupka.
51 min. - Dwie dobre interwencje Zabolotnego.
49 min. - Niepewna interwencja Raszki po uderzeniu jednego z jastrzębian, ale po chwili naprawia swój błąd i wybija krążek za bramkę.
48 min. - Kolejny wielbłąd obrony Podhala przy wyprowadzaniu krążka, przejmuje go Kulas i zagrywa do Bordowskiego, ten mocno uderza, ale broni Raszka.
47 min. - Czysta pozycja Gruszki, uderzenie ze środka i broni Zabolotny.
46 min. - Mały problem z bandą i chwilowa przerwa w grze.
45 min. - GOL! 3:4! Coś niesamowitego! Jastrzębianie ponownie odpowiadają po kilkunastu sekundach! Błąd w wyprowadzeniu krążka przed własną bramką obrońcy Podhala, ten trafia do Stasiewicza, który z bliska pokonuje Raszkę!
45 min. - GOL! 3:3! Wronka zza bramki do Gruszki, a ten z dwóch metrów uderza pod poprzeczkę i doprowadza do remisu!
44 min. - Świetna szansa dla JKH! Najpierw sam na sam z Raszka wyszedł Pastryk, ale uderzył w środek, a dobitkę Bordowskiego również broni Raszka.
43 min. - Dłużej przy krążku JKH, ale niewiele z tego wynika.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - JKH dobrze rozgrywa zamek, lecz oddaje zbyt mało strzałów.
38 min. - Raszka wyłapuje strzał Górnego spod bandy.
37 min. - Szansa Zapały, jednak w świetnej sytuacji nie trafił w bramkę, po chwili Zabolotny broni groźny strzał jednego z zawodników Podhala.
36 min. - Szybki mecz, akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą, bramkarze co chwile mają pełne ręce roboty.
33 min. - GOL! 1:2, 2:2, 2:3! Trzy bramki w bardzo krótkim odstępie czasu! Najpierw Gimiński strzałem z półdystansu pokonuje Raszkę, potem takim samym uderzeniem odpowiada Haverinen, a po kolejnych kilkunastu sekundach za bramka krążek wywalczył Bordowski, zagrał do Laszkiewicza, ten wystawił na czystą pozycję do Stantiena, który ponownie wyprowadza swój zespół na prowadzenie!
31 min. - Górny z dystansu i spokojnie broni Raszka.
29 min. - Podhale gra w przewadze, krążek trafia do Jokili, ten uderz w dobrej sytuacji i broni Zabolotny. Po chwili poprawka Zapały, ale wynik dalej bez zmian.
29 min. - Kolejna bójka, tym razem Wielkiewicz z Plichtą. Wielkiewicz sprowadzony do parteru, ale nie daje za wygraną i chce kontynuacji pojedynku z Plichtą, ten jednak nie jest zainteresowany. Będą kolejne kary meczu. Zaczęło się jednak od nieporozumienia Vrany z Wielkiewiczem, który został uderzony przez Czecha, a potem rzucił się na Plichtę. Długa trwa rozdzielanie kar przez sędziów.
28 min. - Strzał Stantiena, ale zasłonięty Raszka dobrze interweniuje.
27 min. - Dobrze rozegrana przewaga i z dobrej pozycji Wojdyła uderza niecelnie.
25 min. - Bardzo dobra okazja jednego z napastników Podhala, strzał z czystej pozycji, ale jeszcze lepsza interwencja Zabolotnego!
24 min. - Strata Łabuza tuż przed własną bramką, jednak Raszka ubiegł jednego z zawodników JKH i wybił krążek, mogło być groźnie.
23 min. - Wielkiewicz uderza obok słupka. Odpowiedź Bordowskiego broni Raszka.
22 min. - GOL! 1:1! Laszkiewicz zza bramki do Bigosa, ten najpierw zamarkował strzał, a następnie dobrze przymierzył i jest remis!
21 min. - Początek drugiej tercji i od razu groźny strzał Haverinena, który broni jednak Zabolotny.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - No i zaczęło się to, na co się zapowiadało. Coraz bardziej iskrzy na lodzie i doszło do bójki Jaśkiewicza z Janaczkiem, w której chyba nieco aktywniejszy był zawodnik Podhala.
20 min. - Zaiskrzyło za bramką Raszki i jest obustronne wykluczenie.
18 min. - Strzał Zapały odbija Zabolotny, szansę na dobitkę miał Jokila, ale ostatecznie krążek do niego nie dotarł.
18 min. - Bigos z dystansu i bez problemu broni Raszka. Po chwili Stantien bez przyjęcia, ale obok słupka.
18 min. - Strzał Aleksiuka tuż po wznowieniu, łapie Zabolotny.
17 min. - Janaczek z dystansu, spokojnie broni Raszka.
16 min. - JKH wychodzi 2 na 1, przy krążku Łukasz Nalewajka, który zamiast podawać do lepiej ustawionego partnera, zdecydował się na strzał i świetna interwencja Raszki ratuje swój zespół!
16 min. - Spod niebieskiej Górny, do boku odbija Raszka.
15 min. - Wysoki pressing jastrzębian, ale gospodarze dają sobie z nim radę.
14 min. - Raszka odbija niezbyt groźny strzał Bordowskiego.
13 min. - Okres słabszej, bardziej chaotycznej gry obu zespołów.
9 min. - Niegroźny strzał Janacka.
8 min. - Tym razem bardzo dobra okazja niewykorzystana przez Jokilę!
7 min. - Jokila zagrywa tuż przed bramkę do Zapały, ten niepilnowany przed Zabolotnym, ale uderza prosto w bramkarza JKH!
5 min. - Wielkiewicz w słupek!
4 min. - GOL! 1:0! Ładna akcja Jokili, wystawienie do Tapio, a ten umieszcza krążek w odsłoniętej bramce! Zabolotny nie zdążył się przesunąć i skutecznie interweniować. Na tafli lądują miśki rzucone przez kibiców i mamy przerwę w grze.
3 min. - Stantien z okolicy bulika, parkanem interweniuje Raszka. Po chwili ponownie Stantien w dobrej sytuacji, jednak strzał prosto w Raszkę.
2 min. - Strzał Aleksiuka z dystansu odbija przed siebie Zabolotny.
1 min. - Początek meczu. Krążek dla JKH.

Wszystkim użytkownikom portalu Hokej.Net życzymy Wesołych Świąt w ciepłym rodzinnym gronie. Wszystkiego dobrego!!!

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus 400 zł! >>>