41:37 2 min. Rafał Ćwikła #61 Wysoko uniesiony kij
49:47 2 min. Paweł Kucewicz #11 Niewymiarowy sprzęt
50:47 2 min. Peter Novajovský #88 Ostrość
50:47 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
57:49 2 min. Petr Šinágl #90 Atak kijem trzymanym oburącz
60:24 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
60:24 2 min. Quinn Sproule #29 Ostrość
60:55 2 min. Filip Drzewiecki #84 Przeszkadzanie
60:55 2 min. Bryan Cameron #12 Trzymanie przeciwnika
Cracovia po karnym Patrika Svitana zwycięża mecz!

- 65. min - Koniec! Będą rzuty karne!
- 62. min - Nie ma bramki, rzut karny broni Radziszewski!
- 62. min - Novojovsky zahaczał. Karny dla Sanoka. Podjeżdza Brown
- 62. min - Posypały się kary. W boksach kar po trzech zawodników obu ekip.
- 61. min - Sytuacja opanowana. Gramy dalej.
- 61. min - Początek dogrywki. Śinagl wprost w Skrabalaka. Mamy vbójkę na lodzie.

- 60. min - Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka. W końcówce sanoczanie mogli rozstrzygnąć losy meczu na swoja korzyść.
- 58. min - Śinagl na ławce kar.
- 57. min - Kucewicz mógł zostać bohaterem Cracovii. Otrzymał dobre podanie i w sytuacji sam na sam nie potrafił strzelić gola!
- 57. min - Mocny strzał Camerona. Dobrze broni Radziszewski.
- 56. min - Urbanowicz bliski skompletowania hat-tricha. Oddał strzał w pozycji leżącej.
- 53. min - Dwie bramki w krótkim odstępie czasu: Speroule - Urbanowicz i znów remis!
- 50. min - GOOL! Urbanowicz wyrównuje. Gol padł w kontrowersyjnych okolicznościach. Skrabalak nakrył krążek i nie było wiadome czy przekroczył on linie bramkową. Po analizie wideo gol został uznany!
- 49. min - Azari i Sliwinski sprawdzili czujność "Radzika".
- 48. min - Ostrzał bramki Sanoka, ale nic z tego nie wynika.
- 45. min - Strzyżowski huknął obok bramki.
- 44. min - Bożko kolejny raz dał znać o sobie: Strzelał z lewego bulika. Była szansa na bramkę w debiucie.
- 43. min - Ćwikła opuścił boks kar.
- 43. min - Dutka... i parkanem odbija sanocki golkiper!
- 42. min - Nowy nabytek krakowian - Bożko piekielnie mocno uderza z niebieskiej i bardzo dobrze łapie Skrabalak.
- 42. min - Wysoki kij i Ćwikła na ławce kar.
- 42. min - Kostecki uderza wysoko ponad bramką.
- 41. min - Sanok w pełnym zestawieniu.
- 41. min - III tercja

- 40. min - Koniec II tercji przy stanie 2:1 dla przyjezdnych!
- 39. min - 2 min kary dla Ćwikły za zahaczanie.
- 37. min - Danton zakręcił obroną i oddał strzał. Był on jednak zbyt lekki, by zaskoczyć "Radzika".
- 34. min - Z prawego bulika uderza Wajda. Zasłonięty Skrabalak zatrzymuje uderzenie.
- 34. min - Spalony w polu bramkowym Sanoka.
- 32. min - Azari miał tylko przyłożyć kij i trafić w odsłoniętą część bramki, ale jakimś cudem krążek minął bramke.
- 30. min - Cameron z bliska wprost w Radziszewskiego. Iskrzy pod krakowska bramką.
- 29. min - Sliwinski do Saliji, jednak ten przestrzela.
- 28. min - Skrabalak zapobiega utracie bramki. Sanok cały czas na prowadzeniu!
- 27. min - Sanoczanie kilkukrotnie sprawdzili czujność krakowskiego bramkarza.
- 27. min - Drzewiecki sobie tylko znanym sposobem z najbliższej odległości nie zdobył gola.
- 27. min - Guzik nie trafia czysto w dobrej sytuacji.
- 25. min - GOOL! Pierwsza bramka dla Cracovii! Po dwójkowej akcji krążek w bramce umieszcza Damian Kapica!
- 24. min - GOOL! 2:0 dla Sanoka! W sytuacji sam na sam z Radzikiem znalazł się Dahlman i bez problemów zdobył gola!
- 22. min - Dahlman odpocznie w boksie kar przez 2 min za atak łokciem. Podwójna przewaga "Pasów".
- 21. min - Rozpoczęcie II tercji. Rafał Radziszewski wraca do bramki "Pasów".

- 20. min - Koniec I tercji przy stanie 1:0 dla Sanoka!
- 20. min - Roberts na ławce. Coś niesamowitego i rzadko spotykanego: Na 5. sekund przed końcem zmiana bramkarza w Cracovii. Miejsce Radziszewskiego zajmuje Kowalówka!
- 19. min - Cameron sam na sam. Górą Radziszewski. Sanok w pełnym zestawieniu.
- 17. min - Podczas przerwy w grze, przypomniał o sobie "ulubieniec" krakowskiej publiczności: Mike Danton. Efekt: 2 minuty kary za natarcie.
- 16. min - Szczęścia próbowali m.in. Kruczek i Novajovsky, ale krążek nie chce wpaść do sanockiej bramki
- 14. min - Uderzenie grmana spod niebieskiej broni sanocki golkiper.
- 13. min - Sproule na ławce kar za przeszkadzanie.
- 12. min - GOOL! 1:0 dla Sanoka: Strzyżowski wykorzystuje zamieszanie pod bramką Radzika i stojąc tyłem do bramki otwiera wynik!
- 11. min - Kolejny raz parkanem broni "Radzik". "Drzewko" zdążył już opuścić boks kar.
- 11. min - Po strzale Tuominena, parkanem broni Radziszewski. Kilka sekund później gra przenosi się pod bramkę Sanoka.
- 10. min - "Drzewko" za wysoki kij otrzymuje 2 min kary.
- 8. min - Roberts mocno uderza z prawego bulika i z kłopotami broni "Radzik".
- 7. min - Sanok w pełnym zestawieniu.
- 7. min - Gra przerwana, krążek odbija się od kasku Skrabalaka.
- 5. min - Tarasiuk: Kara 2. min za uderzanie. Cracovia w natarciu.
- 5. min - Na lodzie po raz pierwszy Kucewicz i Bożko.
- 4. min - Strzał Noworyty, Skrabalak broni.
- 3. min - Po raz kolejny uderzał Sliwinski.
- 2. min - Kontra Sanoka: Kostecki dobrze do Sliwinskiego, a ten wprost w bramkarza "Pasów". Zmarnowana dobra okazja
- 1. min - Pasiut przedarł sie prawą stroną i z bliska próbował wepchnąć krążek do siatki. Dobrze broni Skrabalak. Przepychanki za bramką Sanoka.
- 1. min - Petr Śinagl juz zdołał oddać strzał, ale ponad bramką.
- 1. min - Rozpoczęcie meczu. Krążek dla Sanoka.

Obie drużyny są już po rozgrzewce. W bramce Cracovii tradycyjnie zagra już Rafał Radziszewski, natomiast między słupkami ekipy Sanoka stanie Mateusz Skrabalak. W czwartej piątce gospodarzy wystąpią nowo pozyskani Artiom Bożko oraz Paweł Kucewicz.

#53 Robert Kowalówka B 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0.00 0:05 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 2.77 36 36 0 0 0 0 91.67 64:55 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0
#74 Artiom Bożko LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Rafał Dutka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Grzegorz Pasiut ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartosz Hućko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 4 3.69 46 46 0 0 0 0 91.30 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1