4:2 Quinn Sproule #29 ( Steven Tarasuk #44, Bryan Cameron #12 ) +/-
5:2 Nathan Sliwinski #13 ( Jared Brown #11, Bryan Cameron #12 ) +/-
6:2 Bryan Cameron #12 ( Jared Brown #11, Steven Tarasuk #44 ) +/-
(+1) 5/4 54:30
01:56 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
06:25 2 min. Marek Strzyżowski #80 Zahaczenie
13:45 2 min. Marek Modrzejewski #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:59 2 min. Marek Modrzejewski #77 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
45:18 2 min. Marcin Biały #88 Trzymanie przeciwnika
48:10 2 min. Kamil Paszek #9 Uderzanie kijem
52:21 2 min. Damian Piotrowicz #81 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:16 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:24 2 min. Michael Danton #34 Zahaczenie
59:52 2 min. Radim Haas #16 Zahaczenie
- 60 min. - Koniec Meczu. 6-2.
- 59 min. - Z niebieskiej mocny strzał Bezuski odbija parkanem Skrabalak.
- 59 min. - Unia w przewadze, ale podanie ląduje na uwolnieniu. Goście wyraźnie podłamani wynikiem.
- 57 min. - Tuominen z niebieskiej odbija Witek, prosto na kija Naparły, ale ten nie trafia do bramki.
- 56 min. - Uderzenie Camerona obok słupka.
- 55 min. - GOL! 6-2! Cameron z bliska wykorzystuje przewagę sanoczan.
- 53 min. - GOL! 5-2! Zamieszanie pod bramką Witka, gąszcz kij, najprzytomniej zachował się Sliwinski, którego strzał ląduje przy słupku.
- 51 min. - Brown z bliska, ale Witek przyciska gumę do parkanu.
- 50 min. - Biały wzdłuż bramki do Kosteckiego, jego strzał z bulika odbija Witek.
- 49 min. - Sędzia usunął z pomiędzy boksów dyrektora klubu Macieja Bilańskiego po interwencji kierownika Unii. Ten po minucie wrócił z identyfikatorem, ale w następnej przerwie sędzia ponawia swoją "prośbę".
- 49 min. - GOL! 4-2! Sproule przeciągnął krążek do środka, uderzył po lodzie czym zaskoczył Witka strzałem pomiędzy parkanami.
- 47 min. - Fatalna interwencja obrońcy Sanoka, Adamus przejął gumę, podawał pod bramkę, ale tam guma została przejęta przez gospodarzy i wybita z tercji.
- 46 min. - Groźny strzał Gabrysia końcówka parkanu broni Skrabalak.
- 45 min. - Roberts mocno z bulika, łapie Witek.
- 44 min. - Vosatko mocno, na raty broni Skrabalak.
- 43 min. - S. Kowalówka z bulika, odbija Skrabalak.
- 42 min. - GOL! 3-2! Cameron uderza z nadgarstka pod poprzeczkę bramki Witka. Zza bramki podawał Brown.
- 41 min. - Strzał Sliwinskiego odbija Witek, kontra Unii i ofiarną interwencją Sproule zażegnał zagrożenie pod bramką gospodarzy.

- 40 min. - Koniec II tercji. Strzały: 15 - 10.
- 38 min. - Haas przeprowadził indywidualną akcję, minął obrońcę, ale jego strzał zatrzymał Skrabalak.
- 36 min. - Próbował Brown, ale obok słupka.
- 34 min. - Uderzenie Dantona w słupek z dwóch metrów, akcja trwa jeszcze dobrą minutę. Sędzia po pierwszej przerwie w grze sprawdził wideo, ale nie było bramki.
- 32 min. - GOL! 2-2! Sliwinski z bliska pakuje gumę do bramki po asyście Browna.
- 32 min. - GOL! 1-2! Sędzia uznaje bramkę dla sanoczan, po strzale unitów nie było bramki, poprzeczka. Samuel Roberts z bulika uderzył z nadgarstka, błąd Witka któremu przechodzi guma obok parkanu.
- 32 min. - Niesamowita sytuacja! Unita kropnął w poprzeczkę, akcja trwała nadal (sędzia pokazywał że będzie w najbliższej przerwie w grze sprawdzał wideo), sanoczanie za sprawą Robertsa od razu zdobyli gola. Ciekawe jakie będą rozstrzygnięcia! Sędzia Radzik analizuje wideo.
- 32 min. - Strzyżowski do Tuominena, nad bramką.
- 31 min. - Dwie akcje Unii, ale Skrabalak na posterunku.
- 30 min. - GOL! 0-2! Vosatko strzela spokojnie nad parkanem Skrabalaka.
- 30 min. - Karny, Roberts sfaulował Daneczka, który wyszedł na sytuację sam na sam. Protestują zawodnicy, że czeski napastnik już wcześniej się przewrócił i wpadła na bramkarza. Sędzia sprawdza WIDEO, ale krążek nie wpadł do bramki. Mamy rzut karny. Strzela Vosatko, do szatni zjechał Daneczek.
- 27 min. - Kostecki sam ruszył na bramkę Witka, ale uderza fatalnie z klepy dwa metry obok bramki!
- 26 min. - Brown sam przed bramką, ale uderza z metra nad poprzeczką!
- 25 min. - Salija z niebieskiej, ale Witek niezasłonięty spokojnie łapie gumę.
- 24 min. - Bezuska pod bramkę z niebieskiej, łapie Skrabalak.
- 23 min. - Sanoczanie atakują, ale ponownie Sliwinski trafia wprost w bramkarza z dwóch metrów.
- 22 min. - Witek broni strzał Strzyżowskiego z wysokości bulika i z bliska dobitkę Dantona.
- 21 min. - Cameron pod bramkę do Sliwinskiego, ten z bliska prosto w bramkarza.

- Koniec I tercji. Strzały: 14-11
- 20 min. - Sliwinski z pierwszego krążka, obok bramki.
- 18 min. - Wilusz pod bramką, ale został przyblokowany.
- 17 min. - Cameron miesza pod bramką Unii, zagrywa do Browna, ten jednak uderza mocno nad poprzeczką.
- 16 min. - Haas przed bramką, zmienił lot krążka, ten minimalnie minął słupek.
- 15 min. - Trzy bramowe sytuacje gospodarzy podczas gry w przewadze. ale Strzyżowski raz trafia nad poprzeczką, następnie Witek efektownie wyciąga się jak długi broniąc rakiem a strzał Robertsa zatrzymał parkanem.
- 14 min. - Cameron przeprowadził indywidualną akcję, faulowany został przez Modrzejewskiego.
- 14 min. - Gabryś z niebieskiej, odbija Skrabalak.
- 13 min. - Wilusz minął obrońce, stanął sam przed Witkiem, ale nie trafił w bramkę.
- 12 min. - Danton pod bramkę, tam został popchany przez obrońce na bramkarza i powstało małe zamieszanie.
- 10 min. - Dwie sytuacje Kosteckiego, najpierw się minął z krążkiem a w następnej akcji nie trafił dokładnie w krążek.
- 9 min. - 0-1! Błąd Sproula pod bramką i do pustej trafia Malicki. Podawał wzdłuż bramki Budzowski.
- 8 min. - Kontra Białego z Kosteckim, strzał tego pierwszego odbija Witek.
- 7 min. - Cameron wyjechał na czystą sytuację, został potrącony przez rywala ale sędzia nie reaguje, Brown dostał podanie ale już był na spalonym.
- 6 min. - Azari wjechał do środka tercji, ale w ostatniej chwili Unici podbili mu kija.
- 5 min. - Z niebieskiej Tarasuk, bez problemu Witek.
- 4 min. - Adamus spod bandy, pewnie łapie do raka Skrabalak.
- 4 min. - Brown objechał bramkę, uderzył z ostrego kąta - ale zbyt lekko.
- 3 min. - Bezuska na wprost bramki, ale strzela nad poprzeczką po interwencji łapaczką Skrabalaka.
- 2 min. - Hass z boku, mrozi w parkanach Skrabalak.
- 1 min. - W bramce Skrabalak i Witek.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#33 Jason Missiaen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 2 2.00 31 31 0 0 0 0 93.55 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 6 6.00 43 43 0 0 0 0 86.05 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#16 Radim Haas ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0