24:04 2 min. Bryan Cameron #12 Uderzanie kijem
25:43 2 min. Jared Brown #11 Uderzanie kijem
29:25 2 min. Bogusław Rąpała #23 Uderzanie kijem
50:28 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:00 2 min. Patrik Vrána #92 Ostrość
51:00 2 min. Tony Vidgren #3 Przeszkadzanie
Koniec meczu, zasłużone zwycięstwo Sanoka.
60 min. - GOL! 1:4! W ostatniej sekundzie meczu honorowego gola dla JKH zdobywa Łukasz Nalewajka!
59 min. - GOL! 0:4! Kontra gości 2 na 1, Cichy do Szczechury i ten pokonuje Tomljenovicia!
59 min. - Sanoccy kibice głośno świętują zwycięstwo swojej drużyny.
58 min. - GOL! 0:3! Szybko sanoczanie wykorzystują pustą bramkę. Po zaledwie ośmiu sekundach Szczechura zdobywa trzeciego gola dla gości!
58 min. - 2:49 min. do końca, Tomljenović zostaje w boksie, JKH zagra sześcioma w polu.
58 min. - Szczęśliwa obrona Missiaena. Czas dla JKH.
56 min. - Kontra Sanoka i strzał Kartoszkina broni Tomljenović.
56 min. - Kulas strąca krążek po strzale Bigosa i ten przechodzi tuż obok słupka! JKH atakuje, jednak goście skutecznie się bronią.
55 min. - Szansa przed Górnym, ale uderzenie nad bramką.
54 min. - Mocny strzał Latala broni Missiaen.
54 min. - Sanok w komplecie.
52 min. - Laszkiewicz zza bramki do Górnego, jego strzał po rykoszecie przechodzi nad bramką.
51 min. - Kolejna kara dla Sanoka.
50 min. - Uderzenie Dantona broni Tomljenović.
49 min. - Mocny strzał Kosteckiego przelatuje nad bramką, w odpowiedzi uderzenie Bordowskiego parkanem odbija Missiaen.
48 min. - Sanok w komplecie.
47 min. - Fatalna strata Tomljenovicia za bramką, krążek przejmuje jeden z gości i wystawia partnerowi, jednak Tomljenović piłkarską paradą naprawia swój błąd!
46 min. - JKH zamyka Sanok przed ich bramką, jednak brakuje strzałów.
45 min. - Strzela Kostecki, jednak Tomljenović dobrze skraca kąt. Po chwili szansa Camerona, ale był zbyt ostry kąt na strzał.
44 min. - Zamieszanie przed sanocką bramką, krążek znalazł się kilkanaście centymetrów od linii bramkowej, ale jeden z obrońców zdołał go wybić!
43 min. - Danieluk przed bramką Missiaena obrócony tyłem, jednak uderza, ale broni golkiper gości.
42 min. - Strzał Kulasa broni Missiaen.
41 min. - Początek trzeciej tercji.

Koniec drugiej tercji.
39 min. - Petro zjeżdża do boksu, gramy dalej.
39 min. - Petro leży na tafli, gra przerwana.
38 min. - JKH w ataku, ale dość nieporadnie to wygląda.
37 min. - Kontra Sanoka, strzał Camerona z czystej pozycji prosto w Tomljenovicia.
35 min. - Efektowny atak Plichty na Dantonie, który przez chwilę chyba nie wie co się dzieje, lekko zamroczony, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.
34 min. - Rykoszet po strzale Tarasuka i świetna interwencja Tomljenovicia! JKH w komplecie.
32 min. - Uderzenie Browna odbija do boku Tomljenović, a dobitka Sproule wysoko ponad bramką.
32 min. - Kolejne osłabienie obronione przez gości.
32 min. - Janaczek uderza obok bramki.
30 min. - Górny z bliska i broni Missiaen!
29 min. - Roberts z dystansu, zasłonięty Tomljenović odbija parkanem.
29 min. - Strzał Laszkiewicza w środek bramki.
28 min. - Spięcie Kulasa z Dantonem, ale sytuacja szybko opanowana przez sędziów.
28 min. - Kilka dobrych interwencji Missiaena po strzałach gospodarzy i Sanok gra w komplecie.
26 min. - Kolejna kara i JKH zagra przez 20 sekund 5 na 3.
26 min. - Sanok dobrze się broni podczas osłabienia.
24 min. - Górny z dystansu obok bramki.
23 min. - GOL! 0:2! Z dystansu uderza Vidgren, przed bramką krążek lekko strąca Cichy i Tomljenović bez szans!
22 min. - GOL! 0:1! Strzyżowski w sytuacji sam na sam pokonuje Tomljenovicia!
22 min. - Kontra Sanoka, mocny strzał Dantona odbija przed siebie Tomljenović, a krążek ręką do bramki wrzuca Szczechura i sędzia słusznie nie uznaje bramki.
21 min. - Bordowski zostawia krążek Latalowi, ten strzela spod niebieskiej, ale prosto w Missiaena.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Szczechura po lodzie, odbija Tomljenović.
19 min. - Sporo niedokładności i mało strzałów z obu stron.
16 min. - Błąd jastrzębskiej obrony i strzał Strzyżowskiego odbija bramkarz.
15 min. - Brown z dystansu i łapie Tomljenović.
12 min. - Dobra interwencja Tomljenovicia i po chwili małe zamieszanie między zawodnikami obu drużyn za jastrzębska bramką, są kary dla obu ekip.
12 min. - Zarysowuje się lekka przewaga JKH, jastrzębianie częściej są w tercji gości.
11 min. - Uderzenie Górnego zza zasłony kilku zawodników, jednak prosto w bramkarza.
10 min. - Spod bandy uderza Rostkowski, odbija przed siebie Missiaen, ale nie ma nikogo na dobitkę.
8 min. - Bordowski uderza w krótki róg, parkanem odbija Missiaen.
7 min. - W dalszym ciągu żadna z drużyn nie przejęła inicjatywy, dobrze grają obie ekipy w obronie.
4 min. - Fatalna strata Stantiena i na dobrą pozycję wychodzi Cichy, jednak napierany przez obrońcę uderza nad bramką.
3 min. - Spod bandy uderza Brown i broni Tomljenović.
3 min. - Póki co wyrównany mecz.
1 min. - Początek meczu.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>