05:35 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Uderzanie kijem
05:35 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Przeszkadzanie
09:49 2 min. Lubomir Vosatko #22 Zahaczenie
10:40 2 min. Damian Tomasik #15 Przeszkadzanie
14:56 2 min. Patryk Wronka #10 Atak kijem trzymanym oburącz
21:11 2 min. Peter Bezuška #6 Trzymanie przeciwnika
25:27 10 min. Filip Wielkiewicz #26 Kara za niesportowe zachowanie 10min
25:27 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Zahaczenie
25:46 2 min. Joni Haverinen #33 Zahaczenie
37:58 2 min. Jussi Tapio #17 Wysoko uniesiony kij
45:21 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Uderzanie kijem
54:35 2 min. Dariusz Wanat #88 Uderzanie kijem
55:50 2 min. Lubomir Vosatko #22 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:01 2 min. Bryan McGregor #71 Natarcie
Koniec!
60. min - 28 sekund do końca. Swój posterunek opuszcza Raszka.
59. min - Oświęcimianie coraz bliżej zwycięstwa.
58. min - Vosatko też. Gramy 5 na 5.
57. min - Wanat jest już na lodzie.
56. min - Ładnie bronią się oświęcimianie. Ofiarnie, z ogromnym poświęceniem.
56. min - Podhale przez 44 zagra w podwójnej przewadze. Na ławce kar melduje się Vosatko.
56. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką.
55. min - Trener Dobosz prosi do siebie sędziów, ale ci nie zamierzają mu się tłumaczyć.
55. min - Efektowny bodiczek na McGregorze. Kanadyjczyk mocno zamroczony. Później wywiązała się szarpanina. Na ławkę kar odesłany tylko Wanat.
54. min - Nowotarski golkiper nie ma dzisiaj dobrego dnia. Nie broni zbyt pewnie. Inna sprawa, że oświęcimianie dobrze pracują na bramkarzu.
53. min - Gabryś z niebieskiej. Krążek ugrzązł między parkanami Raszki.
52. min - Gruszka! Miał dwie okazje, by posłać gumę do siatki. Dobre interwencje Fikrta.
51. min. - Dwie dobre okazje Unii. Najpierw Wojtarowicz, potem Szewczyk. Wielu kibiców widziało już gumę w siatce. Strzały jednak minimalnie niecelne.
50. min - Oświęcimscy kibice oglądają to spotkanie już na stojąco.
49. min - Vosatko sprzedał ładnego bodiczka Zapale.
48. min - GOOOL! 4:3! Oświęcimianie wychodzą na prowadzenie po raz pierwszy w tym meczu. Na listę strzelców wpisuje się Kowalówka. Wcisnął ten krążek do bramki.
47. min - Słabo rozgrywają tą przewagę nowotarżanie. Oświęcimianie wybijają krążek.
47. min - Kontra oświęcimian. Haas wywalczył gumę, wymienił gumę z Adamusem. Potem czeski środkowy uderzył, ale nad poprzeczką.
46. min - Dwie minuty karne dla Kowalówki. Zawodnik nie zgadza się z decyzją sędziego, pokazując, że jedynie podbijał kij rywala.
45. min - Dobre rozegranie krążka w wykonaniu Unii. Uderzenie Haasa, zablokowane przez Mrugałę.
44. min - Teraz to samo po drugiej stronie tafli. Uderzał Gabryś, Raszka odbija krążek do boku.
44. min - Gruszka wypalił z pełnego zamachu. Dobrze Fikrt.
43. min - Daneczek z nadgarstka. Dobijać próbował Kowalówka. Nie udało się
42. min - Coraz ciekawiej zaczyna się robić na lodowisku. Obie drużyny się nie oszczędzają.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Bulik dla oświęcimian.

40. min - Furę szczęścia mieli oświęcimianie. Odpuszczenie krycia mogło zakończyć się stratą czwartej bramki.
39. min - GOOOL! 3:3! Kolejne potężne uderzenie pod niebieskiej w wykonaniu Jerzego Gabrysia! Krążek zatrzepotał w siatce
38. min - Dwie minuty karne dla Tapio.
37. min - Daneczek, potem Kowalówka. Mrozi gumę nowotarski bramkarz.
37. min - Vosatko z niebieskiej! Broni Raszka.
36. min - GOOOL! 2:3! Zapała wykorzystał bierność oświęcimskich defensorów. Objechał bramkę i gdy był na środku tercji pociągnął z nadgarstka. Guma odbiła się jeszcze od poprzeczki i trafiła do siatki
36. min - Wronka do Gruszki, ten stanął oko w oko z Fikrtem. Seria zwodów w wykonaniu 28-letniego skrzydłowego. Nie ma gola.
35. min - Ładna kontra nowotarżan! Wymiana szybkich podań, ale nowotarżanie przekombinowali.
34. min - Piotrowicz! Doszedł do strzału, ale zbyt lekkie było to uderzenie, by pokonać Raszkę.
33. min - Kotłuje się pod nowotarską bramką. Gospodarze poczuli krew.
32. min - Czas dla Podhala.
32. min - GOOOL! 2:2! Mamy wyrównanie w Oświęcimiu. Sposób na Raszkę znalazł Daneczek. Ładny strzał z nadgarstka.
31. min - Teraz czujność nowotarskiego golkipera sprawdził drugi atak oświęcimian. Najpierw Wojtarowicz, potem Szewczyk.
30. min - Wrzutka z niebieskiej, tor lotu krążka próbował zmieniać Daneczek. Szczęście było blisko.
30. min - Nowotarżanie w głębokiej defensywie.
29. min - Budzowski! Genialna okazja młodego napastnika. Nie zdołał posłać gumy do siatki z bliskiej odległości.
28. min - Coraz odważniej grają biało-niebiescy.
27. min. - GOOOL! 1:2! Potężne uderzenie Gabrysia z dystansu znalazło drogę do siatki. Unia łapie kontakt.
26. min - Dwie minuty karne również dla Haverivnena. Oświęcimianie przez 101 sekund zagrają w podwójnej przewadze.
26. min - Dwie minuty karne dla Neupauera i 10 minut za niesportowe zachowanie dla Wielkiewicza. Biało-niebiescy zagrają w przewadze.
26. min - Kowalówka do Daneczka, ale ten przestrzelił.
25. min - Wanat wyłożył gumę Adamusowi, ale ten minimalnie się pomylił.
25. min - Czas dla Unii.
24. min - Oświęcimianie wyglądają na mocno podłamanych. Mogło być 3:0 dla nowotarżan. Tapio trafił w przemieszczającego się Fikrta.
24. min - GOOOL! 0:2! Wronka dobija gumę do pustej bramki. Wcześniej uderzał Kapica.
23. min - Nowotarżanie idą za ciosem. Wrzucili wyższy bieg.
22. min - GOOOL! 0:1! Błyskawiczne rozegranie zamka. Wronka pięknym uderzeniem pod poprzeczkę zaskakuje Fikrta!
22. min - Bezuszka wędruje na ławkę kar. Podhalanie zagrają w przewadze.
21. min - Ładna kontra oświęcimian. Kowalówka dograł do Daneczka, ten wjechał między dwóch defensorów i zostawił gumę Kowalówce. Uderzenie, ale broni Raszka.

20. min - Zapała na środek tercji do McGregora! Ten uderza z pierwszego krążka. Fikrt broni z problemami.
19. min - Świetna interwencja w obronie Wojtarowicza w sytuacji 2 na 1. Wygarnął gumę Wielkiewiczowi.
18. min - Sulka wrzucał gumę na bramkę, ale Fikrt złapał gumę do raka.
17. min - Haas! Dostał gumę od Szewczyka w przestrzeń między bulikami. Nie trafić w krążek.
17. min - Wronka odpokutował swoje winy i wjechał na lód. Gramy w pełnych składach.
16. min - Oświęcimianie rozgrywają zamek. Zbyt dużo podań, zbyt mało uderzeń.
15. min - Wronka ostro potraktował Szewczyka. Dwie minuty karne dla nowotarżanina.
15. min - Szewczyk! Dobijał gumę po uderzeniu Wojtarowicza. Wielu kibiców widziało już gumę w siatce.
14. min - Budzowski ładnie odebrał krążek Różańskiemu. Zjechał do środka i oddał strzał. Jednak to uderzenie nie miało odpowiedniej jakości.
13. min - Gramy w pełnych składach.
12. min - Zakończyła się kara Vosatki. Oświęcimianie przez 71 sekund zagrają w przewadze.
12. min - Jaśkiewicz! Z bliskiej odległości uderzył. Prosto w parkany Fikrta. Pachniało golem dla "Szarotek".
11. min - Tomasik wjechał z impetem w Fikrta. Dwie minuty karne dla nowotarskiego defensora.
11. min - Nowotarżanie próbują. Groźne uderzenia Wronki i Bryniczki.
10. min - Kara dla Vosatki. Nowotarżanie zagrają w przewadze.
9. min - Zapała! Piękny indywidualny rajd reprezentanta Polski. Jednak z jego uderzeniem poradził sobie oświęcimski bramkarz.
8. min - Gramy w pełnych składach.
7. min - Teraz szansa dla Unii. Z lewego skrzydła do środka zjechał Haas. Mierzył w krótki róg, ale Raszka przewidział jego zamiary.
7. min - Kąśliwe uderzenie Kani. Zasłonięty Fikrt popisał się instynktowną interwencją.
6. min - Obustronne wykluczenie. Na ławkach kar meldują się Gębczyk i Wielkiewicz. Ten drugi wyraźnie prowokuje swojego rywala.
5. min - Wronka rozpędzony wjechał do oświęcimskiej tercji. Pociągnął z nadgarstka. Guma powędrowała nad poprzeczką.
4. min - Piotrowicz, ale dobrze interweniuje Raszka.
4. min - Zapała zaatakował Bezuszkę. Oświęcimianie domagają się odgwizdania kary.
3. min - Ależ drybling Daneczka, który na małej przestrzeni ograł dwóch nowotarżan. Poszła kontra, ale biało-niebiescy źle ją rozegrali i Raszka nakrył gumę rakiem.
1. min - Odważnie ruszyli górale. Pierwszy strzał oddał Tapio już po kilkunastu sekundach.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Fikrt i Raszka.

Witamy z Oświęcimia. Za chwilę rozpocznie się czwarte spotkanie ćwierćfinału play-off. Na trybunach kilkunastu kibiców z Nowego Targu.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#16 Radim Haas ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#88 Dariusz Wanat PS 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Maciej Sulka PO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jussi Tapio LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Wielkiewicz LS 0 0 0 0 0 -1 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0