05:05 2 min. Maksim Kartoszkin #97 Zahaczenie
20:57 2 min. Krzysztof Zapała #19 Trzymanie przeciwnika
26:53 2 min. Jarosław Różański #7 Wysoko uniesiony kij
33:35 2 min. Quinn Sproule #29 Uderzanie kijem
43:05 2 min. Tony Vidgren #3 Atak kijem trzymanym oburącz
50:59 2 min. Quinn Sproule #29 Atak kijem trzymanym oburącz
50:59 10 min. Robert Kostecki #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
53:06 2 min. Sebastian Łabuz #68 Trzymanie kija przeciwnika
57:20 2 min. Jarmo Jokila #93 Zahaczenie
- Koniec Meczu. Podhale bliżej brązu. Rewanż w piątek w Sanoku. Rywalizacja do dwóch zwycięstw.
- 60 min. - Czas dla gości, 39 sekund do końca meczu. Missiaen w swoim boksie.
- 59 min. - Kartoszkin w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę.
- 57 min. - Mocny strzał Jaśkiewicza mrozi w parkanach Missiaen.
- 56 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale ostatecznie krążek wybity z tercji.
- 55 min. - Goście bez pomysłu w okresie gry w przewadze.
- 54 min. - Ponownie fiński obrońca Tuominen, próbował dobija Danton, mrozi w parkanach Raszka.
- 53 min. - Tuominen uderzył obok bramki.
- 51 min. - GOL! 5-3! Wronka pod bramkę i z bliska Bryniczka pakuje gumę do bramki.
- 50 min. - GOL! 4-3! Cameron z okolicy bulika strzałem po lodzie pokonał Raszkę.
- 48 min. - Mocny strzał Camerona łapie Raszka.
- 48 min. - Gruszka groźnie uderzał, ale nie trafił w bramkę.
- 47 min. - GOL! 4-2! Jokila idealnie pod bramkę a Różański z bliska pakuje gumę do bramki Missiaena.
- 46 min. - Strzyżowski z bulika, łapie spokojnie Raszka.
- 45 min. - Bryniczka z bliska, jednak krążek pod pachą zatrzymuje Missiaen.
- 44 min. - Haverinen wrzuca pod bramkę, ale sędzia odgwizduje spalonego w polu bramkowym.
- 43 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, Azari próbował wykorzystać ten aspekt, ale Raszka mrozi gumę.
- 42 min. - Zapała uderzył z nadgarstka, uderzył jednak a maskę Missiaena. Chwila przerwy dla sanockiego bramkarza na otrząśnięcie się po tym uderzeniu.
- 41 min. - Strzał Bryniczki spod bandy ale niecelny.

- Koniec II tercji. Strzały: 14 - 7.
- 38 min. - Podhale przycisnęło, goście się pogubili i duże zamieszanie pod bramką sanoczan.
- 37 min. - Błąd Sproula, Gruszka jechał sam na sam ale jeszcze obrońca sanocki wraz z bramkarzem zdołał wytrącić rywala i krążek obronić Missiaen.
- 36 min. - Zapała wjechał w tercje rywala, ale potężny strzał wylądował nad poprzeczką.
- 34 min. - GOL! 3-2! Podhale wychodzi na prowadzenie po wykorzystanym okresie gry w przewadze. Strzał Zapały odbija Missiaen, z dobitką sobie też poradził ale przy drugiej Jokili był bez szans.
- 33 min. - Cameron spod bandy, obok słupka.
- 32 min. - GOL! 2-2! Zapała z obrońcą na plecach wjechał przed bramkę i strzałem pod poprzeczkę pokonał Missiaena.
- 31 min. - Strzyżowski blokowany przed bramką Raszki, uwolnił się i uderzył obok słupka.
- 31 min. - Po wygranym wznowieniu uderzył Michalski, obok słupka.
- 30 min. - Sproule z niebieskiej, łapie gumę do raka Raszka.
- 29 min. - Cichy wjechał w tercje rywala, uderzył zza obrońcy, Raszka mrozi gumę w parkanach.
- 28 min. - Cameron niepilnowany na buliku, jego mocny strzał odbija Raszka.
- 27 min. - Faulowany przy bandzie Szczechura uderzony kijem w twarz przez Różańskiego, druga przewaga gości.
- 25 min. - Z niebieskiej Mrugała, spokojnie do raka łapie Missiaen.
- 25 min. - Kania wrzucił gumę na bramkę Missiaena ale ten spokojnie mrozi gumę.
- 23 min. - Strzał Tuominena odbija bo boku Raszka.
- 22 min. - Haverinen z niebieskiej, obok bramki.
- 21 min. - Pierwsza kara dla gospodarzy, sanoczanie zagrają w przewadze.

- Koniec I tercji. Strzały: 10 - 15.
- 19 min. - Cichy przejął gumę po stracie defensywy gospodarzy, ale trafia obok bramki.
- 18 min. - Uderzenie Azariego z backhandu odbija Raszka.
- 17 min. - McGregor spod bandy, łapie spokojnie Missiaen.
- 16 min. - Kartoszkin zza bulika odbija barkiem Raszka.
- 15 min. - Strzyżowski, ale spokojnie wybija Raszka.
- 13 min. - Strzał z boku Daniela Kapicy, odbija spokojnie Missiaen.
- 12 min. - Uderzenie Neupauera, z trzech metrów broni Missiaen. Krążek ugrzązł w jego parkanach.
- 11 min. - Udana interwencja Missiaena po strzale McGregora.
- 11 min. - Roberts z niebieskiej obok bramki, próbował ją objechać Kostecki ale zablokowany.
- 10 min. - GOL! 1-2! Szczechura nieatakowany wjechał przed bramkę, wyciągnął bramkarza i strzelił obok niego.
- 10 min. - Neupauer w dogodnej sytuacji wywrócił się na krążku w kontrze Sliwinski w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę.
- 9 min. - Strzał Kosteckiego odbija do boku Raszka.
- 7 min. - Bryniczka w zamieszaniu po błędzie obrony, lecz strzał został zablokowany.
- 6 min. - GOL! 1-1! W osłabieniu Cameron w sytuacji sam na sam pokonuje Raszkę strzałem między parkanami.
- 5 min. - Gospodarze w przewadze, Haverinen z niebieskiej odbija przed siebie Missiaen.
- 4 min. - Mocny strzał Robertsa broni Raszka.
- 2 min. - GOL! 1-0! Wielkiewicz wzdłuż bramki i Neupauer pokonuje Missiaena.
- 1 min. - Pierwszy bulik dla gości.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Masz swoje typy? Lubisz ryzyko? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#80 Marek Strzyżowski PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0