3:5 Rafał Podlipni #11 ( Patryk Krężołek #8, Jakub Krzak #6 ) +/-
02:29 2 min. Michał Żak #2 Atak kijem trzymanym oburącz
11:44 2 min. Kamil Kalinowski #10 Rzucenie na bandę
20:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
24:31 2 min. Remigiusz Gazda #20 Zahaczenie
24:42 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Atak kijem trzymanym oburącz
40:17 2 min. Kamil Filip #10 Rzucenie na bandę
60 min - Koniec spotkania. Trzy punkty jadą do Tychów!
57 min - Ponownie Galant tym razem sam na sam. Krążek przeleciał nad poprzeczką
55 min- Galant mocno huknął w stronę bramki. Buczek na raty przycisnął krążek do ciała
52 min – Bryk zderzył się z jednym z zawodników szkółki i przez chwilę nie wstawał z lodu. Kilka sekund minęło niż sam z grymasem bólu zjechał do boksu
50 min – GOOL! Natychmiastowa odpowiedź SMS. Podlipni z najazdu zmniejsza prowadzenie gości
49 min – GOOL! Piękne udrrzenie Koguta, który z ostrego kąta podwyższa prowadzenie tyszan
48 min – Fatalne zagranie Jeziorskiego, który spudłował z metra
45 min - Noworyta wprasowany w bandę jednak zgodnie z przepisami. Młody zawodnik ledwo zjechał do boksu o własnych siłach
43 min - Szybka kontra SMS. Ma. Rybak obok słupka
42 min - GOOL! Ponownie zakotłowało się pod bramką gospodarzy lecz tym razem Galant jakiś sposobem wkuł krążek do bramki
41 min - Kolusz z najazdu w Buczka. Chwilę później potężne zamieszanie pod bramką SMS ale żaden z zawodników nie skierował krążka do siatki
40 min - Koniec drugiej tercji
37 min - GOOL! Kolusz strzelił na bramkę. Krążek przed siebie wybił bramkarz, a to szybko wykorzystał Bepierszcz i tyszanie w końcu na prowadzeniu
35 min - GOOL! W końcu krążek wpada do bramki. Bagiński do Woźnicy, a ten strzałem z najbliższej odległości pokonuje bramkarza Orląt
34 min - Multum szans tyszan ale bramka SMS chyba jest dzisiaj zaczarowana
32 min - Witecki mając odsłoniętą przez Buczka lukę nie zdołał skierować gumy do siatki
29 min - Komorski wjechał przed bramkę jednak nie zdołał czysto trafić w krążek, który minął słupek
27 min - GOOL! Krok z niebieskiej pakuje krążek w okienko
26 min - Zatko sam na sam. Górą Buczek
25 min - SMS w podwójnej przewadze. Zygmunt z bliska wprost w Lewartowskiego
24 min - Cztery szybkie strzały gości jednak wynik nadal bez zmian
23 min - Gazda dwukrotnie obok bramki
21 min - Drużyna SMS została ukarana karą dwóch minut za opóźnianie gry. Nie popisał się kierownik drużyny, który zaspał i drużyna po syrenie kończącej przerwę jeszcze nie była w boksie
20 min- Koniec pierwszej tercji. Wynik dość zaskakujący mając w pamięci pierwsze spotkanie tych drużyn
18 min - Krótkie bombardowanie bramki SMS ale wynik nadal bez zmian
16 min - Pudło Koguta, który będąc metr od bramki trafił w Buczka
15 min - Galant posłał krążek nad lodem, gumę do boku skierował bramkarz Orląt
13 min - GOOL! Błąd w kryciu SMS spowodował, że sam na sam znalazł się Kristek, który strzałem pod pachę nie dał szans Buczkowi. Bramka zdobyta w liczebnym osłabieniu
12 min - Filip po wznowieniu strzelił wprost w łapaczkę Lewartowskiego
10 min - Witecki po lodzie wprost w bramkarza, który na raty przymroził gumę
7 min - GOOL! Sroka posłał krążek po lodzie, a ten wpadł przy słupku obok bramkarza gości. Bramka uznana po analizie wideo? Tej chyba nie było, gdyż Galant podjechał do sędziego, który siedział w oczekiwaniu na seans i chyba zasugerował, by bramkę uznać
7 min - Analiza wideo po bramce SMS. Czy gol został zdobyty po gwizdku? Zaraz się okaże
5 min - Pociecha mocno lecz ponownie zadźwięczał słupek
4 min - Najpierw Woźnica z bliska wprost w bramkarza, chwilę później Gazda uderzeniem z niebieskiej również nie zdołał pokonać Buczka
3 min - Słupek po strzale Ciury
2 min - Pierwszy celny strzał w dzisiejszym pojedynku. Galant z bliska wprost w Buczka
1 min - Witamy z Sosnowca. Pierwsze wznowienie dla gości

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#31 Kamil Kosowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 3 3.00 23 23 0 0 0 0 86.96 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#33 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Kamil Kalinowski ŚR 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Marcin Kolusz PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#49 Jaroslav Kristek ŚR 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 3 1 2 3 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0