8:2 Oskar Jaśkiewicz #24 ( Alexis Svitac #64, Daniel Kapica #16 ) +/-
17:21 2 min. Joni Haverinen #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:55 2 min. Jarmo Jokila #93 Przeszkadzanie
21:02 2 min. Dariusz Gruszka #79 Opóźnianie gry
22:32 2 min. Adam Krok Trzymanie przeciwnika
49:49 2 min. Joni Haverinen #33 Trzymanie przeciwnika
51:07 2 min. Patryk Gogoc Uderzanie kijem
55 .min - GOOOL! 8:2! Rozstrzelali się obrońcy. Prowadzenie podwyższył Oskar Jaśkiewicz.
52. min - GOOOL! 7:2! Idą za ciosem gospodarze. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Tomasik!
51. min - GOOOL! 6:2! Michalski po indywidualnej akcji pokonuje Lewartowskiego! Bramka zdobyta w osłabieniu.
50. min - Dwie minuty karne dla Haverinena.
46. min - Przyspieszyło Podhale. Na razie nie potrafią znaleźć sposobu na Kamila Lewartowskiego.
43. min - Nie forsują się nowotarżanie. Widać, że chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
42. min - Mocny strzał Haverinena, broni Lewartowski.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Gruszka do Hattunena, ale ten uderzył niecelnie.
38. min - Szuka swojego gola w tym spotkaniu Jarmo Jokila. Kolejne uderzenie w wykonaniu fińskiego skrzydłowego. Broni Lewartowski.
37. min - Teraz nowotarżanie starają się kontrolować spotkanie. Uspokoili grę.
36. min - GOOOL! 5:2! Rozpędzają się "Szarotki". Daniel Kapica zdobywa piątego gola. Strzał z najbliższej odległości.
36. min - Jokila wymanewrował defensorów rywali, ale jego uderzenie z bekhendu niecelne.
35. min - GOOOL! 4:2! Kolejny cios wyprowadzają nowotarżanie! Gruszka do Bryniczki, a ten ładnym uderzeniem po lodzie pokonuje Lewartowskiego.
34. min - Neupauer! Uderzył z przestrzeni między bulikami, ale guma odbiła się od poprzeczki.
33. min - Widać, że gospodarze mają spore problemy z wyprowadzaniem krążka. Brakuje im płynności w grze.
31. min - Teraz dwie naprawdę ładne akcje nowotarżan. Kilka szybkich podań i strzał. Broni Lewartowski.
30. min - Połowa meczu za nami. Nowotarżanie prowadzą 3:2, ale ich styl delikatnie mówiąc nie zachwyca.
29. min - Próbowali odpowiedzieć gracze SMS. Kontra pierwszej formacji zastopowana.
28. min - GOOOL! 3:2! Podhale na prowadzeniu. Gruszka ładnie zagrał wzdłuż bramki do Hattunena, a ten nie miał większych problemów z trafieniem do siatki
26. min - Widać, że nowotarżanie chcą wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił.
24. min - GOOOL! 2:2! Iossafov doprowadza do wyrównania - po prawdzie trafienie samobójcze.
24. min - Znów kontratak "Szarotek" Gruszka, który zakończył wykluczenie, dograł do Iossafova, ale ten fatalnie przestrzelił.
23. min - Kontra nowotarżan. Syrej w sytuacji sam na sam. Broni Lewartowski!
22. min - 113 sekund w podwójnej przewadze będą grać goście.
22. min - Kolejna kara dla Podhala. Dariusz Gruszka źle wystrzelił gumę z własnej tercji. Krążek poza lodowiskiem, Gruszka wędruje na ławkę kar.
21. min - Jokila wędruje na ławkę kar. Młodzież SMS zagra w przewadze,

20. min - Kontratak Iossafova, zatrzymany przez Lewartowskiego
20. min - Gramy w pełnych składach.
19. min - Nie układa się gra w przewadze młodym zawodnikom.
18. min - Dwie minuty karne dla Haverinena. Okazja dla sosnowiczan, by podwyższyć prowadzenie.
17. min - Dobrze grają dzisiaj zawodnicy SMS. Starają się wykorzystać każdą okazję do kontrataku.
16. min - Sulka! Uderzał z nadgarstka, ale ten strzał nie miał odpowiedniej precyzji.
15. min - GOOOL! 1:2! Co się odwlecze to nie uciecze. Kamienicki wyprowadza "Szkółkę" na prowadzenie.
14. min - Sosnowiczanie w sytuacji 2 na 1 z Błażejem Kapicą. Uderzał Anklewicz, ale Kapica był na posterunku.
12. min - GOOOL! 1:1! Sosnowiczanie błyskawicznie odpowiadają. Na listę strzelców wpisuje się Maciej Rybak, który zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Grusczyka..
12. min - GOOOL! 1:0! Mamy pierwszego gola w tym spotkaniu. Uderzał Dariusz Gruszka.
11. min - Kolejny mocny strzał w wykonaniu nowotarżan i kolejna dobra interwencja Lewartowskiego.
11. min - Haverinen w sytuacji sam na sam z Lewartowskim, górą sosnowiecki bramkarz
9. min - Coraz mocniej kotłuje się pod sosnowiecką bramką.
8. min - Dobra sytuacja Gruszki, ale nowotarski skrzydłowy nie zdołał trafić do siatki. Kibice obecni na nowotarskim lodowisku aż złapali sie za głowy.
7. min -
6. min - Daniel Kapica występuje dziś w pierwszej formacji z Jarmo Jokilą i Arteme Iossafovem. Próbował uderzać z bulika, bez powodzenia.
5. min - Dwa uderzenia Jaśkiewicza, ale Lewartowski jest na posterunku.
4. min - Sporo prostych błędów w szeregach obu ekip.
3. min - Teraz kontra młodych sosnowiczan Maciej Rybak szukał strzału, ale został zablokowany przez powracającego nowotarżanina.
2. min - Iossafov chciał zmieścić krążek między parkanami Lewartowskiego.
2. min - Pierwsza sytuacja dla "Szkółki". Uderzał Jóźwik, ale Kapica broni.
1. min - Kąśliwe uderzenie Bryniczki. Broni sosnowiecki bramkarz.
1. min - Zaczynamy.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#88 Mateusz Michalski LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SMS PZHL
#1 Kamil Lewartowski B 8 8.00 49 49 0 0 0 0 83.67 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#25 Oskar Prokop B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Maciej Anklewicz PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0