01:45 2 min. Maciej Bielec #18 Atak kolanem
02:34 2 min. Krzysztof Kantor #76 Uderzanie kijem
02:34 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
02:58 2 min. Maciej Rompkowski #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:39 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
16:39 2 min. Maciej Rompkowski #15 Ostrość
21:04 2 min. Petr Polodna #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:05 2 min. Mārtiņš Porejs #7 Wymuszanie kary (symulowanie)
28:03 2 min. Zachary Josepher #14 Wysoko uniesiony kij
37:07 2 min. Ryan Barlock #42 Wysoko uniesiony kij
39:53 2 min. Krzysztof Kantor #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:25 2 min. Zachary Josepher #14 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
49:25 2 min. Marcin Biały #88 Trzymanie przeciwnika
51:18 2 min. Krzysztof Kantor #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
58 min- GOOL 3:5! Nahunko objechał bramkę, do krążka dopadł Strzyżowski i umieścił go nad bezradnym Szczerbą.
58 min- Analiza video czy wpadła bramka dla gości. Sędzia uznaje bramkę.
55 min- GOOL 3:4 Pesta najsprytniej pod bramką Grajewskiego i mamy kontaktową bramkę!
54:48 Pesta - Rompkowski, Nowak
51:18 Kantor tripping
51 min- GOOL 2:4! Polodna wykazał najwięcej sprytu pod bramką i dobił strzał Kantora.
50:23 Polodna - Kantor, Marzec 5/4
49:25 Biały, Trzymanie
49 min- Kolejny raz druga formacja gości poważnie zagraża bramce Szczerby, tym razem Troszyn, ale do raka złapał bramkarz gospodarzy.
49 min- Nowak huknął z niebieskiej, ale krążek poleciał obok słupka.
48 min- Dużo szczęścia po stronie gospodarzy, że nie padła kolejna bramka dla gości.
46 min- Analiza video czy padła bramka dla gości. Nie ma bramki.
46 min- Peca ze ściąganej, ale nad bramką.
44 min- Steber w dogodnej sytuacji obok bramki.
41 min- GOOOL 1:4! Troszyn otrzymał podanie wzdłuż bramki i umieścił gumę w odsłoniętej bramce Szczerby.
41 min- Wznowienie dla gości.

Koniec II tercji. Goście zdecydowanie lepiej poczynali sobie w niej od gospodarzy co odzwierciedla wynik i liczba sytuacji dla gości. Na ostatnią tercję zapraszamy około godz. 19:32.
39 min- Bogdziul w osłabieniu otrzymał fantastyczne podanie od Nahunki i znalazł się sam na sam, ale kijem jego strzał zatrzymał bramkarz Automatyki.
37 min- Znów Nahunko, tym razem wykończył strzałem akcję 2 na 1, ale broni Szczerba.
36 min- Lorek sam na sam, ale nie trafił nawet w bramkę.
35 min- Jaworski oddał strzał zza obrońcy, ale na posterunku Szczerba.
32 min- GOOL 1:3! Biały przechwycił krążek, niepilnowany wjechał do tercji i technicznym strzałem znalazł lukę między sprzętem bramkarskim gdańskiego golkipera.
31 min- Kąśliwy strzał Troszyna, do boku zbija Szczerba.
28 min- GOOL 1:2! Kantor oddał strzał, którzy pierwotnie zablokował zawodnik gości, ale podjechał do krążka i z bliska nie dał szans Grajewskiemu na obronę.
26 min- Stopniowo przewagę uzyskują goście, którzy raz po raz strzelają na bramkę Szczerby.
23 min- GOOL 0:2! Wzorowo rozegrana przewaga przez druga formacją GKS-u i po dograniu wzdłuż bramki z bliska gumę do siatki posłał Oskar Krawczyk.
21 min- Znów piękna akcja Nahunki, może się dziś podobać gra tego zawodnika.
21 min- Krążek dla gospodarzy.

Koniec I tercji. Dużo przypadkowości z obu stron, jednak w pamięć zapadła piękna akcja duetu Nahunko - Troszyn. Na drugą odsłonę zapraszamy około godz. 18:50.
16 min- GOOL! 0:1 Kapitalna dwójkowa akcja Nahunki i Troszyna, akcję zakończył wychowanek Zagłębia Sosnowiec i strzałem z backhandu nie dał szans Szczerbie.
14 min- Skutchan dobijał z bliska strzał Lehmanna, ale nieczysto trafił w krążek i nie pokonał bramkarza gości.
13 min- Strużyk wjechał do tercji lewą stroną i oddał strzał, ale nie miał z nim żadnych problemów Grajewski.
11 min- Troszyn z bulika, ale pewnie do raka złapał Szczerba.
9 min- Mało precyzji w zagraniach z jednej jak i z drugiej strony, przez co brak jest klarownych sytuacji.
7 min- Dużo chaosu na lodzie.
3 min- Kamil Sikora w akcji sam na sam, faulowany przed oddanie strzału, ale kończy się tylko na 2 minutowej karze dla Kantora.
2 min- Kontra gości 3 na 1. Akcję strzałem kończy Lorek, ale broni Szczerba.
1 min- Gramy! Pierwszy krążek dla gości. Bronia Szczerba i Grajewski.

0 min- Zawodnicy są już na lodzie za chwilę zaczynamy!
Witamy państwa z Gdańska, za kilka minut początek spotkania, znane są już składy w jakich wystąpią oba zespoły.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>