01:49 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:09 2 min. Dariusz Wanat #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:31 2 min. Oskar Krawczyk #4 Rzucenie na bandę
20:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:25 5 min. Damian Piotrowicz #32 Rzucenie na bandę
48:25 20 min. Damian Piotrowicz #32 Kara za niesportowe zachowanie 10min
52:43 2 min. Ryan Barlock #42 Ostrość
57:14 2 min. Kalvis Ozols #99 Opóźnianie gry
60. min - GOOOL! 2:4! Biały pakuje gumę do pustej bramki
59. min - Unia bez bramkarza. Przez moment zagra w 6 przeciwko 4 katowiczan.
58. min - Nie ma bramki.
58. min - Będzie analiza wideo.
58. min - Haas minął Grajewskieogo i chciał posłać gumę do bramki. Katowiczanie w porę wybili gumę.
58. min - Gabryś z niebieskiej w poprzeczkę!
58. min - Oświęcimianie zagrają w przewadze. Kara dla Ozolsa.
56. min - Bardzo nerwowo robi się na tafli i w boksach.
55. min - Unia nie wykorzystuje przewagi.
54. min - Kasperlik trafiony kijem w twarz przez jednego z katowiczan. Nie ma jednak kary. Na twarzy czeskiego napastnika pojawiła się krew.
53. min - Kasperlik ewidentnie podcięty przez Barlocka. Sędzia Marczuk nakłada karę dopiero po protestach oświęcimian.
52. min - Zbyt wolno i zbyt schematycznie grają katowiczanie.
50. min - Fikrt na razie pewnie strzeże swojego posterunku.
49. min - Tafla uprzątnięta. Gramy. Katowiczanie przez pięć minut będą grali w przewadze
49. min - Kara meczu dla Damiana Piotrowicza za faul na Bogusławie Rąpale. Na twarzy kapitana GieKSy pojawiła się krew.
47. min - Kasperlik był ewidentnie faulowany. Umknęło to uwadze arbitrów.
46. min - Mieliśmy małe problemy z internetem. Wracamy po przerwie. Wynik bez zmian.
43. min - GOOOL! 2:3! Barlock pociągnął z nadgarstka, a guma znalazła się w bramce. Fikrt był zasłonięty.
42. min - Pierwsze minuty dla katowiczan, są zespołem bardziej aktywnym.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę,

40. min - Fikrt obronił uderzenie Łymańskiego.
39. min - Leży na lodzie Lorek. Ale napastnik "GieKSy" opuścił taflę o własnych siłach. Ciekawa sytuacja, były sędzia, a obecnie kierownik "GieKSy" Janusz Strzempek krzyknął do sędziego: - Włodek dwie minuty, przeszkadzanie.
38. min - Sześciu katowiczan uczestniczyło w grze, ale sędziowie tego nie dostrzegli.
38. min - GOOOOL! 2:2! Ozols uderzył z niebieskiej, tor lotu krążka zmienił Bogdziul i mamy remis
35. min - Teraz kocioł pod bramką Fikrta. Uderzał Strzyżowski, dobijać próbował Barlock. Delikatna szarpanina.
34. min - Widać, że dwie bramki zdobyte przez oświęcimian podcięły skrzydła katowiczanom.
32. min - Ładna akcja pierwszego ataku oświęcimian. Daneczek wypuścił Kowalówkę, ten dograł do pozostawionego bez opieki Piotrowicza. Uderzenie z nadgarstka i poprzeczka ratuje katowiczan!
30. min - Oświęcimianie idą za ciosem. Kolejne ataki suną na katowicką bramkę.
29. min - GOOOL! 2:1! Kowalówka wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Ładnie rozciągnął w bramce Grajewskiego i ze stoickim spokojem trafił do siatki
29. min - GOOOL! 1:1! Gabryś uderzył spod bandy, Wojtarowicz zmienił tor lotu krążka i kompletne zaskoczył Grajewskiego
28. min - Oświęcimianie sumiennie pracują na bramkę.
27. min - Paszek uderzał po lodzie. Golkiper gości złapał gumę do raka.
26. min - Kasperlik uderzał z wysokości bulika. Grajewski efektownie odbijakiem.
25. min - Coraz groźniejsi w swoich poczynaniach są oświęcimianie. Grajewski musi być czujny.
24. min - Piotrowicz przedarł się lewym skrzydłem, ale uderzył zbyt lekko.
23. min - Wojtarowicz, odsiadujący dwie minuty kary technicznej, również opuścił ławkę kar.
22. min - Katowiczanie w pełnym składzie.
22. min - Saur popisał się ładnym rajdem. Uderzał w długi róg, ale Grajewski zdołał odbić gumę.
22. min - Ładna akcja Kasperlika i Haasa. Grajewski broni strzał tego drugiego.
21. min - Siły się wyrównają. Oświęcimianie popełnili błąd przy zmianie.
21. min - Piotrowicz! W ostatniej chwili katowiczanie podbili mu kij,
21. min - Zaczynamy drugą tercję. Unia w przewadze.

20. min - Krawczyk wprasował w bandę Wanata. Dwie minuty karne dla katowickiego defensora.
19. min - Strzyżowski! To powinien być drugi gol.
18. min - Przyspieszyli wymianę krążka katowiczanie. Uderzał Bogdziul.
18. min - Katowiczanie w zamku. Uderzał Ozols, ale niecelnie.
18. min - Dwie minuty karne dla Wanata. Katowiczanie ponownie zagrają w przewadze. To świetna okazja, by przed przerwą podwyższyć powadzenie.
16. min - Oświęcimianie szukają wyrównującego gola. Ale w ich ofensywnych akcjach brakuje błysku i odpowiedniej jakości.
15. min - Może teraz ten mecz nabierze rumieńców.
14. min - GOOOL! 0:1! Katowiczanie obejmują prowadzenie. Peca powalczył do końca o krążek i strzałem z niemal zerowego kąta zaskoczył Fikrta
13. min - Zakotłowało się pod bramką Fikrta. Uderzali Strzyżowski i Sikora .
12. min - Kowalówka do Daneczka, ten sprytnie przyłożył łopatkę kija. Katowicki golkiper był na posterunku.
10. min - Teraz indywidualnie zagrał Malicki. Oddał strzał, ale Grajewski obronił ten strzał.
8. min - Biały zostawił gumę Sikorze, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.
7. min - Teraz Daneczek próbował uderzać od zakrystii,
7. min - Strzałów, a co za tym idzie - sytuacji bramkowych póki co jak na lekarstwo.
6 min - Dużo niedokładności w szeregach obu ekip.
4. min - Katowiczanie nie stworzyli zagrożenia podczas gry w przewadze.
3. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
2. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka.
1. min - Zaczynamy szlagier grupy słabszej.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#77 Wojciech Koczy PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#70 Witold Łazarz B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Kamil Paszek PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Damian Piotrowicz PS 0 0 0 0 0 -1 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#79 Jakub Šaur PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Maciej Szewczyk PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Lubomir Vosatko LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tauron KH GKS
#41 Kamil Berggruen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Władysław Grajewski B 2 2.00 23 23 0 0 0 0 91.30 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0