05:50 2 min. Marcin Jóźwiak #5 Atak kijem trzymanym oburącz
12:02 2 min. Maciej Anklewicz #12 Zahaczenie
23:56 2 min. Damian Piotrowicz #32 Zahaczenie
38:02 2 min. Mateusz Gębczyk #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:22 2 min. Lubomir Vosatko #22 Atak kijem trzymanym oburącz
48:20 2 min. Wojciech Koczy #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:48 2 min. Olaf Bizacki #9 Uderzanie kijem
50:05 2 min. Daniel Malczewski #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:30 2 min. Mateusz Zieliński #4 Wysoko uniesiony kij
54:56 2 min. Kamil Wałęga #21 Zahaczenie
59:50 2 min. Kamil Paszek #9 Zahaczenie
60. min - Jeszcze kara dla Kamila Paszka.
59. min - Bardzo aktywny jest dzisiaj Wojciech Koczy. Oddaje mnóstwo strzałów.
58. min - Ostatnie dwie minuty meczu.
57. min - Zygmunt nie trafia do pustej bramki. To powinien być honorowy gol dla "szkółki".
56. min - GOOOL! 8:0! Unia błyskawicznie wykorzystuje okres gry w przewadze. Potężne uderzenie Vosatki ląduje w bramce
55. min - Dwie minuty karne dla Wałęgi.
54. min - Sygnalizowana kara. Łazarz zjechał z bramki. Unia gra 6 na 4.
52. min - GOOOOL! 7:0! Kysela potężnym uderzeniem pokonuje Zawalskiego
51. min - Małe problemy z serwerem. Póki co wynik bez zmian. Oświęcimianie grają w podwójnej przewadze.
47. min - Malicki z nadgarstka! Próbował uderzać w okienko, Zawalski pewnie interweniuje.
46. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Podopieczni Piotra Sarnika nie stworzyli zagrożenia.
44. min - Dwie minuty karne dla Vosatki.
43. min - Widać, że oświęcimianie mają ochotę na kolejne gole.
42. min - Kolejny mocniejszy zryw oświęcimian. Uderzał Tabaczek.
41. min - GOOOL! 6:0! Bezuszka ładnie dograł do Daneczka, a ten precyzyjnym uderzeniem w długi róg zaskoczył Zawalskiego.
41. min - Zaczynamy. Zmiana w sosnowieckiej bramce.

40. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Pewny w bramce jest też Witold Łazarz.
39. min - Dwie minuty karne dla Gębczyka. Szansa dla zawodników "szkółki".
37. min - Oświęcimianie grają na razie na 4 ataki i 3 pary defensorów. Nie wyjechali jeszcze Hatłas i Lacheta.
35. min - Strata Gębczyka, ale pomocną dłoń wyciągnął do niego Saur, który odebrał gumę rywalowi.
34. min - Uderzał Vosatko. Dobrze interweniuje Prokop.
33. min - Jest już chyba po meczu. Oświęcimianie zwolnili tempo.
32. min - Nie ma dzisiaj szczęścia Damian Piotrowicz. Prokop broni jego kolejny strzał.
31. min - GOOOL! 5:0! Ondrzej Kasperlik strzałem między parkanami pokonuje Prokopa.
31. min - Czeski defensor podniósł się i o własnych siłach zjechał do boksu.
31. min - Kysela zderzył się z bandą. Groźnie to wygląda.
31. min - Jóźwik w sytuacji sam na sam z Łazarzem. Dobrze interweniuje oświęcimski golkiper.
30. min - Martin Kasperlik w sytuacji sam na sam z Prokopem. Niecelne uderzenie czeskiego skrzydłowego.
29. min - Przyspieszyli oświęcimianie. Rozsmakowali się w zdobywaniu bramek.
28. min - GOOOL! 4:0! Co się odwlecze, to nie uciecze. Na listę strzelców wpisuje się Koczy.
27. min - Ładna akcja oświęcimian. Daneczek do Piotrowicza, ten jednak przestrzelił. To powinna być czwarta bramka dla ekipy z Chemików 4.
26. min - Gramy w pełnych składach. Unia dobrze się broniła.
25. min - Uderzał Zieliński. Broni Łazarz.
24. min - Dwie minuty karne dla Piotrowicza. "Szkółka" zagra w przewadze.
22. min - Tymczasem kolejna akcja oświęcimian. Uderzał Haas, szybko dobijał Kasperlik. Dobra interwencja Prokopa.
21. min - GOOOL! 3:0! Sporo przypadkowości, ale guma ląduje w bramce. Gola zapisano na konto Sebastiana Kowalówki

20. min - Oświęcimianie próbują iść za ciosem. Wanat do Malickiego. Nie ma jednak trzeciego gola.
19. min - GOOOL! 2:0! Ładna akcja drugiego ataku biało-niebieskich, zwieńczona celnym uderzeniem Kasperlika.
18. min - Sołtys szukał sposobu na Łazarza. Oświęcimski golkiper odbił jego uderzenie.
17. min - Saur próbował podłączyć się do akcji ofensywnej. Ładne uderzenie i ładna interwencja Prokopa.
16. min - Ładna kontra sosnowiczan. Krężołek zatrzymany przez powracającego defensora.
15. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Sporo strzelają oświęcimianie. Vosatko, Gabryś, Kysela - ich strzały pewnie obronił Prokop.
13. min - Kolejna kara dla SMS PZHL Sosnowiec. Anklewicz faulował Wanata.
11. min - Ładna szarża Piotrowicza, który zjechał do środka. Nie zdołał jednak zmieścić gumy między parkanami Prokopa.
10. min - Ondrzej Kasperlik w sytuacji sam na sam z Prokopem. Górą bramkarz "Szkółki". Na uwagę zasługiwało ładne podanie Vosatki.
9. min - Zygmunt próbował zaskoczyć Łazarza. Oświęcimski golkiper na posterunku.
8. min - Gramy w pełnych składach.
7. min - Sporo strzelają oświęcimianie, jednak póki co dobrze radzi sobie bramkarz sosnowiczan,
6. min - Dwie minuty karne dla Jóźwiaka.
4. min. - Ładne rozegranie krążka między Malickim i Wanatem. Próba uderzenia. Prokop jest czujny.
3. min - Daneczek do Kowalówki! Nie ma bramki. Kowalówka był chyba zahaczany przez obrońcę SMS i właśnie dlatego wpadł do bramki.
2. min - GOOOL! 1:0! Haas otwiera wynik spotkania
1. min - Zaczynamy! W bramkach Łazarz i Prokop.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#77 Wojciech Koczy PO 1 1 1 0 2 2 2 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 2 0 2 3 2 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0