(-) Kubeš #6, Kulas #10, Laszkiewicz #81, Lenďák #71, Nalewajka #20, Nalewajka #22
59:08
02:02 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Ostrość
02:02 2 min. Dominik Paś #14 Ostrość
04:17 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
06:47 2 min. Marek Charvát #24 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:49 2 min. Marek Charvát #24 Przeszkadzanie
Koniec meczu! Podhale wygrywa po wyrównanym meczu 4:2 i obejmuje prowadzenie w serii 1:0.
GOOL 4:2! Bryniczka do pustej bramki pieczętuje wygraną Podhala!
60 min- Kara dla Zapały, Jastrzębianie 6 na 4.
GOOOL 3:2! Kominek strzela kontaktową bramkę
58 min- Czas dla gości, Fucik zostaje w boksie.
58 min- Świetna interwencja Jucersa, który zapobiegł utracie drugiej bramki przez "Szarotki".
56 min- Kulas z backhandu! Niewiele brakowało.
55 min- Groźnie Iossafov, ale nad poprzeczką.
52 min- GOOL 3:1! Łabuz huknął z niebieskiej i Fucik bez szans. Prawdziwa "bomba".
50 min- Wielkiewicz do Neupauera! Ten na dwa razy, ale najpierw nie trafił w krążek, a potem próbował pomiędzy parkanami, Fucik górą.
49 min- Laszkiewicz minimalnie obok prawego słupka.
47 min- Iossafov! Świetna okazja Fina przed którym pozostał tylko parkan Fucika, ale nie ma trzeciej bramki dla Podhala.
45 min- Tomasik! Ależ poświęcenie Świerskiego, który rzucił się pod krążek i zablokował groźny strzał.
43 min- Iossafov z bliska, celował w okienko, zdołał jednak interweniować Fucik.
41 min- Krążek dla gości.

37 min- Hattunen sam na sam w osłabieniu...Fucik górą!
35 min- GOOL 2:1! Tuż po zakończeniu kary Charvata gospodarze obejmują prowadzenie. Zamieszanie pod bramką Fucika i Tomasik dobił bezpański krążek.
32 min- Kominek sam na sam! Przestrzelił!
31 min- Najgroźniejszy jest atak braci Nalewajków z Leszkiem Laszkiewiczem, kolejna ich ładna akcja, ale tym razem zabrakło szczęścia.
29 min- Iossafov do Zapały...fantastycznie Fucik!
28 min- Okres gry gdzie oba zespoły popełniają dużo błędów co przekłada się na okazje dla rywali, ale bramkarze na posterunkach.
25 min- Oba zespoły w pełnych zestawieniach. Dużo strzałów gości, ale dobrze w bramce spisuje się Jucers.
21 min- Początek drugiej tercji. Krążek dla gospodarzy.

Koniec I tercji, okazje z obu stron, widowisko miłe dla oka i wyrównane. Czekamy na drugą odsłonę od godz. 18:50.
19 min- GOOL 1:1! Błąd Haverinena w tercji JKH, szybka kontra Laszkiewicza, który podał do Radosława Nalewajki, a ten wyłożył "gumę" swojemu bratu Łukaszowi i strzałem tuż nad lodem przy prawym słupku pokonał on Jucersa.
18 min- Wytrzymali "Górale" to osłabienie, a wynik wciąż korzystny.
16 min- Zapała! W osłabieniu błąd gości, krążek przechwycił Jokila podał do Kazka Zapały, ten strzelił, ale krążek odbił się od dwóch słupków i o dużym szczęściu mogą mówić goście!
15 min- Fucik! Bramkarz gości ratuje swój zespół przed utratą drugiej bramki, kapitalna interwencja po strzale Radzinskiego.
15 min- Solowa akcja Neupauera zakończona strzałem, broni Fucik.
13 min- Iossafov! Krążek przeleciał minimalnie obok słupka bramki gości.
10 min- Kominek z ostrego kąta, do boku Jucers.
8 min- GOOL 1:0! Hattunen obsłużył Bryniczkę, który z okolic bulika strzałem z "pierwszego" nie dał szans Fucikowi.
7 min- Zapała już na lodzie.
6 min- Nie ma bramki! Kontynuujemy więc przewagę JKH.
6 min- Sędzia Tomasz Radzik decyduje się na analizę wideo po strzale Laszkiewicza, być może goście będą prowadzić.
5 min- Dobrze zapowiadała się akcja gości, ale Zapała faulował Laszkiewicza i goście przez 2 minuty w przewadze.
5 min- Oba zespoły już w pełnych składach.
4 min- Charvat z kontrą, piekielne uderzenie, ale broni Jucers.
3 min- Obustronne wykluczenie. Gramy 4 na 4.
2 min- Dobre otwarcie Podhala, które już miało dwie dobre szanse.
1 min- Zaczynamy! Krążek dla gości, a bronią Jucers i Fucik.
0 min- Witamy z Nowego Targu, za chwilę początek pierwszego spotkania fazy Play-off pomiędzy TatrySki Podhale Nowy Targ, a JKH GKS Jastrzębie.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#88 Mateusz Michalski LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#52 Alaksandr Radzinski PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Tomasz Kulas ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Leszek Laszkiewicz ŚR 0 2 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0