37:56 2 min. Piotr Winiarski #9 Zahaczenie
43:25 2 min. Krzysztof Kantor #76 Atak kolanem
48:24 2 min. Zachary Josepher #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:24 2 min. Piotr Winiarski #9 Trzymanie przeciwnika
58:36 2 min. Rafał Ćwikła #26 Uderzanie kijem
58:36 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:00 10 min. Szymon Marzec #71 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60:00 10 min. Rafał Ćwikła #26 Kara za niesportowe zachowanie 10min
KONIEC MECZU! Gdańszczanie wygrywają play-out i utrzymują się w PHL.
Bójka po syrenie wyskoczyli z boksów kar Ćwikła i Marzec i mieliśmy pojedynek na pięści.
60 min- Podsiadło po kontrze obok słupka.
60 min- Kantor podjechał z niebieskiej i strzelił z nadgarstka, broni Plaskiewicz.
57 min- Mogiła strzał z lewej strony, broni WItkowski.
55 min- Próbują torunianie poprawić wynik, ale nic im nie idzie.
54 min - Kukuszkin "od zakrystii" nie był pewny gdzie jest krążek Witkowski, zawodnicy też nie, w końcu gwiżdże sędzia Kaczmarek.
53 min- Pesta z prawej strony, łapie Plaskiewicz.
51 min- Michajłau z pierwszego minimalnie obok bramki.
50 min- GOOL 5:1! Znowu Falk! Kontra 3 na 1, Steber do Szweda, a ten strzałem do odsłoniętej bramki pokonał Plaskiewicza.
49 min- GOOL 4:1! Kontra 2 na 1 i Falk strzałem z klepy na długi słupek pokonał bramkarza.
48 min- Napiera Toruń, ale brakuje kropki nad "i".
47 min- Skutchan minął obrońców jak tyczki, wyszedł sam na sam, strzał z backhandu, ale nie trafia w bramkę.
45 min- Michajłau i Trachanow z klepy, dużo szczęścia po stronie gospodarzy.
44 min- Kocioł pod bramką gospodarzy, szanse Dołęgi i Michajłaua, ale nie ma bramki.
43 min- Żylinski po lodzie, od razu po wznowieniu, parkanem Witek.
42 min- Przepychanki pod bramką gospodarzy. Aktywni Winiarski, Ćwikła, Marzec i Rompkowski.
42 min- Ładna akcja Kalinowskiego, ale strzał prosto w bramkarza.
42 min- Jaworski prawie skierował krążek do włąsnej bramki.
41 min- Zaczynamy decydujące 20 minut! Krążek gospodarzy.

Koniec II tercji. Za 15 minut trzecia odsłona. Czy gości zdołają odrobić straty?
39 min- Josepher z najbliższej odległości, ale krążek przeleciał nad bramką.
38 min- Widać, że walczą goście, brakuje jednak skuteczności.
36 min- Roszady w ekipie gości, Wiśniewski w 1 formacji, Mogiła w 3, a z Podsiadłą gra Jaworski.
35 min- Rompkowski 1 na 1, ale jego strzał dobrze nogą zablokował Podsiadło.
35 min- Żylinski z niebieskiej, ale prosto w Witkowskiego.
33 min- Obustronne wykluczenie.
31 min- GOOL 3:1! Udało się. Trachanow wepchnął krążek z najbliższej odległości do bramki!
31 min- Jakby obudzili się goście, zaczęli grać lepiej, ale nadal nie ma choćby jednej bramki.
29 min- Trachanow sam przed bramkarzem! Skiksował Rosjanin, a to była kapitalna szansa.
28 min- GOOL 3:0! Nasca dołożył kija do podania Kantora i krążek wpadł do pustej bramki.
28 min- Kastel-Dahl z pierwszego z najbliższej odległości broni Plaster!
27 min- Okres gry 4 na 4 pod dyktando gości.
27 min- Kukuszkin wjechał do tercji, strzał, mrozi krążek bramkarz gospodarzy.
26 min- Kantor po wznowieniu z klepy, odbił to Plaskiewicz.
24 min- GOOL 2:0! Gościński wyjechał z prawej strony i strzałem pomiędzy parkanami z backhandu podwyższa prowadzenie!
23 min- Mogiła dobrze zablokował strzał Nasci.
22 min- Ćwikła z obrotu, parkanem Witkowski.
21 min- Nasca minimalnie obok słupka.
21 min- Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla Kukuszkina.

Koniec I tercji. Wyrównana odsłona, gości mogą załować swoich szans bo było ich kilka, zwłaszcza na początku meczu. Strzały 14 - 11.
20 min- GOOL 1:0! Gdy sygnalizowana była kara dla Żylinskiego Nasca przeciągnął Plaskiewicza i wpakował krążek do pustej bramki.
19 min- Walczą oba zespoły! Teraz Gościński po lodzie, parkanem Plaskiewicz, mógł dobić Nasca, ale odskoczył mu krążek.
17 min- Torunianie dziś zdecydowanie lepiej dysponowani niż w ostatnich meczach.
16 min- Ależ kocioł pod bramką gości, z linii bramkowej wybił Kukuszkin!
15 min- Sędzia dziś pozwala na więcej i gwiżdże tylko pewne kary.
14 min- Kalinowski sam przed bramkarzem! Wyborna sytuacja, ale strzał obok słupka.
14 min- Strzelał Mogiła, krążek po kiju obrońcy ląduje na siatce ponad bandą.
13 min- Żylinski! Barkiem odbił Witkowski, krążek spadł za plecami, myśleliśmy że jest bramka, ale zdołał zamrozić "Gumę" Witkowski!
12 min- Strata Kalinowskiego, Marzec 2 na 1, ale spalony.
12 min- Minge z lewego skrzydła, przejechał przed nosem bramkarza Mogiła, ale złapał to uderzenie Witek.
11 min- Wiśniewski! Miał położonego Witkowskiego, strzał z backhandu, ale nie ma bramki!
10 min- Josepher z pierwszego, instynktownie Plaster!
10 min- Słabo na razie Automatyka w przewadze.
7 min- Trachanow, dwie próby, nie ma bramki.
4 min- "Drzewo" Kukuszkin leży na lodzie, pojawiła się krew, ale wejście było czyste.
2 min- mocne otwarcie gości
1 min- Gramy! Krążek dla gosci.

0 min- Zawodnicy już na lodzie za chwilę zaczynamy!
0 min- Witamy z Hali "Olivia" gdzie za około 10 minut arcyważny mecz. Czy Nesta odbrobi stratę i będziemy świadkami siódmego meczu w Toruniu? Przekonamy się około godz. 19:00.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#35 Michał Kieler B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Tomasz Witkowski B 1 1.00 23 23 0 0 0 0 95.65 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
Nesta Mires Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 5 5.00 32 32 0 0 0 0 84.38 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#12 Miłosz Lidtke PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Uładzimir Michajłau ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Marcin Wiśniewski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jauhienij Żylinski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0