15:21 2 min. Andrew McPherson #79 Uderzanie kijem
23:10 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Przeszkadzanie
23:52 2 min. Jan Semorád #21 Wysoko uniesiony kij
27:33 2 min. Maciej Kruczek #26 Atak kolanem
33:02 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Opóźnianie gry
33:02 25 min. Jan Semorád #21 Kara meczu
33:02 2 min. Karol Kisielewski #77 Uderzanie kijem
39:09 2 min. Mateusz Bryk #65 Przeszkadzanie
39:09 2 min. Tomáš Sýkora #74 Przeszkadzanie
43:55 2 min. Lukáš Zíb #7 Zahaczenie
56:35 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:15 2 min. Tomáš Sýkora #74 Uderzanie kijem
KONIEC MECZU... GKS Tychy wygrywa pierwszą bitwę finałowej serii do czterech zwycięstw!

60min. Uderzenie Sinagla równo z syreną... koniec meczu!
60min. Kogut rusza na pustą bramkę... nie trafia
60min. 38 sekund do końca... spalony rozmyślny i gra wycofana do tyskiej tercji... Radziszewski zjeżdża z lodu
59:15 Czas dla Cracovii
60min. Sygnalizowana kara dla drużyny gości... Bryk z dystansu... Rzeszutko z kilku metrów... broni Radzik
59min. Cracovia w pełnym zestawieniu
57min. Witecki huknął bez przyjęcia... Radziszewski instynktownie wybronił
57min. Kontra GKSu... Kogut uderza nad bramką
56min. Witecki uderzał z bliska... nie dał się zaskoczyć Radziszewski
54min. Gra wznowiona w tyskiej tercji obronnej... Zigardy mrozi gumę
54min. Jiri Sejba prosi o czas
54min. Urbanowicz "woził się" z krążkiem w tercji GKSu... nie miał okazji uderzyć na bramkę
53min. GKS miał szansę na kontrę... zamiast tego groźnie uderzał na bramkę Zigardyego Sinagl
52min. Teraz tyszanie niesieni dopingiem kibiców zamykają Cracovię w ich tercji obronnej
51min. Kolarz wrzucał krążek w kierunku bramki... Radziszewski wyłapuje gumę
50min. Parada Zigardyego... łapie krążek po strzale Kapicy
49min. Dziubiński uderzał po lodzie, broni Zigardy
49min. Krakowscy gracze walczą o szybkie wyrównanie... uderzał Novajowsky i Sinagl
48min. GOOOL!!! Michael Kolarz huknął z kilku metrów nie do obrony! GKS obejmuje prowadzenie!
48min. Sykora wybija krążek Kristkowi... omal nie zaskoczył swojego bramkarza
47min. Jeszcze raz Jeziorski... ależ był blisko
46min. Jeziorski obok słupka
45min. Dobra próba Witeckiego, dobija Kotlorz... pomylił się
44min. Zablokowany strzał Dziubińskiego, krążek przelatuje nad poprzeczką
42min. Nerwowo po obu stronach
41min. Wznowienie dla GKSu

Po dwóch tercjach na lodowisku w Tychach remis 2-2. W strzałach celnych 20-19 dla drużyny Cracovii

PRZERWA

40min. Strzał na bramkę Cracovii... Radziszewski rozłożył nogi i przestawił bramkę
39min. Kolusz sprytnie zza bramki... niemal zaskoczył Radziszewskiego
38min. Spore szczęścia miał teraz Zigardy ppo strzale McPhersona
38min. Kruczek z linii niebieskiej, Zigardy broni
36min. Cracovia w pełnym zestawieniu
35min. Witecki ucieka obrońcom... uderza nad poprzeczką
34min. GOOL!!! Jest remis... Jaroslav Kristek z ostrego kąta do odsłoniętej bramki Cracovii!
33min. Tak jest kara meczu dla Semorada.. widać sprawiedliwość dotyczy tylko jednej drużyny
33min. Semorad zaatakował Rompkowskiego... krakowski napastnik nie podnosi się z lodu... polała się krew zapowiada się na kolejną karę meczu
32min. Bryk z niebieskiej... Radziszewski odbija
32min. Tyszanie zamykają Cracovie... Vitek bliski wyrównania
30min. Kotlorz z niebieskiej... broni krakowski bramkarz
29min. Zatko z niebieskiej prosto w Radziszewskiego
29min. Semorad w słupek
27min. Radziszewski rakiem potraktował Komorskiego... i tym razem arbiter nie dopatrzył się przewinienia
26min. Teraz GKS gra w osłabieniu i tyszanie wybiją zdaniem arbitra na uwolnienie
25min. Kolusz sprytnie zza obrońcy
24min. Kotlorz z niebieskiej... dobija Semorad ale za wysoko uniesionym kijem i za to zagranie zostaje odesłany na ławkę kar
24min. Witecki w parkany Radziszewskiego... będzie kara dla Urbanowicza
22min. Kontratak tyskiego zespołu... Komorski z pomocą Sykory wpada do krakowskiej bramki... nie było przewinienia
22min. Cracovia rzuca się do ataku... gorąco pod tyską bramką
21min. GOOOL!!! Jan Semorad ucieka obrońcy i w sytuacji sam na sam pokonuje Radziszewskiego!
21min. Wznowienie dla drużyny gości

PRZERWA

20min. Kolusz uderzał na bramkę, jeszcze Vitek próbował strącić krążek
20min. Zigardy instynktownie wybronił strzał Sinagla
19min. Zatko trafia w słupek
18min. Tyszanie nie stworzyli zagrożenia pod bramką Radziszewskiego... goście w pełnym zestawieniu
16min. Chwila przerwy... arbitrzy naradzają się nad tym kogo ukarać
16min. Wjazd McPhersona w Zigardyego i... rozpętała się jatka pod tyską bramką
15min. Zatko z dystansu... GKS w pełnym zestawieniu
14min. Uderzenie McPhersona, broni Zigardy
13min. GOOL!!! Druga bramka dla Cracovii! Rompkowski pokonuje tyskiego bramkarza
12min. Galant wychodzi z kontrą... parkanem broni Zigardy
11min. GOOL!!! Goście błyskawicznie wykorzystują grę z przewagą dwóch zawodników... Sinagl trafia obok bezradnego Zigardyego
10min. Kristek przymierzył w okienko krakowskiej bramki, Radziszewski wyciąga gumę rakiem
9min. Dziubiński dobrze uderzał, broni Zigardy
7min. Bardzo dobra interwencja Zigardyego po strzałach Urbanowicza i Słabonia
5min. McPherson próbował zaskoczyć tyskiego bramkarza
4min. Semorad w dużym tłoku znalazł miejsce na oddanie strzału ale nie trafia w światło bramki
4min. Kristek zza koła bulikowego, Radziszewski zbija za bramkę
3min. Kogut minimalnie obok słupka
3min. Walka, jeszcze raz walka o każdy centymetr lodu
1min. Bepierszcz indywidualnie... w ostatniej chwili ucieka mu krążek
1min. Pierwszy krążek dla gospodarzy

Gorąco witamy z tyskiego lodowiska. Za kilka minut zaczynamy finałowy pojedynek!

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#48 Štefan Žigárdy B 2 2.00 27 27 0 0 0 0 92.59 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#77 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Mateusz Bryk LO 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Radosław Galant PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Marcin Horzelski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0