1:0 Damian Kapica #95 ( Kasper Bryniczka #13, Maciej Urbanowicz #92 ) +/-
1:1 Rafał Podlipni #39 ( Jarosław Różański #7, Bartłomiej Neupauer #9 ) +/-
5/5 17:03
2:1 Maciej Urbanowicz #92 ( Kasper Bryniczka #13, Damian Kapica #95 ) +/-
(-) Mrugała #77, Neupauer #9, Podlipni #39, Różański #7, Tomasik #15
5/5 37:37
3:1 Krystian Dziubiński #61 ( Mateusz Rompkowski #97, Filip Drzewiecki #84 ) +/-
(+) Drzewiecki #84, Dziubiński #61, Rompkowski #97, Šinágl #91, Wajda #8
(-) Mrugała #77, Neupauer #9, Pichnarčík #71, Podlipni #39, Różański #7
5/5 41:39
3:2 Mateusz Michalski #88 ( Michal Pichnarčík #71, Siergiej Ogorodnikow #13 ) +/-
(+) Biezais #17, Michalski #88, Ogorodnikow #13, Pichnarčík #71, Samarin #33
(-) Bryniczka #13, Kapica #95, Novajovský #88, Rompkowski #97, Urbanowicz #92
5/5 43:06
4:2 Filip Drzewiecki #84 ( Krystian Dziubiński #61, Mateusz Rompkowski #97 ) +/-
58:27 2 min. Mārtiņš Raitums #52 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Koniec!!! Trzy punkty zostają w Krakowie!
58. min - Po raz trzeci karę otrzymuje... nowotarski bramkarz. Tym razem podcięcie.
56. min - Uderzył Urbanowicz, ale broni Raitums. Kapica po lodzie i wprost w golkipera. Gdyby tylko podniósł krążek...
51. min - GOOL! Cracovia wykorzystuje przewagę i po założeniu zamka na bramkę huknął Dziubiński, a kij przyłożył Drzewiecki i to na jego konto zostaje zapisany gol. Cracovia prowadzi 4:2!
50. min - Błąd Raitumsa. Łotewski golkiper mrozi krążek za linią bulików, co jest niedozwolone i po raz drugi w meczu otrzymuje karę. Tym razem w boksie kar zastąpi go M. Michalski.
48. min - Da Costa wyłuskał krążek przed bramką i był bliski zdobycia gola. Wynik jednak bez zmian.
45. min - Przez dwie minuty na ławce kar odpocznie Teddy Da Costa
44. min - GOOL! Podhale wyrównuje! Pihnarczyk spod niebieskiej, a w zamieszaniu podbramkowym gumę do siatki dobija M. Michalski!
42. min - GOOL! Spod niebieskiej uderzył Rompkowski, krążek odbity jeszcze przez Dziubińskiego wpada do bramki!
41. min - Zaczynamy III tercję

40. min - Koniec II tercji. Ta odsłona była zdecydowanie bardziej wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji, ale to Cracovia była bardziej skuteczna i po bramce Urbanowicza z 38. minuty prowadzi 2:1.
38. min - GOOL! Pasy przycisnęły Podhale, ze środka uderzył Bryniczka, Raitums odbija, ale przy dobitce Urbanowicza był już bezradny. 2:1 dla Craxy!
36. min - Zapała do Biezaisa, ale ten z najbliższej odległości nie potrafi pokonać Radziszewskiego.
34. min - Sykora zakręcił obrońcami, ale uderza w golkipera.
33. min - Sinagl uderza z prawej strony, bramkarz odbija, ale Czech w barwach Cracovii nie może dobijać, ponieważ stracił kij.
32. min - Sykora po lodzie i bliski samobója Wojdyła.
32. min - M. Michalski przedzierał się prawą stroną i zdołał uderzyć, ale pewnie łapie Radzik.
30. min - D. Kapica z bliska uderza w bramkarza. Przepychanki pod bramką gosci.
27. min - Po ładnej wymianie podań, mocno z niebieskiej uderzył Novajovsky, ale pewnie łapie krążek Raitums, po chwili już w pełnych składach po lodzie próbował Dutka. Górą - Raitums.
26. min - Kalus w doskonałej okazji, ale krążek ląduje w rękawicy nowotarskiego bramkarza.
25.min - To jednak Podhale w ataku. Strzał Zapały z prawego bulika broni Radziszewski
25. min - Wsół podcina Domogałę i po raz drugi wędruje do boksu kar.
23. min - Potężny strzał Da Costy broni Raitums
21. min - Kolusz z prawego bulika nie trafia w bramkę
21. min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji! Cracovia przeważała, ale Podhale zdołało wykorzystać jeden z nielicznych błędów mistrzów Polski i doprowadziło do wyrównania. Na lodowisku przy Siedleckiego 7 mamy więc remis 1:1. Strzelcy goli: D. Kapica (4.) oraz Podlipni (18.). Zapraszamy ponownie za ok 15 minut.
19. min - Zygmunt z bliska, ale niecelnie. Młody napastnik mógł zdobyć pierwsze trafienie w barwach Pasów!
18. min - GOOL! Podhale wyrównuje po błędzie defensywy. Rafał Podlipni znalazł się tuż przy prawym słupku bramki Cracovii i nie daje szans Radziszewskiemu! Doskonała asysta Różańskiego!
16. min - Zablokowany strzał Bezaisa ze środka tercji, Strzał Bezaisa broni Radzik, po chwili kontra Pasów i uderzenie w poprzeczkę!
15. min - Strzał Dziubińskiego z prawego bulika zablokowany przed Piharczyka. Ogromna przewaga Cracovii, Podhale ma problem z opuszczeniem tercji
14. min - Sinagl do Domogały, ale ten nieczysto trafia w krążek
14. min - Bomba Novajovskyego z niebieskiej, ale krążek odbity od łyżwy Jaskiewicza
13. min - Po wrzutce Zapały Radzik po raz pierwszy w meczu zmuszony do interwencji
12. min - Noworyta do Słabonia przed bramkę, ale łyżwą odbija Kolusz
12. min - Dutka do Zygmunta, ale ten na spalonym
10. min - Pasy w ataku, Rompkowski z niebieskiej w boczną siatkę
5. min - Wsół na ławce za spowodowanie upadku
4. min - GOOL! Kapica w przewadze otwiera wynik
2. min - Raitums za wystrzelenie krążka otrzymuje karę, a w zastępstwie na ławkę wędruje Wielkiewicz.
1. min - Nie minęła minuta, a Pasy zdążyły już oddać kilka strzałów. Przed chwila próbował Damian Kapica, ale ponownie dobrze bramkarz gości.
1. min - Rozpoczęcie. Krążek dla Cracovii. Już pierwsze uderzenie Dąbkowskiego, ale krążek odbija się od Zapały.

Drużyny już na lodzie, za moment pierwsze rzucenie krążka. Bronią Radziszewski i Raitums. Dziś wyjątkowo rozpoczęcie o 15. ze względu na mecz piłkarskiej drużyny Cracovii.
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 30 30 0 0 0 0 93.33 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Dąbkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Adam Domogała PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Filip Drzewiecki PS 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#29 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 1 1 0 2 0 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#47 Petr Kalus PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Damian Kapica PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Maciej Kruczek PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 2 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#88 Mateusz Michalski LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Przemysław Michalski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0