11:39 2 min. Jan Látal #72 Trzymanie przeciwnika
13:02 2 min. Filip Stopiński #28 Wysoko uniesiony kij
13:26 2 min. Mateusz Bryk #65 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:36 2 min. Dmytro Demjaniuk #92 Wysoko uniesiony kij
21:25 2 min. Jarosław Lorek #37 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:58 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:52 2 min. Radosław Galant #24 Przeszkadzanie
46:42 2 min. Patryk Kogut #68 Ostrość
55:31 2 min. Jan Látal #72 Uderzanie kijem
59. min - Jeziorski! Okazja była dobra, wykończenie nie miało odpowiedniej jakości.
58. min - Orlik w pełnym zestawieniu.
58. min - Sporo pracy w ostatnim czasie ma Michał Kieler. Próbowali go zaskoczyć Cichy, Szczechura i dwukrotnie Pociecha.
56. min - Dwie minuty karne dla Jana Latala.
53. min - GOOOOL! 3:1! Komorski zdobywa trzeciego gola dla tyszan. Bardzo ważne trafienie "Komory".
50. min - Wynik na styku, więc emocje coraz większe. Po strzale Kalinowskiego i zamrożeniu krążka przez Kielera, nastąpiła drobna przepychanka. Iskrzy między zawodnikami.
48. min - GOOOOL! 2:1! Kisielewski pokonuje Lewartowskiego
48.min - Dwie minuty karne dla Koguta.
48. min - Kaznadziej uderzył w swoim stylu. Wynik pozostaje bez mian.
47. min - Dynamiczna akcja Michała Woźnicy zakończona strzałem. Michał Kieler na posterunku.
46. min - Teraz uderzał Bryk. Bez powodzenia.
45. min - Kotlorz! Potężnie z niebieskiej. Na tablicy świetlnej wynik się nie zmienił.
44. min - Zatrzeszczały bandy. Kamil Górny twardo zaatakował Martina Przygodzkiego. Gwizdek sędziego milczy, co oznacza, że wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami.
42. min - Zaatakowali teraz bracia Meidlowie. Radek do Vaclava, a ten z pierwszego krążka próbował zaskoczyć Lewartowskiego. Tyski golkiper jest na posterunku.
42. min - Gościński! Gumę zablokował defensor.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Sordon! W końcu zdecydował się na strzał. Broni Lewartowski.
39. min - Opolanie w przewadze. Póki co długie rozgrywanie krążka, a mało strzałów.
38. min - Dwie minuty karne dla Galanta.
37. min - Teraz Woźnica po dograniu Cichego miał świetną szansę. Uderzenie z pierwszego krążka! Kieler znakomicie interweniuje.
35. min - Kolejna dobra okazja tyszan. Galant z najbliższej odległości, ale uderzenie obok słupka.
33. min - GOOOL! 2:0! Ładna indywidualna akcja Michaela Cichego. Strzał zza obrońcy i bramkarz rywali mógł tylko wyciągnąć gumę z siatki
32. min - Mieliśmy drobne problemy techniczne. Wracamy. Póki co 1:0 dla GKS Tychy.
26. min - Błąd tyszan przy zmianie. Opolanie zagrają w przewadze.
25. min - Filip Komorski starał się dobić uderzenie Mateusza Bepierszcza. Bramkarz rywali na posterunku.
24. min - Goście w pełnym zestawieniu.
24. min - Kaznadziej potężnie po lodzie.
23. min - Jeziorski! Kieler na posterunku.
22. min - Dwie minuty karne dla Lorka.
22. min - Baranyk, ładna indywidualna akcja.

20. min - Ukrainiec miał świetną okazję na to, by wyrównać. Uderzenie jednak zbyt słabe.
20. min - Demjaniuk już na lodzie.
19. min - Pociecha! Nie boi się uderzyć tyski defensor. Broni Kieler.
18. min - Dwie minuty karne dla Demjaniuka.
18. min - Kisielewski! Uderzał z ostrego kąta, jednak bardzo niecelnie.
17. min - Cichy! Szukał drugiego gola, Kieler na posterunku.
16. min - Bryk też wyskoczył z ławki kar. Gramy po pięciu w polu.
16. min - Opolanie w pełnym zestawieniu.
15. min - Orlik zamknięty w swojej tercji. Bez efektu bramkowego.
14. min - Siły się wyrównują. Dwie minuty karne dla Bryka. Będziemy grać 4 na 4.
14. min - Tyszanie ponownie zagrają w przewadze. Na ławce kar zameldował się Filip Stopiński.
13. min - GOOOOL! 1:0! Cichy otwiera wynik spotkania. Soczyste uderzenie Amerykanina mającego polski paszport.
13. min - Pociecha! Minimalnie niecelnie.
12. min - Dwie minuty karne dla Latala. Tyszanie zagrają z przewagą jednego zawodnika.
11. min - Kalinowski! Jak on tego nie strzelił? Z dwóch metrów posłał gumę nad poprzeczką.
9. min - Woźnica fantastycznie dograł do Gazdy. Ten uderzył z pełnego zamachu, ale wprost w bramkarza gości.
8. min - Kotlorz potężnie uderzył! Kieler broni parkanem.
8. min - Przygodzki! Uderzał z ostrego kąta, ale nie zaskoczył Lewartowskiego.
7. min - Kogut sprawdził czujność opolskiego golkipera. Wynik jednak pozostaje bez zmian.
5. min - Rzeszutko! Zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
4. min - To powinna być pierwsza bramka dla tyszan. Pociecha w sytuacji 2 na 1 trafił wprost w Kielera.
3. min - Pierwsza okazja Orlika. Uderzał Wąsiński, jednak Lewartowski nie miał większych problemów, by obronić ten strzał.
3. min - Teraz próba Michała Woźnicy. Pewna interwencja Kielera.
1. min - Pierwszy strzał w tym meczu. Michała Kielera przetestował Radosław Galant.
1. min - W bramkach Lewartowski i Kieler.
1. min - Zaczynamy. Pierwszy bulik dla gości.