15:21 2 min. Michał Kalinowski #11 Zahaczenie
18:55 2 min. Jakub Jaworski #91 Zahaczenie
24:36 2 min. Sebastian Owczarek #24 Zahaczenie
26:08 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:16 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Wysoko uniesiony kij
33:53 2 min. Jakub Jaworski #91 Zahaczenie
46:39 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Atak kijem trzymanym oburącz
50:45 10 min. Filip Wielkiewicz #26 Kara za niesportowe zachowanie 10min
50:45 20 min. Filip Wielkiewicz #26 Kara meczu za niesportowe zachowanie
51:06 2 min. David Turoň #41 Uderzanie kijem
- Koniec Meczu.
- 60 min. - GOL! 4-6! Kozłowski podaje ręką krążek źle wrzucony przez Kolusza z własnej tercji do Danieluka a ten pakuje do pustej bramki!
- 59 min. - Danieluk wjechał Samarinowi od tyłu w nogę rozciągając go co mogło spowodować kontuzje, Rosjanin z kolegami zjeżdża do boksu.
- 58:54 - Podhale bierze czas.
- 59 min. - Z niebieskiej mocno Pichnarcik ale efektownie do łapaczki Landsman.
- 59 min. - Różański okazja, broni z bliska Landsman.
- 58 min. - Landsman bronił strzał z niebieskiej Pichnarcika i poprawkę Biezaisa już na stojąco ale łapie gumę!
- 57 min. - Z daleka strzelał Zapała a krążek uderzył w maskę Landsmana.
- 56 min. - Strzał Kalinowskiego broni Kapica.
- 56 min. - Zapała z niebieskiej spod bandy krążek wypadł z łapaczki Landsmanowi ale był na miejscu obrońca Polonii.
- 56 min. - GOL! 4-5! Podhale łapie kontakt! Biezais do Ogrodnikowa a ten z pierwszego strzału z okolicy bulika i wpada do siatki!
- 55 min. - Sprzed niebieskiej wrzucił gumę Danieluk, co sprawiło kłopoty Kapicy, musiał zamrozić gumę.
- 54 min. - Strzał Michalskiego odbija Landsman, nadjeżdżający Neupauer blisko dobicia gumy ale bramkarz Polonii zdążył zamrozić gumę.
- 53 min. - Kontra Polonii ale Salamon obok bramki.
- 52 min. - Sędzia po tej sytuacji sprawdza wideo. Ale szybko wychodzi z boksu i rozkłada ręce w geście że bramki nie ma.
- 52 min. - Landsman z dwóch metrów broni strzał Jaśkiewicza, a Tomasik już trzymał ręce w górze ku radości - ale nic z tego.
- 51 min. - Sędzia Pachucki jak zwykle daje swój popis i sieje zamieszanie na lodzie! Wielkiewicz faulowany ale bez kary i sędzia dyskutuje najpierw z sędziami kar a następnie z kapitanami drużyn.
- 51 min. - Zapała z pierwszego krążka, broni Landsman.
- 50 min. - GOL! 3-5! Pichnarcik z niebieskiej tam zamieszanie i Dalidowicza uderzenie odbija Landsman ale z półobrotu do bramki krążek pakuje Biezais!
- 48 min. - Kontra Neupauera ale zbyt długo czekał i został zablokowany. A zaraz kiks Tomasika, który z pierwszego krążka w niego nie trafił.
- 45 min. - Świetna sytuacja Ogorodnikow, który zamieszał wjechał przed bramkę i niewiele brakowało żeby zmieścił gumę do bramki ale Landsman jak długi wyłożył się na lodzie i Rosjanin nie umieścił gumy w siatce.
- 43 min. - GOL! 2-5! Za bramką najpierw zakręcił Ogorodnikow, podał do Dalidowicza a ten wystawił gumę Biezaisowi przed bramkę, który mocnym strzałem pokonał Landsmana.

- Koniec II tercji. Gospodarzy żegnają gwizdy od swoich kibiców.
- 39 min. - GOL! 1-5! Stoklasa. W tercji Polonii gumę stracił Ogorodnikow, z kontrą ruszył Stoklasa, który wymienił gumę z Frączkiem a Czech gdy guma wróciła do niego uderzył precyzyjnie na długi słupek.
- 38 min. - Michalski tak od niechcenia spod bandy, ale spokojnie Landsman.
- 37 min. - Uderzenie zza bulika Danieluka, krążek odbił się tak niefortunnie od bandy że wyszedł przed bramkę że zabrakło bardzo niewiele żeby odbił się od pleców Kapicy i wpadł do bramki!
- 36 min. - Jaworski był w doskonałej sytuacji sam przed Kapicą, ale chciał jeszcze objechać bramkę że już akcja straciła swoje tempo.
- 36 min. - Z pierwszego krążka Ogorodnikow, ale Landsman na posterunku.
- 35 min. - Uderzenie Wielkiewicza w przewadze, ale bez większego zagrożenia.
- 34 min. - Po stracie czwartej bramki trener Ziętara zdejmuje Raitumsa i do bramki wchodzi Błażej Kapica.
- 34 min. - GOL! 1-4! Stoklasa wjechał na szybkości do tercji rywala i z okolicy niebieskiej huknął a Raitums niezasłonięty przepuszcza gumę. Wydaje się, że mógł zachować się lepiej.
- 32 min. - Zamieszanie pod bramką gości, pod bramką Ogorodnikow, ale jego strzał wybija Landsman a poprawka Michalskiego także nie znajduje drogi do bramki - zatrzymuje się na parkanie bramkarza.
- 30 min. - GOL! 1-3! Szkolny błąd za bramką Michalskiego, najpierw sytuacji nie wykorzystał Kalinowski zaraz znów błędy i Frączek podał przed bramkę gdzie ponownie Kalinowski dobił swój strzał i krążek po lodzie przeszedł za linię bramkową.
- 28 min. - Z niebieskiej Samarin, ale do raka łapie Landsman.
- 27 min. - Z bliska Biezais dołożył kija do pustej bramki ale krążek przeszedł obok słupka!.
- 26 min. - Podhale zagra w podwójnej przewadze!
- 25 min. - Kolusz do Zapały a ten huknął z pierwszego krążka ale obok bramki.
- 24 min. - Kontra Polonii, ale uderzenie Kalinowskiego nad bramką.
- 23 min. - Podhale rzuciło się do ataku strzały Sulki i Michalskiego odbija Landsman.
- 22 min. GOL! 1-2! Fatalny błąd Pastryka, który podał na kij Neupauera a ten odegrał do wychodzącego na czystą pozycję Różańskiego, doświadczony napastnik mierzonym strzałem będąc na przeciw Landsmana pokonał go bez problemów.
- 21 min. - Uderzał Michał Działo, broni Raitums. Podhale nie wykorzystało przewagi.

- Koniec I tercji. Strzały: 9 - 10.
- 20 min. - Strzał Kamila Kapicy prosto w rywala i krążek wychodzi z tercji gości.
- 19 min. - Błąd obrony i Michał Kalinowski oddał groźny strzał, który łapie Raitums.
- 17 min. - Dopiero w drugiej minucie kary udało się założyć zamek, dwukrotnie Samarin z niebieskiej ale spokojnie odbija Landsman.
- 16 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, na ławkę siada Michał Kalinowski, ale nowotarżanie fatalnie rozgrywają liczebną przewagę i mają trudność z założeniem zamka.
- 14 min. - GOL! 0-2! Przegrane wznowienie przez Podhale, Owczarek podał przez pół lodowiska do Stoklasy, który się urwał i w sytuacji sam na sam pokonał Raitumsa.
- 13 min. - Neupauer z okolicy bulika, ale prosto w klatkę Landsmana.
- 11 min. - Kontra gospodarzy 2 na 1, Ogorodnikow do Biezaisa ale ten z bliska trafia w słupek!
- 7 min. - GOL! 0-1! Zza bramką krążek wywalczył Jaworski a Salamon dokładnie rozegrał gumę do nadjeżdżającego Działo, który umieścił krążek w bramce.
- 7 min. - Kontra Polonii, tym razem Stoklasa do Krzemienia ale broni dobrze Raitums.
- 7 min. - Wielkiewicz wjechał przed bramkę, jak długo rozłożył się Landsman broniąc groźny strzał. Niewiele zabrakło do zdobycia bramki.
- 6 min. - Zapała chciał zmieścić krążek tuż przy słupku ale Landsman nie dopuścił do tego zamykając parkan do słupka.
- 5 min. - Uderzył Samarin, odbija Landsman i przerwa w grze.
- 5 min. - Dobra kontra gospodarzy Biezais wypuścił Michalskiego a ten w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Landsmana.
- 3 min. - Stoklasa wjechał przed bramkę tam był Krzemień, ale obrońcy załatwili sprawę.
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Siergiej Ogorodnikow ŚR 1 1 0 1 2 -1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Michał Kalinowski LS 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Sebastian Kłaczyński PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Tomasz Kozłowski LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Landsman B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Sebastian Owczarek LO 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0