3:2 Jarosław Rzeszutko #13 ( Bartłomiej Pociecha #67 ) +/-
06:19 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie
08:35 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:18 2 min. Patryk Kogut #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:11 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Przeszkadzanie
41:07 2 min. Dušan Devečka #19 Zahaczenie
48:32 2 min. Denis Dalidowicz #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
62. min - GOOOL! 3:2! Jarosław Rzeszutko zdobywa złotego gola. W swoim stylu dobrze znalazł się pod bramką rywala i pokonał Kamila Kosowskiego.
61. min - Komorski sprawdził czujność Kosowskiego.
61. min - Zaczynamy dogrywkę!

Koniec III tercji.
60. min - Pachnie dogrywką.
59. min - Mocny strzał Michaela Cichego z niebieskiej! Kosowski w sobie tylko znany sposób odbija gumę.
57. min - GOOOL! 2:2! Ciura z niebieskiej i guma ląduje pod poprzeczką. W Tychach mamy remis
55. min - Kolanos! Prosto w parkany "Kosy".
53. min - Jeziorski szukał sposobu na Kosowskiego. Anemiczny strzał.
52. min - Majoch! Z dwóch metrów trafił prosto w Murraya.
51. min - GOOOL! 1:2! Bartosz Fraszko w sytuacji sam na sam pokonuje Johna Murraya
50. min - Pociecha uderzył z linii niebieskiej, ale zbyt słabo.
49. min - Tymczasem kontra katowiczan. Łopuski sprawdził czujność Murraya.
49. min - Dalidowicz wędruje na ławkę kar. Szansa dla tyszan, by objąć prowadzenie.
48 min - Sawicki! To mogła być błyskawiczna odpowiedź. Murray broni ten strzał.
47. min - GOOOOL! 1:1! Krys Kolanos z bliska zaskakuje Kosowskiego. Mamy remis.
47 min - Szybka kontra i uderzenie Fraszki. Murray broni.
46. min - Ataki tyszan wzbierają na sile. Rzeszutko obok słupka.
45. min - Ciura! Obok bramki.
44. min - Katowiczanie w pełnym zestawieniu.
43. min - Tyszanom brakuje pomysłu na to, jak pokonać Kosowskiego.
42. min - Tymczasem błąd tyszan i uderzenie Sawickiego. Murray uratował skórę swoim kolegom z pola.
42. min - Dwie minuty karne dla Deveczki. Tyszanie zagrają w przewadze. Mają świetną okazję na to, by wyrównać.
41. min - Uderzenie Pociechy, tuż nad poprzeczką
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję. Wznowienie dla gości.

40. min - Kogut! Ładne uderzenie z bulika. Obok słupka.
39. min - Mateusz Bryk z okolic linii niebieskiej, ale Kamil Kosowski łapię krążek jak muchę.
38. min - Tyszanie na razie bardzo nieskutecznie. Ich uderzenia nie mają odpowiedniej jakości.
36. min - Witecki! Sytuacyjne uderzenie, ale nie ma gola.
34. min - Krys Kolanos, ale to był za lekki strzał.
33. min - Po raz drugi guma znalazła się w tyskiej bramce. Jednak sędzia chwilę wcześniej przerwał grę.
32. min - Kolejna próba z linii niebieskiej w wykonaniu Lukasza Martinki. Murray broni.
31. min - Kotłuje się pod katowicką bramką, ale Kosowski jest dzisiaj
30. min - Szczechura! Trafił w boczną siatkę.
29. min - Bryk w sytuacji sam na sam z Kosowskim. Górą bramkarz GieKSy.
28. min - Zabrakło zdecydowania Jarosławowi Rzeszutce. Miał sporo czasu, by oddać strzał. Ostatecznie obrońca GieKSy zabrał mu krążek.
27. min - Martinka zdecydował się na uderzenie z linii niebieskiej. Murray bez większych problemów interweniuje.
26. min - GOOOL! 0:1! Bartosz Fraszko otwiera wynik spotkania. Uderzył z bliska, więc Murray jest bez szans
25. min - Woźnica! Zamiast strzelać zdecydował się podawać do Radosława Galanta. Nic nie wyszło z tej sytuacji.
23. min - Zamieszanie pod naszą bramką po strzale Mikołaja Łopuskiego.
23. min - Dynamiczna akcja Majocha, ale jego strzał nie miał odpowiedniej jakości.
22. min - Uderzenie Kolanosa, soczyste, ale minimalnie niecelnie.
21. min - Na lodzie pojawił się Bartłomiej Pociecha, to znak, że nic groźnego mu się nie stało.

20. min - Kolanos! Krążek powędrował jednak obok bramki.
19. min - GieKSa w pełnym zestawieniu.
18. min - Kogut jest już na lodzie. Tyszanie przez moment zagrają jeszcze w przewadze.
18. min - Ciura! Kosowski odbija gumę parkanem
17. min - Siły na lodzie się wyrównają. Łopuski wędruje na ławkę kar.
17. min - Kontra tyszan, Alex Szczechura w dogodnej sytuacji, ale Kosowski jest na posterunku.
16. min - Dwie minuty karne dla Koguta.
14. min - Łopuski w swoim stylu uderzył z ostrego kąta. John Murray popisuje się dobrą interwencją.
13. min - Ładny atak ciałem Remigiusza Gazdy! Ostro potraktował debiutującego w barwach GieKSy Denisa Dalidowicza. Sędzia stwierdził, że wszystko było zgodne z przepisami. Białorusin protestuje.
12. min - Sawicki! Dobra próba 22-letniego środkowego. Krążek o centymetry minął słupek tyskiej bramki.
12. min - Oj... Bartłomiej Pociecha trafiony krążkiem w twarz. Potrzebna pomoc medyczna.
11. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Strzał Jessego Rohtli! Ofiarna interwencja obrońcy.
10. min - Słabo tę przewagę rozgrywają katowiczanie. Nie stworzyli zagrożenia pod bramką Murraya.
9. min - Tym razem goście zagrają w przewadze. Na ławce kar siedzi już Mateusz Bepierszcz.
9. min - Katowiczanie w pełnym składzie.
8. min - Ależ dobrą okazję miał Filip Komorski. Z kilku metrów nie trafił do siatki.
7. min - Pociecha z niebieskiej! Centymetry od lewego słupka bramki Kosowskiego.
7. min - Dwie minuty karne dla Rąpały. Tyszanie po raz pierwszy zagrają w przewadze.
6. min - Komorski uderzył z nadgarstka z okolic bulika, a Kosowski złapał gumę do raka.
5. min - Powinno być 1:0 dla tyszan. Michael Cichy w dogodnej sytuacji fatalnie przestrzelił.
5. min - Potężne uderzenie Strzyżowskiego! Murray na posterunku.
4. min - Indywidualna akcja Kalinowskiego, strzał jednak prosto w Kamila Kosowskiego.
3. min - Leży na lodzie Patryk Wronka. Został mocno potraktowany przez jednego z tyskich defensorów.
1. min - Pierwszy strzał w tym meczu. Radosław Galant, ale gumę na ciało przyjął obrońca.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Murray i Kosowski.