12:10 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Przeszkadzanie
12:10 10 min. Bartłomiej Pociecha #67 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:23 2 min. Damian Tomasik #15 Atak kijem trzymanym oburącz
27:45 2 min. Elvijs Biezais #17 Atak kijem trzymanym oburącz
28:43 2 min. Przemysław Odrobny #90 Przeszkadzanie
31:52 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
39:21 2 min. Krzysztof Zapała #19 Wysoko uniesiony kij
40:41 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:31 2 min. Dariusz Gruszka #41 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:49 2 min. Bartosz Ciura #6 Atak kijem trzymanym oburącz
- 61 min. - GOL! 3-2! Ogorodnikow! Strata Szczechury w środkowej strefie lodowiska na rzecz rosyjskiego napastnika, który popędził na bramkę Murraya i z okolicy bulika uderzył pod poprzeczkę!

- 60 min. - Będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - Asekuracyjnie grają zespoły aby nie zrobić jakiegoś niepotrzebnego błędu.
- 58 min. - Bepierszcz spod niebieskiej ale niecelnie.
- 56 min. - Dużo walki na lodzie. Nadal wynik remisowy.
- 54 min. - Sędzia szybko wychodzi krótka narada z liniowym i rozkłada ręce na znak że nie ma bramki.
- 54 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, minął linię bramkową ale wydaje się że wcześniej bramkarz Podhala ruszył nogą bramkę. Sędzia sprawdza wideo po analizie i protestach tyszan.
- 53 min. - Cichy wycofał do Kolanosa a ten potężnie uderzył! Guma zatrzymała się na słupku i schowała się pod leżącym Odrobnym!
- 52 min. - Kolanos z Cichym pod bramką, ale obrońcy powstrzymali tą szarżę.
- 49 min. - Tym razem w przewadze gospodarze. Strzał Tomasika, zmiana kierunku krążka obok bramki.
- 47 min. - Tyszanie w przewadze, ale bez groźniejszej akcji. Podhale dobrze się broni.
- 45 min. - Uderzenie Ogorodnikowa odbite od zawodnika Tyszan i wylądował na siatce za bramką.
- 44 min. - Przemysław Michalski uderzył z wysokości bulika, broni Murray. Zamieszanie gdyż zawodnik nowotarżan zbyt blisko podjechał bramkarza i mała przepychanka.
- 42 min. - Mocne uderzenie Sulki obok słupka.
- 41 min. - Kara dla Bagińskiego. Podhale w przewadze.

- 39 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Odrobnego, który leżał już na lodzie ale zdołał go zamrozić w gąszczu kijów i łyżew.
- 38 min. - GOL! 2-2! Bagiński za bramki idealnie na kij Rzeszutko a ten z bliska pakuje gumę do bramki.
- 38 min. - Strzał Górnego obok prawego słupka bramki Odrobnego.
- 36 min. - Zapała z Wielkiewiczem wymieniali gumę zamykając rywala w ich tercji.
- 34 min. - Z nadgarstka Rzeszutko dobrze w bramce Odrobny.
- 33 min. - Groźnie w przewadze z niebieskiej uderzył Pociecha, ale bez efektu.
- 32 min. - Niepotrzebny faul Zapały i tyszanie ponownie w przewadze.
- 31 min. - Uderzenie Galanta broni dobrze Odrobny.
- 30 min. - GOL! 2-1! Kontra Podhala i bramka w osłabieniu gospodarzy! Biezais wyszedł z kontratakiem wymienił gumę z Koluszem który widząc dobrze ustawionego Kapicy wycofał do niego a ten kropnął nie do obrony.
- 29 min. - Tyszanie grają w podwójnej przewadze w między czasie karę otrzymuje Odrobny. Strzelał Kaznadziej, Cichy ale bez efektu.
- 28 min. - Kara dla gospodarzy na ławkę siada najpierw Tomasik a zaraz Biezais.
- 27 min. - Strzał Kamila Kapicy, ale zbyt lekko i łatwo łapie Murray.
- 25 min. - Uderzenie Kolanosa po akcji Cichego, odbija Odrobny.
- 25 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego po akcji Kolanosa.
- 24 min. - Sam na sam Rzeszutko, ale Odrobny nie dał się pokonać. Zawodnik z Tychów zwijał się z bólu, ale odbyło się bez żadnego wykluczenia.
- 24 min. - Kalinowski z bulika, Odrobny odbił gumę obok bramki ale nikogo nie było aby dobić gumę do bramki.
- 23 min. - Kaznadziej wdał się w przepychanki najpierw z Różańskim a później Pichnacikiem.
- 22 min. - Cichy objechał bramkę podał do Gazdy, ale ten uderzył obok słupka.

- Koniec I tercji. Strzały: 9 - 11.
- 18 min. - GOL! 1-1! Kontra Podhala. Pierwszy strzał Neupauera, który wyszedł sam na sam odbija Murraya ale krążek zagarnął Michalski i obsłużył Różańskiego a ten z bliska pakuje gumę nad leżącym bramkarzem! Na lód poleciały misiaki!
- 16 min. - Dużo niedokładności z obu stron.
- 14 min. - Strzał Sulki spokojnie odbija Murray.
- 13 min. - Na ławkę kar siada Bepierszcz, Podhale założyło zamek ale zbyt duża ilość podań.
- 12 min. - Uderzenie Przemysława Michalskiego spokojnie łapie do raka Murray.
- 12 min. - Groźna akcja tyszan. Wymiana podań Kolanosa z Cichym, podanie zza bramki i ten drugi tuż przy słupku próbował zaskoczyć Odrobnego, ale ten był na posterunku.
- 11 min. - Akcja Cichego, podanie do Szczechury ale jego strzał zatrzymuje Odrobny.
- 10 min. - Podanie do Gruszki ale nie doszło celu przed bramkę Murraya.
- 7 min. - 0-1! Kalinowski do Witeckiego ten wjechał od strony bulika i uderzył zza obrońcy co zaskoczył Odrobnego a guma zmieściła się pomiędzy parkanami.
- 6 min. - Strzał Różańskiego po rykoszecie ląduje wysoko nad bramką.
- 6 min. - Lekko Gazda, spokojnie Odrobny
- 5 min. - Wymiana krążka pomiędzy Rzeszutko i Gościńskim ale nie zdołali oddać strzału.
- 3 min. - Uderzenie Bepierszcza spokojnie odbija Odrobny.
- 2 min. - Atakował na bramkę Szczechura, ale bez efektu.
- 1 min. - Już w pierwszej akcji Jaśkiewicz uderzył z niebieskiej, Murray odbił ale dobitka Wielkiewicza obok bramki.
- Przed meczem mała uroczystość. Wręczenie ciupagi i kapelusza przez prezes Agatę Michalską i burmistrza Nowego Targu Grzegorza Watychę nowemu trenerowi Podhala Nowy Targ.

Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.