11:59 2 min. Richard Bordowski #18 Przeszkadzanie
30:31 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Zahaczenie
40:29 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:02 2 min. Jakub Michałowski #5 Przeszkadzanie
58:33 2 min. Kamil Świerski #19 Uderzanie kijem
58:53 20 min. Jakub Witecki #66 Kara meczu za niesportowe zachowanie
58:53 10 min. Jakub Witecki #66 Kara za niesportowe zachowanie 10min
58:53 4 min. Jakub Witecki #66 Ostrość
58:53 4 min. Kamil Świerski #19 Ostrość
58:53 2 min. Jakub Witecki #66 Uderzanie kijem
59:53 2 min. Adam Bagiński #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 63 min. - GOL! 3-2! Podanie Laszkiewicza zza bramki i Kubes z bliska pakuje gumę przy słupku!
- 62 min. - Tyszanie utrzymali okres gry w osłabieniu.

- 60 min. - Kara dla Bagińskiego, JKH zagra w dogrywce w przewadze.
- 58 min. - Bójka Świerskiego z Witeckim, ten drugi odesłany do szatni. Witecki większe zaangażowanie dawał w tej krótkiej przepychance.
- 57 min. - Rzeszutko wrzucił na bramkę, łatwo łapie Raszka.
- 55 min. - Ciura z niebieskiej wrzucił gumę, Raszka odbił i niewiele brakowało aby do pustej bramki dobił tyszanin, ale powstrzymany przez obrońcę.
- 54 min. - GOL! 2-2! Sędzia po analizie wideo uznaje bramkę. Strzelcem Michael Kolarz.
- 54 min. - GOL? Dla Tyszan? Sędzia sprawdza wideo. Zamieszanie pod bramką sprawia, że sędzia chce się upewnić. Tyszanie już się cieszą z gola.
- 54 min. - Bagiński z bulika, łapie Raszka.
- 53 min. - Jastrzębianie bardzo dobrze blokują strzały w okresie gry w osłebiniu.
- 52 min. - Pięć minut trwała przerwa na naprawę pleksi.
- 52 min. - Groźnie pod bramką Murraya ale ten radzi sobie ze strzałem Pasia.
- 48 min. - Tyszanie kilka razy zagrozili bramce Raszki, ale ten dzisiaj jest w dobrej dyspozycji.
- 43 min. - Strzał Pociechy odbija Raszka, dobitka Rzeszutko też zatrzymana przez bramkarza. Zaraz ogromne zamieszanie pod bramką, ale gdzieś krążek został zamrożony w gąszczu kijów i łyżew zawodników.
- 40 min. - Kaa dla Jastrzębia za nadmierna ilość graczy na lodzie.

- Koniec II tercji.
- 37 min. - GOL! 2-1! Niezawodny Leszek Laszkiewicz, którego podaniem obsłużył Martin Vozdecky daje po raz drugi prowadzenie gospodarzom.
- 35 min. - GOL! 1-1! Bagiński dobrze pod bramkę zagrywa do Rzeszutko a ten wreszcie pokonał Raszkę i doprowadza do remisu!
- 32 min. - Z niebieskiej Ciura, ale Raszka broni gumę w parkanach.
- 30 min. - Teraz na ławkę siada Bepierszcz. JKH przed szansą na podwyższenie wyniku.
- 28 min. - Z niebieskiej Pociecha, ale spokojnie mrozi Raszka.
- 27 min. - Na ławce kar Homer, tyszanie w przewadze.
- 25 min. - Cichy próbował zmienić lot krążka po strzale Kolarza, ale Raszka przyjmuje uderzenie na klatę i mrozi gumę.
- 24 min. - Nalewajka Łukasz pod bramkę do brata Radosława, ale podanie zostało przecięte.
- 23 min. - Pociecha próbował zawinąć gumę do bramki, ale spokojnie Raszka.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - GOL! 1-0! Bramka do szatni dla gospodarzy Łukasz Nalewajka zmienił lot kierunku krążka po strzale Kubesa i pokonał Murraya.
- 17 min. - Na razie dość wyrównane spotkanie.
- 14 min. - Tyszanie w przewadze, dwa strzały Kolarza nie trafiły w światło bramki.
- 12 min. - Na ławkę kar siada Bordowski.
- 10 min. - Galant wjechał w tercje rywala, uderzył z backhandu z trzech metrów odbija do boku Raszka.
- 9 min. - Kaznadziej z niebieskiej, łapie Raszka.
- 5 min. - Lukacik z trzech metrów będąc na wprost bramki Murraya nie trafił w krążek.
- 4 min. - Przypadkowe zamieszanie pod bramką Raszki a ten parkanem jak długi musiał ratować zespół przed utratą bramki.
- 3 min. - Vozdecky pod bramkę ale Jankovic z bliska nie trafia dokładnie w krążek będąc niepilnowany pod bramką.
- 2 min. - Na ławkę kar trafia Kaznajdziej. JKH w przewadze.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!
#21 Krzysztof Bryk LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Kordian Chorążyczewski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0