5:4 Teddy Da Costa #77 Karny decydujący 65:00
00:43 2 min. Mateusz Bryk #65 Zahaczenie
21:15 2 min. Mateusz Bryk #65 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
30:48 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
36:46 2 min. Bartosz Ciura #6 Opóźnianie gry
45:26 2 min. Ilja Kaznadziej #70 Opóźnianie gry
46:14 2 min. John Murray #48 Trzymanie przeciwnika
49:17 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Opóźnianie gry
55:04 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:27 2 min. Teddy Da Costa #77 Zahaczenie
Koniec meczu!! Cracovia po rzutach karnych zdobywa Superpuchar.
65 min- Równo ze syreną Gościński, ale wynik się nie zmienia i czekają nas rzuty karne.
63 min- Da Costa sam na sam... słupek!
63 min- Cichy zza obrońcy i broni Radziszewski.
62 min- Czas dla Cracovii.
62 min- Szczechura dostał krążek od Bagińskiego, ale Noworyta skutecznie uniemożliwił oddanie strzału, który skończył by nam mecz.
61 min- Kara dla Da Costy.
61 min- Kalus sam na sam! Broni Murray.

60 min- GOOOOL 4:4! Cóż za emocje! "Wielbłąd" Dąbkowskiego, który stracił krążek na niebieskiej i w dwójkowej akcji Cichy wyłożył krążek do Guzika, a ten wpakował go pod samą poprzeczkę!
59 min- GOOL 4:3! Cichy wepchnął krążek do bramki! Czy będzie remis?
59 min- Murray spogląda w kierunku boksu, czy zjedzie?
56 min- Dziubiński sam na sam, ale dobrze zachował się Murray i nie ma bramki.
56 min- Po raz drugi w tej tercji Dąbkowski siada na ławce kar.
55 min- Przycisnęli Tyszanie, ale krążek nie chce wpaść do siatki.
53 min- Cichy po kontrze, odbija do boku Radziszewski.
52 min- Tyszanie nieskuteczni w przewadze. To była doskonała szansa na doprowadzenie do kontaktu.
50 min- Potężny strzał Pociechy, ale obok bramki.
47 min- GOOL 4:2! Świetne podanie Da Costy do Sykory, który czekał przed bramką i pewnie skierował krążek do bramki. Murray bez szans.
47 min- Krakowianie w podwójnej przewadze.
46 min- Kaznadziej wrzucił krążek na bramkę, mogła to być dobra szansa.
45 min- Gościński po wznowieniu, dobrze broni Radziszewski.
44 min - Próbują Tyszanie, ale nie mogą przełamać defensywy Pasów.
43 min- Niebezpieczne zderzenie Szczechury z bandą, na szczęście po chwili Alex wstał.
42 min- Bagiński z bliska, ale prosto w bramkarza.
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję.

Koniec drugiej tercji, w której tylko Cracovia zdołała strzelić bramkę, a Tyszanie jakby przespali tą część gry. Decydująca odsłona rozpocznie się około godz. 20:06.
40 min- Jeziorski...słupek!
39 min- GOOL 3:2! Cracovia wykorzystuje przewagę. Krążek po mocnym strzale Wajdy wyleciał spod pachy Murraya i do pustej bramki dobił go Dziubiński!
36 min- Znów świetna szansa Rzeszutki, ale tym razem nie trafił w bramkę.
35 min- Rzeszutko próbował, ale krążek po kiju obrońcy poleciał na siatkę ochronną.
33 min- Sykora w kontrze po błędzie Pociechy, dobrze broni Jasiek Murarz.
32 min- Dwa razy zablokowany strzał Pociechy z niebieskiej.
29 min- Na zakończenie kary dobrą sytuację miał Urbanowicz, ale w dogodnej sytuacji nie trafił w krążek.
27 min- Trzecia już w tym meczu kara dla Bryka.
27 min- Rzeszutko kąśliwie z prawego bulika, ale czujny był Radziszewski.
26 min- Ciura mocno z niebieskiej, krążek zamyka w łapaczce Radziszewski.
24 min- Urbanowicz po lodzie, czujny Murray.
24 min- Bryk już na lodzie.
21 min- Galant zza bramki wycofał do Bepierszcza, ale ten nie trafił czysto w krążek.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji, dobry hokej w wykonaniu obu drużyn, czekamy na więcej bramek około godz. 19:18.
20 min- Guzik z półobrotu, łapie Radziszewski.
17 min- GOOL 2:2! Błyskawiczna odpowiedź Pasów! Błąd Kaznadzieja, który stracił krążek na rzecz Dziubińskiego, a do pustej bramki dobił go Sinagl.
16 min- GOOL 1:2! Galant strzelił z okolic bulika, a krążek odbił się od kija obrońcy, co zmyliło Radziszewskiego i ułatwione zadanie miał Kalinowski, który wyprowadza GKS na prowadzenie.
14 min- Kruczek z niebieskiej, ale golkiper gości nie był zasłonięty i spokojnie łapie krążek.
13 min- Groźny strzał Sinagla, broni Murray.
12 min- Bagiński sam, ale strzelił prosto w nogi obrońcy.
10 min- GOOL 1:1! Jeziorski wyłuskał krążek pod bandą i podał do niepilnowanego Jeziorskiego na drugie skrzydło, a Radziszewski nie zdążył się przemieścić i Kogut łatwo wyrównuje wynik!
9 min- Duże szczęście Tychów. Strata Bryka przed bramką i Kapica mógł podwyższyć wynik, ale Murray dobrze broni.
9 min- Kapica mógł wyjść sam na sam, ale nie przyjął krążka.
6 min- GOOL 1:0! Trójkowa kontra Cracovii, Kalus strzelił z klepki, a Murray nie zamroził krążka i do pustej bramki dobił go Sykora.
5 min- Galant z backhandu, parkanem odbija golkiper "Pasów".
4 min- Kąśliwy strzał spod bandy w wykonaniu Ciury, ale broni "Rzadzik".
2 min- Kaznadziej mocno z niebieskiej, broni Radziszewski.
1 min- Pierwsze wykluczenie w tym meczu, szansa dla Cracovii.
1 min- Wznowienie wygrane przez Tyszan.
0 min- Oba zespoły już na lodzie, za chwilę zaczynamy. Mecz poprzedni Hymn.

- Prosimy szanownych użytkowników o klikanie w reklamy na Hokej.Net oraz nie blokowanie Adblockami reklam, gdyż tylko w ten sposób utrzymujemy portal. Nie chcemy wprowadzać żadnych ograniczeń czy płatnych stref strony. Dziękujemy za zrozumienie.