Rozgrywki: 2017/18 - Puchar Polski: Faza pucharowa
3:2 k. (0:2, 1:0, 1:0, d. 0:0, k. 2:0) Zakończony
2017-12-27
16:30
Puchar Polski 2017/2018 / Półfinały
0:1 Richard Bordowski #18 ( Leszek Laszkiewicz #81, Martin Vozdecký #8 ) (+1) 5/4 01:21
0:2 Martin Vozdecký #8 5/5 11:47
1:2 Jakub Witecki #66 ( Ilja Kaznadziej #70, Radosław Galant #24 ) (+1) 5/4 28:05
33:02 2 min. Martin Vozdecký #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:36 2 min. Kamil Kalinowski #10 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:33 2 min. Ilja Kaznadziej #70 Ostrość
50:33 2 min. Kamil Świerski #19 Ostrość
KONIEC MECZU! TYSZANIE LEPSI W NAJAZDACH I TO ONI AWANSUJĄ DO FINAŁU!
Koniec dogrywki! Rolba oczyści lód i za chwilę zaczynamy serię najazdów!
70 min- Laszkiewicz! 20 sekund do końca, a kapitan JKH miał kapitalną szansę! Sam przed Murrayem i celował w okienko, ale nie trafił!
69 min- Ostatnie 2 minuty!
68 min- Wyrównana dogrywka. Oba zespoły atakują.
66 min- Homer przechwycił "gumę" w tercji neutralnej, wjechał do tercji Tychów i oddał strzał, ale prosto w Murraya.
65 min- Kubesz! Bomba i tuż obok słupka!
64 min- Poważny błąd Kotlorza, ale na jego szczęście niewykorzystany.
63 min- Laszkiewicz nadział się na Bryka, ładny atak ciałem.
62 min- Paś spod niebieskiej i niepewnie Murray.
62 min- Kulas ofiarnie blokuje strzał tyszan.
61 min- Gramy 10 minut i 4 na 4. Zaczęli!

Koniec III tercji i będziemy mieli dogrywkę!
60 min- Zamieszanie przed bramką Murraya! Ależ to mogła być bramka, ale goliper GKS-u nakrywa krążek i sędzia Radzik używa gwizdka.
59 min- Laszka złamał do środka, oddał strzał i łapie Murray.
59 min- Uwolnienie i gra wraca przed bramkę Fuczika.
58 min- Laszkiewicz! Świetna szansa i w ostatniej chwili Cichy dobrze uniemożliwia oddanie celnego strzału.
57 min- Znów ofiarnie Nalewajka i blokuje strzał Rzeszutki.
55 min- Kolanos na spalonym.
55 min- Ostatnie 5 minut, czy któryś z zespołów strzeli decydującą bramkę?
53 min- Komorski! Słupek!
53 min- Oba zespoły w pełnym składzie.
52 min- Strzał Cichego i kaskiem odbija Fuczik.
52 min- Lukaczik wjechał do tercji i momentalnie wystrzelił, broni Murray.
51 min- Przepychanka Świerskiego z Kaznadziejem, po strzale tego drugiego po gwizdku.
50 min- Ofiarnie rzuca się pod krążek Nalewajka i blokuje strzał Gazdy.
48 min- GOOL 2:2! Kalinowski strzela z okolicy bulika, Fuczik odbija i znów Witecki zgarnia krążek i pakuje go w odkrytej bramce! Mamy remis!
47 min- Szansa Koguta! W ostatnim momencie obrońca przerywa akcję.
46 min- Dwukrotnie broni Fuczik! Co on dziś wyprawia!
45 min- Kalinowski! Świetna szansa, ale wychowanek TKH Toruń
przestrzelił.
44 min- Kogut zza obrońcy, ale jego strzał zablokowany.
43 min- Witecki ładnie zabawił się we własnej tercji i wybija krążek.
42 min- Laszka indywidualnie i wybija obrońca.
41 min- Kara dla GKS-u za wystrzelenie krążka poza taflę.
41 min- Szansa Galanta i krążek poleciał tuż nad poprzeczką!
41 min- Rozpoczynamy ostatnią odsłonę.

40 min- Bordowski nagrał do Pasia, a ten trącił krążek i mógł wpaść w okienko bramki, ale świetny refleks Murraya i koniec II tercji - 1:2. Ostatnia tercja Lotto Pucharu Polski przyniesie nam sporo emocji!
39 min- Bagiński nie opanował skaczącego krążka, a była to świetna szansa.
38 min- Witecki mając obrońcę na plecach zdołał wyjść na pozycję i oddać strzał, ale znów górą Fuczik!
38 min- Strzał Galanta, ale takim uderzeniem nie mógł zaskoczyć bramkarza gości.
36 min- Kąśliwe uderzenie Vozdeckiego, ale Murray na posterunku.
36 min- JKH w pełnym składzie.
35 min- Błąd tyszan, którzy są bezradni i uwolnienie!
35 min- Dwa razy wielbłąd Kotlorza, który nie trafia w krążek!
34 min- Czas dla GKS-u Tychy.
34 min- GKS 5 na 3 przez 2 minuty!
33 min- Zaiskrzyło na lodzie i mamy przepychankę przy bandzie. Tyszanie będą grać w przewadze.
32 min- Wzmaga się doping dla GKS-u, który zamyka JKH. Ofiarnie rzucają się pod krążek goście. Obaj bracia Nalewajkowie przyjęli w małym odstępie czasu krążek na ciało.
31 min- Lukaczik zza zasłony i pewnie złapał golkiper tyszan.
30 min- Leszek Laszkiewicz wjechał do tercji, oddał strzał, ale prosto w Murraya.
30 min- Fuczik łapie krążek i gra zatrzymana.
29 min- GOOL 1:2! Fuczik odbija krążek po strzale Kaznadzieja, ale ten odbił się pod nogi Witeckiego, który najpierw ładnie zgasił go z powietrza, a potem tuż przy słupku strzelił kontaktową bramkę!
28 min- Minuta kary już za nami, a tyszanie nerwowo, nie mogą wjechać do tercji obronnej JKH.
27 min- Błąd Bryka i uderzył wysokim kijem Kolarza, za co wędruje na ławkę kar.
27 min- Bordowski próbował po ładnej dwójkowej akcji, ale odbija krążek po jego strzale Murray.
26 min- Witecki zakręcił obroną gości, ale nic to nie dało.
25 min- Cichy do Kolanosa...broni Fuczik!
24 min- "Kalina" wraca na lód.
23 min- Fuczik wybija krążek za lodowisko, ale najpierw dotknął on pleksi i nie ma wykluczenia.
23 min- Strzał Bordowskiego i broni Murray.
22 min- Kalinowski uderzył kijem Pasia i odpocznie na ławce kar.
21 min- Wznawiamy mecz po oczekiwaniu na zmrożenie tafli.

Koniec I tercji i sensacja w Krakowie. Tyszanie atakują, a jastrzębianie strzelają bramki. Czekamy na więcej emocji już około 17:18.
20 min- Strzał Kubesza, ale krążek zatrzymał się na kiju Komorskiego.
18 min- Za swoją bramką grają jastrzębianie, którzy starają się uspokoić grę.
17 min- Goście w pełnym zestawieniu, zbyt wolno grają tyscy zawodnicy, którzy jakby nie byli w formie.
16 min- Szczechura próbował strzelić w samo okienko, ale znów bezbłędny jest Fuczik. Świetna interwencja barkiem.
15 min- Będzie szansa dla GKS-u w przewadze.
15 min- Biją głową w mur tyszanie. Brakuje im pomysłu na pokonanie Fuczika.
12 min- GOOL 0:2! Dopiero trzeci strzał na bramkę Murraya i już drugi gol! Piękny zwód do środka Vozdeckiego , a potem bomba z nadgarstka w długi róg!
11 min- Kolejny raz na uwolnieni wybijają zawodnicy z Jastrzębia, którzy w dzisiejszym meczu występują jako goście.
10 min- JKH w pełnym składzie. Tyszanie za wolno rozgrywali przewagę.
9 min- Zamieszanie pod bandą i sędziowie przerywają grę.
8 min- Szansa w przewadze Cichego, ale kolejny raz bramkarz JKH wychodzi górą!
8 min- Kolanos od razu po buliku i pewnie łapie "gumę" Fuczik.
7 min- Zamieszanie pod bramką i Fuczik rzucił się na krążek. Gwizdek sędziego i gra przerwana.
6 min- Wysoki pressing GKS-u.
5 min- Naciskają tyszanie i we własnej tercji broni się JKH.
3 min- Szansa Laszkiewicza! Broni Murray. Znów błąd w obronie tyszan
2 min- GOOOL 0:1! Strzał Bordowskiego z okolicy bulika i krążek przy bliższym słupku wpada obok Murraya!
1 min- Już pięknie broni Fuczik po strzale Witeckiego. Złe zachowanie obrony Jastrzębia.
1 min- Wznowienie wygrał Paś. Zaczynamy I tercję tego półfinału.