31:17 2 min. Filip Drzewiecki #84 Ostrość
34:10 2 min. Adam Bagiński #3 Rzucenie na bandę
37:14 2 min. Kasper Bryniczka #13 Zahaczenie
39:40 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:43 2 min. Tomáš Sýkora #74 Wysoko uniesiony kij
49:02 2 min. Michael Kolarz #33 Trzymanie przeciwnika
51:18 2 min. Kasper Bryniczka #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
64:31 2 min. Michał Kotlorz #87 Zahaczenie
76 min- GOOOOL 5:6! Cichy! Akcja 2 na 1 i sam strzelił Amerykanin z polskim paszportem, Radziszewski bez szans! Tyszanie obronili Puchar Polski!!
75 min- Coraz bliżej końca dogrywki.
74 min- Czas dla gości.
73 min- Ładnie przedarł się Kalinowski, strzał jednak ze zbyt ostrego kąta by mógł zaskoczyć Radzika.
72 min- Murarz zasłonięty, ale krążek nie poleciał w światło bramki.
70 min- Rzeszutko sam przed Radzikiem! Broni golkiper "Pasów".
69 min- Pociecha z dystansu! Krążek przetoczył się pod pachą Radziszewskiego i omal nie wpadł do siatki.
68 min- Błąd Kolarza na jego szczęście niewykorzystany.
67 min- Wybijają tyszanie i grają już w pełnym składzie.
65 min- Szansa Koguta w osłabieniu! Za długo czekał i obrońca wybił krążek.
64 min- Górny spod niebieskiej! Krążek poza taflą.
63 min- Oba zespoły dość spokojnie.
62 min- Noworyta! Od razu po buliku i krążek przeleciał tuż obok!
61 min- Kontra tyszan i dobrze przerywa Kruczek.
61 min- Zaczynamy dogrywkę, gramy 5 na 5 i pełne 20 minut.

59 min- GOOOOL 5:5! Szalona końcówka w Krakowie! Pociecha dostał podanie od Witeckiego i strzałem przy krótkim słupku doprowadza znów do remisu!
58 min- GOOL 5:4! Co za mecz! Drzewiecki wystrzelił z nadgarstka i strzałem na dłuższy słupek pokonuje Murraya! Zdecydowany błąd Bryka, który pozwolił na oddanie strzału.
57 min- REMIS 4:4! Szinagl pozostawiony sam przed bramką i na raty zdołał pokonać Jaśka Murarza!
56 min- Sykora próbował z zerowego kąta, czujny Murray.
55 min- GOOL 3:4! Bagiński wywalczył krążek za bramką i podał do wjeżdżającego Gościńskiego, który wyprowadza Tychy na prowadzenie! Ależ emocje!
54 min- GOOL 3:3! Remis! Czas dla Pasów. Górny strzelił z niebieskiej, krążek odbił się za bramką, potem od nogi Kruczka, pleców Radziszewskiego i wpadł do siatki!
54 min- Bryniczka wraca na lód.
53 min- Kolanos ładnie chciał przez plecy zagrać do Komorskiego, ale obrońca przecina.
52 min- Wybijają krakowianie.
52 min- Tyszanie w pełnym zestawieniu. Kara dla Bryniczki!
50 min- GOOL 3:2! Nie poddają się tyszanie! Solowa akcja Witeckiego i krążek dobija Galant do pustej bramki!!
48 min- GOOL 3:1! Drzewiecki do Urbanowicza, a ten sam na sam i umieszcza krążek pomiędzy parkanami Jaśka Murarza!
47 min- Kalinowski! Dwie wyborne szanse z bliska i Radziszewski tylko w sobie znany sposób broni! Cracovia w pełnym zestawieniu.
46 min- Komorski! Ależ to była szansa, Radzik odbija krążek spadający do bramki!
44 min- Pociecha! Jakiż błąd i szansa Paczkowskiego! Nie ma gola!
43 min- Błąd tyszan w obronie i dwie świetne szanse, ale górą Murray!
42 min- Bagiński!! 2:1! Kolanos świetnie wypatrzył wjeżdżającego Bagisia i jest bramka! Krążek wyleciał z bramki przez dziurę i sędzia sprawdzał wideo, ale bramka uznana!
41 min- Rzucili się do ataku tyszanie. Są zmiany w formacjach.

Koniec II tercji. Początek trzeciej odsłony tyszanie zaczną z przewagą i to może być bardzo ważny moment.
38 min- Jeziorski! Dostał podanie od Kolanosa i był sam przed bramkarzem, ale fatalnie strzelił i nie ma kontaktowej bramki!
38 min- Kara dla Bryniczki i szansa dla GKS-u!
36 min- Dobrze bronią się tyszanie.
35 min- Znów "Pasy" w przewadze.
34 min- GOOOL 2:0! Cracovia wykorzystuje przewagę! Kapica nagrał do Da Costy i ten z bliska pokonuje Murraya!
31 min- Będą pierwsze kary, bójka na lodzie Kolarz z Drzewieckim.
31 min- Kontra GKS-u, Gościński do Górnego, ale ten nie trafia w krążek.
29 min- Strzał Domogały, nieprzyjemny dla Murraya, ale bramkarz GKS-u łapie "gumę".
28 min- Kotlorz uderzony wysokim kijem, ale sędziowie nie nakładają kary.
27 min- Sędzia pokazuje sześciu na lodzie, ale po naradzie jednak decyzja zmieniona i słusznie. Był to błąd arbitra liniowego.
27 min- Witecki aktywnie, dwie szanse, ale nie ma zmiany wyniku.
26 min- Pociecha znów aktywny w ataku, strzał, ale obok.
25 min- Alex Szczechura zniknął z ławki, chyba to efekt zderzenia z bandą w pierwszej tercji.
24 min- Witecki podcięty pod bandą, ale sędziowie nie nakładają kary.
23 min- Pociecha włączył się do akcji i wyszedł sam, ale nie strzelił zbyt dobrze i Radziszewski zdołał odbić krążek.
22 min- Dziubiński sam, strzela z backhandu i broni Murray.
21 min- Wznawiamy mecz. Krążek dla "Pasów".

Koniec I tercji i prowadzenie 1:0 "Pasów". Czekamy na więcej emocji już około godz. 18:16.
20 min- Noworyta po buliku i broni Murray.
19 min- Próbują tyszanie zakończyć tercję z bramką.
18 min- Szczechura do Kolanosa, ale Kruczek świetnie przerywa akcję.
17 min- Bagiński! Dobra szansa, ale parkanem odbija Radziszewski. Wzmaga się doping dla GKS-u.
16 min- Domogała! Jak on tego nie trafił?! Kapitalna obrona Murraya! Sam na sam i leżąc już na lodzie zdołał podnieść parkan i odbił krążek.
15 min- Urbanowicz dobijał strzał Rompkowskiego, świetnie parkanem broni Murray!
15 min- Zamieszanie pod bramką Murraya i ostatecznie bramkarz nakrywa krążek.
13 min- Galant zza obrońcy i pewnie odbija Radzik.
11 min- Strzał Kolanosa, ale obrońca blokuje strzał i krążek poza taflą.
10 min- Tyszanie wybijają na uwolnienie, lekko podłamani stratą bramki mimo, że mieli optyczną przewagę.
8 min- GOOL 1:0! Szinagl strzelcem kuriozalnej bramki! Napastnik Cracovii będąc za bramką odbił krążek od pleców Murraya, a ten wpadł do siatki!
6 min- Świetny mecz w Krakowie, akcja za akcję. Promocja hokeja.
6 min- Błąd Kotlorza i szansa Sykory! Murray świetnie broni, a następnie obrońca blokuje dogranie do środka.
5 min- Kotlorz po wznowieniu, poprawiał z backhandu Kogut i dwukrotnie górą bramkarz Cracovii.
4 min- Gościński znów próbował z bulika i dobrze chwyta krążek Radziszewski.
3 min- Na razie badają się oba zespoły, dużo ostrożnej gry.
1 min- Pierwsze celne uderzenie. Gościński "wrzutka" na bramkę i zaczniemy pod bramką Radzika.
1 min- Zaczynamy! W drużynie GKS-u jedna zmiana, za Gazdę wystąpi Woźnica. Krakowianie bez zmian. Krążek dla gości!
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 6 4.78 36 36 0 0 0 0 83.33 75:19 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0